Four Seasons Bosphorus: Yer Ayırtma ve Online Rezervasyon Fırsatı

Four Seasons Bosphorus boğazın eşsiz manzarasına sahiptir. Galeri

Four Seasons oteller zinciri dünyaca ünlü konaklama tesisleridir. Firmanın dünyanın birçok ülkesindeki önemli şehirlerde otelleri bulunmaktadır. Kuruluşlarında her zaman temizliğe, lüks standartlar altında konuklarını ağırlamaya, kaliteli ve deneyimli personel çalıştırmaya önem vermektedir. Zincirin ülkemizde, İstanbul'da çok güzel bir tesisi bulunmaktadır. Four Seasons Bosphorus adlı otel Boğaziçi'nin tüm güzelliğini yansıtmaktadır.

Four Seasons Bosphorus Otel Hakkında Bilgiler

Four Seasons Bosphorus Otel İstanbul boğazının en güzel yerlerinden birinde kurulmuştur. Boğaziçi'nde tarihi bir sarayda kurulu olan tesis beş yıldızlı olarak hizmet vermektedir. Binanın tarihi yapısı özellikle dikkat çekmektedir. Aslına uygun olarak korunan yapının iç dekorasyonu da bu mimariye uygun şekilde tasarlanmıştır. Şık, lüks ve kullanışlı bir tasarım olmasına dikkat edilmiştir. Firma, diğer şubelerinde olduğu gibi, bu otelde de seçkin personeli ile konuklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Tesiste konaklama için çeşitli büyüklüklerde odalar bulunmaktadır. Odaların hepsinde beş yıldızlı otele yakışır şekilde her türlü konfor ve ürünler bulunmaktadır. Oda servisi ve temizliği de düzenli şekilde yapılmaktadır. Konuklar için bazı konaklama paketleri bulunmaktadır. Sadece bir gecelik konaklama şeklinde kalışlarda oda kahvaltı olarak özel bir paket uygulanmakta ve uygun fiyatlı kalış sağlanmaktadır. Tesiste konuklar için seçkin bir restoran bulunmaktadır. Akdeniz ve Türk Mutfağı'ndan lezzetli ürünlerin sunulduğu mekanda, boğaz manzarasında unutulmaz yemekler yemek mümkündür. Tesiste bulunan spa merkezi de güzellik ve bakım yaptırılabilecek özel bir mekendır. Otelin spor salonu ve dinlenme üniteleri de beğenilerek tercih edilmektedir.

Rezervasyon, Konaklama ve Danışma Bilgileri

Four Seasons Bosphorus sadece ülkemizde değil, uluslararası alanda tanınan bir oteldir. Otelin internet sitesinden İngilizce bilgi almak ve online rezervasyon yapmak mümkündür. Online rezervasyon klasik işlemlere göre çok daha pratik olarak, birkaç işlemle yapılabilmektedir. İşletme, erken rezervasyon durumunda ücret indirimi uygulamaktadır. Otelde son derece konforlu ve lüks şekilde tasarlanmış toplantı ve düğün salonu bulunmaktadır. Unutulmaz düğün ve nişan gibi kutlamaları yapmak ve seçkin konferanslar düzenlemek mümkündür. Firma yönetimi, toplantı ve düğün gibi etkinlikler için de özel ekonomik paketler uygulamaktadır. Bu durumda da erken rezervasyon yapılması indirim uygulamasına olanak sağlamaktadır. İstanbul'da unutulmaz bir tatil geçirmek için tesis son derece uygun bir seçenek olacaktır. Tatil programları yapmak ve bütçenize uygun konaklama seçeneklerini öğrenmek için turizm acentelerinden faydalanmak mümkündür. Artık her ilimizde bulunan turizm bürolarından bu konuda yararlanmak mümkündür. Bu anlamda daha pratik bir seçenek ise internet üzerinden işlem yapan turizm adresleri olacaktır. Otel.com, Tatil.com, Gezinomi.com, Gezisitesi.com gibi adreslerden yardım alınabilir. Güvenli ve müşteri memnuniyetine önem veren bu adresler, müşterileri için en uygun ve en rahat konaklama seçenekleri hakkında yardımcı olmaktadır. Boğazın harika atmosferinde, romantik bir balayı tatili veya ailece bir konaklama yapılabilir. Uygun ödeme koşulları ve erken rezervasyon imkanı ile bunu gerçekleştirmek mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Otel.com
  • Gezinomi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları