Futbol Oyunu Oyna: Ücretsiz 3D Futbol Oyunu Siteleri ve Kayıt

Futbol Oyunu Oyna: Ücretsiz 3D Futbol Oyunu Siteleri ve Kayıt Galeri

Futbol ülkemizin en popüler oyunudur. Yaklaşık olarak 120 yıldır bu popülerliğini bu günlere taşıyan bu spor sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok yerinde popülerdir. Bunun tarihçiler tarafından açıklanan nedeni ise İngiltere'nin sömürgeci yaklaşımından dolayı bu sporu dünyanın neredeyse her yerine ulaştırdığıdır. Bu spor, bu kadar popüler ve çok fazla kitlesi olmasından dolayı teknoloji şirketlerini ve buna bağlı olan bilgisayar oyunlarını da etkilemiştir. Her sene güncel olarak 3D futbol oyunları piyasaya girmektedir.

Ücretsiz 3D Futbol Oyunu Siteleri

Günümüzde birçok ücretsiz futbol sporu oynayabileceğiniz web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitelerinin ücretsiz olanları internetten ulaşılabildiği için aynı zamanda çoklu kullanıcılarla oynanır. Bu nedenle aktivite içerisinde hem eğlenceli vakit geçirirsiniz hem de arkadaşlarınız ile sosyal bir ortamı yakalayabilirsiniz.

Striker Superstars MMORPG ile Futbol Oyunu Oyna

Striker Superstars MMORPG ile Futbol Oyunu Oyna

Strekir Superstarts MMORPG internet ücretsiz ufak bir ek paket indirerek oynayabileceğiniz futbol aktivitesidir. Bu aktivitede kendi karakterinizi oluşturuyor superstar yapmaya çalışıyorsunuz. Ekran görüntüsünde gördüğünüz göründü Strekir Superstarts aktivitesine aittir. Striker Superstars MMORPG ‘e başlamak için için mmozone.com/striker-superstars.html linkine tıklayınız. Linkine tıkladıktan sonra karşınıza aktivite dosyalarını bilgisayarınızda yürütebilmek amacıyla Unity Web Player adında bir ek yüklemenizi isteyecektir. Unity Web Player yazan yerin üzerine gelip tıklayınız. Tıkladıktan hemen sonra tarayıcınızın özelliklerine göre bir pencere açılacaktır. Bu Java penceresine de benzemektedir. Eğer pencere açılmaz ise Java'yı yükleyip tekrar deneyiniz. Açılan pencereden RUN yani çalıştır demelisiniz. Bu aşamadan sonra aktivite giriş paneli karşınıza çıkacaktır. Register diyip kayıt olup başlayabilirsiniz. İlk deneme olarak register later butonuna tıklayıp oynayabilirsiniz. Register later dediğinizde kullanıcı ismini, tipini, boyunu yani kısacası özelliklerini tanımlayıp aktivitiye giriyorsunuz. Giriş yaptığınızda karşınıza aktiviteyi size öğretmek için başlangıç sayfası çıkıyor daha sonra ise pratik olması açısından 6 dakikalık bir maç yapıyorsunuz. Fakat bu maç bildiğiniz 11 kişilik bir maç değil. 1'er kişi kaleci olmak üzere toplamda 3 kişisiniz. 3 vs 3 maçta bildiğiniz sokak sporu tarzında çok hoş dakikalar yaşanmaktadır.

Football Superstars MMORPG ile Futbol Oyunu Oyna

Football Superstars MMORPG ile Futbol Oyunu Oyna

Yine Strekir Superstarts aktivitesine benzer bir diğer aktivite olarak karşımıza çıkmakta. Aynı senaryoya sahip bu aktivite hakkında daha fazla ayrıntı için hemen üst paragrafı okuyabilirsiniz. Aktivitiye gitmek için mmozone.com/football-superstars.html linkine tıklayın. Karşınıza minimum sistem gereksinimleri çıkacaktır. Aktivite için minimum gereksiniminizin RAM: 1GB ve Ekran kartınızın 128 MB'i geçmesi gerekiyor. Aktiviteye direkt olarak mmozone.com/football-superstars.html bu adresten kayıt olup gerekli sistem dosyalarını edindikten sonra Türkçe bir şekilde aktiviteye devam edebilirsiniz.

FIFA Online 2 ile Futbol oyunu oyna

FIFA bildiğimiz gibi oldukça popüler bir aktivitedir. Bu aktivitenin çevrimiçi sürümü çıkmış bulunmakta. Fifa online 2 adlı aktiviteye ulaşmak için resmi sitesi olan fifaonline2.iahgames.com/ignite-your-passion/index.html#main gidiniz. Daha sonra ise sitede bulunan Download kısmına tıklayın. Burada karşınıza 1,2 GB'lık bir dosya indirmenizi söylüyor. Bu dosyayı indirdikten sonra FIFA Online 2‘ye giriş yapabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları