Fular: Yeni Sezon Fular Modelleri ve En Moda Renkler

Fular: Yeni Sezon Fular Modelleri ve En Moda Renkler Galeri

Mevsimler değişse de bizi terk etmeyen bir aksesuar var dolaplarımızda. Fular! En şık ve özel kıyafetlerimizden, günlük ve spor kıyafetlerimize kadar uyum sağlayan, estetik görünüşümüze katkıda bulunan önemli bir aksesuarımız. Fularlar bu kadar önemli yer tutuyorken bizim için moda sektöründe de aynı etkiyi görmemesi neredeyse imkansız. Bu yüzden her sene yenilenen ve değişen modelleri ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda sadece fular olmakla da kalmıyor, başımızın etrafını çevreleyen saç bandı, bileğimizi saran bileklik ya da kemer olabildikleri için kullanım açısından da farklılık sunabiliyor. Doğru renk, model ve kıyafet ile kombine edildiğinde ise ortaya çıkan sonuç tahmin ettiğimizden çok daha fazlası oluyor.

Yeni Sezon Fular Modelleri

Son yılların vazgeçilmez kavramı "geçmişe dönüş" fular modasında da etkisini sürdürüyor. Yeni sezonda en öne çıkan modeller büyük çiçeklerin bulunduğu retro renklerdeki modeller. Büyük güllerin, papatyaların ve diğer çiçeklerin süslediği yeni sezon modeller toprak tonlarında kıyafetlerle kombine edildiğinde gerçek bir şıklık ortaya çıkıyor. Bir diğer model ise yine 70'ler ve 80'lerde çok kullanılan puantiye. Büyük ya da küçük boyut farkı olmaksızın kullanılan puantiyeler siyah beyaz filmlerden çıkmışız hissini yaratıyor, kısa süreliğine de olsa minik bir gezi yaptırıyor geçmişte doğru. Fakat göze çarpan yenilikler sadece geriye dönüşle gelen yenilikler de değil. 2012'nin en moda parçası olan neon renklerin süslediği farklı kesimlerde modeller de dikkatleri üzerlerine çekiyor. Üçgen, kare ve dikdörtgen kumaşların kenarlarında bulunan neon ponponlarla süslenmiş ya da doğrudan neon renklerin baskın olduğu görünüşte sade fakat iddialı fularlar söz konusu. Nasıl ki takı ve kıyafetlerde zamanda ileri ve geri gidişler dikkatimizi çekiyor, fularda da aynı şekilde farklılığını ve genişliğini hissedebildiğimiz yelpaze bizi cezbediyor.

Fularda En Moda Renkler ve Online Alışveriş

Fular modasını yakından takip edip, bu ürünün satışını yapan online internet siteleri olan; Modaelinizde, 7/24 Tıkla, HızlıAl ve Yeniçarşım'dan bu aksesuarı temin edebilirsiniz. 2012'nin en moda renkleri kombinasyonu en kolay renkler olarak bize ulaşıyor. Toprak ve pembe tonları ilk dikkat çeken renkler oluyor. Kıyafetlerimizde moda olan hardal rengi ve tonlarına uyum sağlayan toprak renkleri aynı zamanda beyaz ile de harika kombinasyonlar oluşturabiliyor. Yine aynı şekilde denizin rengi olan mavinin birbirinden farklı tonları fularların ufak noktalarında dahi olsa kendisine yer edinmeyi başarıyor. Bu sene isterseniz bahar renkleri ile bezenmiş modellere sahip olabiliyor, isterseniz çok daha farklı bir boyutta neon renklerdeki parlak ve göz alıcı modelleri takıyorsunuz. Uzun zamandır yavaş yavaş evrilişini gördüğümüz neon renkler sonunda bu sene tüm mağaza vitrinlerini süslüyor. 2011'de açık ve cırt renkler olarak tabir edebileceğimiz turuncu, sarı, pembe ve maviler şu anda neon haliyle bizlerle. Tabii ki bu renkler fularlara da hayat veriyor. Hatta ikinci ve önemli bir alternatif oluşturuyor en moda renkler arasında. Seçim yapıp doğru kombinasyon ile moda dergilerinden çıkmış havası yaratmak ise bize kalıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Modaelinizde
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları