Gap

Gap Galeri

Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir marka olan Gap, San Fransisco, Kaliforniya merkezli bir firma olarak Donald G. Fisher ve Doris F. Fisher tarafından 1969 yılında kurulmuştur. Rahatça kot bulabilme amacıyla Gap markasını yarattığını söyleyen kurucuları onu günden güne geliştirmiş ve sürekli yenilemiştir. Kurulduğu günden bu zamana oldukça popüler ve tercih edilen markalarda üst sıraları almayı başarabilmiş bir marka olarak Gap, hem dünyada hem de Türkiye'de çarpıcı satış rakamlarına ulaşmıştır. Geniş beden ve model seçeneğiyle rahat giyimi şık tasarımlarla buluşturan koleksiyonlarıyla modaseverlerin ilgisini çekmiştir. Firma Gap markası dışında, Banana Republic, Old Navy, Piperlime ve Athleta adlı dört markanın da sahibi durumundadır. 2008 itibariyle 135 bin civarında çalışana sahip olan firmanın online satış mağazalarından birini ziyaret etmek için buraya tıklayabilir veya her gün yenilenen şehir fırsatları ve özel alışveriş kulüplerinin kampanyaları ile İndirimlr'i ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gap Türkiye Giyim, Aksesuar

Gap Türkiye Giyim, Aksesuar

2010 itibariyle Gap'a 3082 mağaza bulunmakta ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır. Kanada, Çin, Hırvatistan, Fransa, İtalya, İrlanda, Japonya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Porto Riko'daki Gap mağazaları firmanın kendisi tarafından işletilmekteyken, Türkiye ve diğer dünya ülkelerinde bu hizmet franchise üzerinden sağlanmakta. Markanın giyim ve aksesuar ürünleri Türkiye'deki bu franchise mağazaları tarafından müşterilerle buluşturulmaktadır. Gap'in erkek, kadın, çocuk ve bebek için giyim ve aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Ürün yelpazesinde; kazak, sweatshirt, eşofman, bluz, pantolon, jean, triko gibi birçok giyim ürünün bulunduran Gap'te, bunların yanı sıra, çanta ve aksesuarları da bulmanız mümkün. Her yaştan kişiye hitap eden rahat giyim ürünleri tarz tasarımlarla yaratılmış koleksiyonlar Gap mağazalarında sizleri bekliyor.

Gap Online Alışveriş Mağazası

Türkiye'de, İstanbul, Ankara, Adana, Bodrum, İzmir ve Antalya'da mağazaları bulunan Gap markasının ürünlerini birçok alışveriş sitesinin avantajlı indirim kampanyalarında da bulabilir, daha uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, tüm alışveriş fırsatlarını aynı çatı altında sunan indirimlr.com'u takip ederek aradığınız ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla sahip olmak.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gap
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları