Galaxy Nexus: Samsung Galaxy Cep Telefonlarında İndirimli Fiyatlar

Samsung Galaxy Nexus Galeri

Cep telefonları, günümüzde mecburiyet konumuna doğru ilerlemektedir. İletişim konusunda oldukça iyi bir seviyede olan telefonlar, günümüzde her bireyde bulunmaktadır. İstek ve gereksinimin fazlalaşması, sektörde rekabetin çoğalmasına sebep olmaktadır. Fiyatlar çoğaldıkça, alıcılar değişik firmaların ürünlerine göz gezdirmektedir. Bu rekabetin içerisinde Samsung firması da bulunmaktadır. Le Byung-Chul 1938 yılında firmayı kurmuştur ve günümüze kadar, hızlı ilerlemelerle gelmiştir. Samsung Elektronik bünyesinde bulunan gruplar arasında en önde gelen firmadır. Zaman içerisinde hızlı bir büyüme sağlayarak, 2000-2005 yıllarında rekor elde ederek, dünyanın en iyi firmaları arasına adını yazdırmıştır. Elektronik, Bilgisayar, Telefon, Otomotiv gibi sektörlerde faaliyet göstererek alanını daha da genişletmiştir. Dijital kameralar, Dvd, Blu-Ray, Vcd, Beyaz Eşya gibi ürünlerin üretimini de yapmaktadır. Elektronik sektöründe, önemli adımlarla ilerleyen firma, her geçen gün kendini yenilemektedir. Cep telefonu üreten firmalar arasında, ilk sıralarda yer alan firma kullanıcı isteğine göre tasarım yapmaktadır. Uygun fiyatlar ve şıklığın birleşimiyle adını ilk sıralardan sildirmemektedir. Son zamanlarda oldukça sık kullanılan akıllı telefonlar, kullanıcıları bilgisayardan uzaklaştırarak telefona çekmektedir. Galaxy Nexus modeli, birçok kişinin vazgeçilmezi durumu almıştır. Kamera çekimi, Android özelliği ve diğer teknik özellikleri bakımından, oldukça uygun bir telefondur.

Şıklığın ve Yüksek Performansın Birleştiği Nokta Galaxy Nexus

Galaxy Nexus, 135 gram ağırlığındadır. Super Amelod ana ekranı ve 16 milyon rengi ile oldukça şık bir cihazdır. 118.1 mm boyutunda ve 720x1280 piksel çözünürlüktedir. En güzel anlarınızı değerlendirebileceğiniz, 5.1 Megapiksel kamerası bulunmaktadır. Dijital Zum, Otomatik Netleme, Video kayıt, Flaş ve ikinci dahili kamerası bulunmaktadır. 16Gb ve 32 Gb olmak üzere dahili bellek hafızası bulunan cihaz, harici olarak 32Gb boyutundadır. MicroSd ve MicroSDHC kart tiplerini desteklemektedir ve bir yuvası bulunmaktadır. Çektiğiniz fotoğrafları rahatlıkla saklanılabilmektedir. Eğer müzik, resim ve diğer uygulamaları saklamayı seviyorsanız, hafıza kartlarına ihtiyacınız olacaktır. Büyük bir dokunmatik ekranı bulunan cihazın, 4.65 inçlik bir ekran ile kusursuz özellikler sunuyor. Şıklığın oldukça dikkat çekici olan bu modelinde, ışığın iyi olduğu zamanlarda daha rahat bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Google markası ile ortak bir çalışma olan cihaz, Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelmektedir. En ilginç özellikleri arasında yüz tanıma sistemi bulunmaktadır.

Uygun Ödeme Seçenekleri ve Fırsatlar

Günümüzde telefon isteğinin artmasıyla, firmalar yeni ürünler çıkarırken aralarında uzun süre bırakmamaktadır. Yeni ürünler, fiyatların çoğalması ve performans değerlendirmelerine göre her kesimden insanın dikkatini oldukça çekmektedir. Özellikle Android işlemcili ürünler, gençler tarafından fazlaca beğenilmektedir. Samsung çıkardığı, Galaxy Nexus modeli ile kullanıcıların listesine girmeyi başarmıştır. Oldukça iyi bir performansı bulunan cihazın, fiyatı oldukça makuldür. Fiyatların yüksek olması, alıcıları daha uygun fiyatlı ürünler bulmaya çekmektedir. Online internet siteleri böyle zamanlarda oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ürünler, ödeme seçenekleri ve zaman zaman yapılan kampanyalarla alışverişin keyfi daha da artmaktadır. Gold, Darty, HızlıAl, Teknosa gibi güvenilir sitelerden alışverişinizi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken, internette biraz araştırma yapmak ve güvenilir sitelerden istediğiniz ürüne sahip olmak olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları