Fujifilm Finepix S2950: Özellikleri, İncelemeler ve En Uygun Fiyatlar!

Fujifilm Finepix S2950: Özellikleri, İncelemeler ve En Uygun Fiyatlar! Galeri

FinePix S2800HD modelinden sonra çıkan Fujifilm Finepix S2950 modeli çıkan bu ilk ürünün izinde yola devam ediyor. Bu ürün Fujifilm'in DSLR modeller arasındaki en genç üyelerinden bir tanesi. Ürün 14 megapixel kamera, ve 18x optik özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu ürün fotoğraf severler tarafından da yoğun olarak tercih ediliyor. Model her ne kadar çıkış olarak yarı profesyonel kullanıcılara hitap etse de amatör kullanıcılar için daha elverişli olması ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz bu denli kullanılan ve tercih edilen bu ürünleri inceleyelim.

Fujifilm Finepix S2950 Özellikleri Ve Ürün İncelemesi

Fujifilm Finepix S2950 Özellikleri Ve Ürün İncelemesi

Model ilk olarak kompakt ve ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor. Gelişmiş özelliklere sahip gövdesi ile bu makine kullanıcısı ile adeta bir bütün haline geliyor. Ürün 14 megapixel kamerasının yanında gelişmiş LCD ekrana ve saniyede 30 kareye kadar HD kalitesinde görüntü çekebiliyor. Bu makine ile yüksek kalitede video kaydetmeniz de mümkün. Model gelişmiş objektifi ile de kalitesini artırıyor. 28 mm - 504 mm seviyesinde bir objektife sahip. Yüksek ISO değerleri ise görüntü kalitesine katkı yapıyor. Bu değerler sayesinde yetersiz ortamlarda bile en iyi görüntüleri alabilirsiniz. Ayrıca çift sabitleme sistemi ile bulanık görüntüler çekmeniz imkansız hale geliyor. Bu modelde farklı olarak panoramik mod da mevcut. Bu özellik ile geniş alanları en iyi kalitede görüntüleyebilirsiniz. Bu model çekim modları ile de dikkat çekiyor. Birçok otomatik mod ile en iyi görüntüleri alabilirsiniz: Auto, sr auto, sp, panaroma, video, kişisel, el ile, diyafram ve enstant, Gelişmiş hafıza desteği ile binlere görüntü kaydetmeniz mümkün. SDHC ve Secure Digital teknolojileri ile gelişmiş alanlara sahipsiniz. Siz de tüm bu özelliklere sahip olmak ve en iyi kalitede görüntüler kaydetmek istiyorsanız bu ürüne en kısa zamanda sahip olmalısınız.

Fujifilm Finepix S2950 En Uygun Fiyatları

Bu makinelere dilerseniz tüm teknoloji marketlerinden dilerseniz de online olarak ulaşabilirsiniz. Ancak en uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız online alışverişi kullanabilirsiniz. Zira bu mağazalar her alanda olduğu gibi Fujifilm Finepix S2950 modellerinde de cazip fiyatlar ile tüketicilerine hizmet veriyor. Hızlıal, Webdenal, Teknosa, Darty, Gold, Hepsiburada, Bimeks, Electroworld ve Mediamarkt gibi bir çok mağazadan alışverişlerinizi en uygun fiyatlar ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sahip olacağınız bu olağan indirimlerin yanında kampanyalı dönemlerde de indirimlere sahip olmanız mümkün. Ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda ise bu kartlara özel taksitlerden ve avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Hem de mağaza mağaza gezmeden ve en ekonomik bir biçimde! Alışverişlere başlamak ise çok kolay: Sitelere girerek sistemlerine üye olduktan sonra Fujifilm Finepix S2950 ürününü de seçerek alışverişinizi bitirebilirsiniz. Ödemeler konusunda ise bir çok alternatif yol bulunuyor: Eft/havale, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve paypalı kullanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de tüm bu avantajlara ve ekonomik fiyatlara sahip olmak istiyorsanız online mağazalara uğramalısınız. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları