Ftz Sinema: Ankara Şehir Fırsatı ve Online Rezervasyonla Sinema Keyfi

Ftz Sineması Galeri

Eskiden siyah beyaz olarak çekilen filmler bugün son derece kaliteli bir teknoloji ile çekilmektedir. Öyle ki çoğu filmde bilgisayar ile yapılan görsel efektler de kullanılmaktadır. Artık, üç boyutlu filmler bile çekilmektedir. Bazı filmler çok seyredilir ve üzerinden yıllar geçse de konuşulur. Filmleri sinemada seyretmek ise ayrı bir zevktir. Vizyona ilk giren filmlerinin biletleri de çabucak tükenmektedir. Ankara da çeşitli salonların yer aldığı bir şehirdir. Ftz sinemaları da Ankara’nın bilinen salonları arasındadır.

Ftz Sineması Ve Ankara'da Film Keyfi

Sinemaya gitmek çoğu kişi için büyük bir eğlencedir. Hatta, bazı kişiler vizyona yeni gelen filmleri özellikle takip ederler. Bazı kişiler için film seyretmek vazgeçilmez bir etkinliktir. Artık, eski salonlarının yerini yenileri almıştır. Bazı eski salonlar tarihi bile olmuştur. Günümüzde, büyük ve küçük çeşitli şehirlerde bulunan salonlar vizyon filmlerini izleyici ile buluşturmaktadır. Çoğu salon da büyük alışveriş merkezlerinin içinde yer almaktadır. Hatta, bazı lüks otellerde ya da spor komplekslerinde de film seyretmek için salonlar bile bulunmaktadır. Başkent Ankara’nın çeşitli semtlerinde de bu salonları görebilirsiniz. Bazı salonlar aynı isim altında çeşitli alışveriş merkezlerinde hizmet vermektedir. Ftz sineması da Ankara’da yer almaktadır. Bu salonu aynı ismi taşıyan Ftz alışveriş merkezinde bulunmaktadır. Büyük bir alışveriş merkezi olan Ftz son derece de işlektir. Keçiören semtinde yer alan salonu dört yüz elli koltuk kapasitelidir. Ayrıca, dört ayrı bölümü bulunan mekandan online olarak da rezervasyon yaptırmak mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayarak da rezervasyon yaptırabileceğiniz vizyon filmlerini internetten de inceleyebilirsiniz. Alışveriş merkezini ziyaret ederek alışveriş yapabilir, film seyretmek için de Ftz salonuna uğrayarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Şehir Fırsatları Ve Ankara'da İndirimli Sinema Biletleri

Sinema biletinizi çeşitli online sitelerden alabileceğiniz gibi fırsatların ve promosyonların sunulduğu sanal sitelerden de indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu sanal siteler, bulunduğunuz şehre göre indirim fırsatları sunmaktadır. Sehirfirsati.com’u da ziyaret ederek çeşitli etkinliklerden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Bu fırsatlar sitesinde İstanbul, Ankara ve Türkiye’de bulunan daha bir çok şehirdeki farklı promosyonları görebilirsiniz. Sanal sitedeki şehirler bölümünden Ankara'yı seçerek farklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ankara’da bulunan Ftz sinemasından da indirimli bilet satın alabilirsiniz. Yakala.co’da da farklı şehirlerdeki farklı fırsatları görebilirsiniz. Sanal sitede bakım, masaj, yemek, eğlence, spor gibi fırsatları bulabilirsiniz. Online sitede tiyatro, konser gibi etkinlikler de yer almaktadır. Istanbul, İzmir, Antalya, Adana, Balıkesir, Samsun, Rize, Konya, Kütahya ve daha birçok şehirde bulunan şehir fırsatları her ilde ayrı olarak verilmektedir. Sanal siteye üye olurken ya da giriş yaptığınız da fırsatları görmek istediğiniz şehri seçmeniz yeterlidir. Daha birçok fırsat sitesinde çeşitli promosyon ve indirimleri bulabilirsiniz. Şehir fırsatı kuponlarıyla aldığınız biletleri de belirli bir süre aralığında kullanabilirsiniz. Bazı biletleri daha uzun süreli kullanabilirsiniz. Bazı fırsat biletleri de sadece belirli günler için satılmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları