Forever New

Forever New Galeri

2006 yılında Avusturalya Melbourne'de kurulan Forever New, modayı yakından takip eden bir giyim ve aksesuar markası. Kurulduğu yıldan sonra sürekli yenilenen yapısı ile dünyaya yayılan marka, şimdi modayı yakından takip eden, genç olan ve genç hisseden kadınların en çok tercih ettiği markalardan birisi. Özellikle kalitesini yansıttığı yaratıcı tasarımları ile ilgi gören Forever New, her sezon yenilenen koleksiyonları ile göz dolduruyor.

Forever New Koleksiyonları

Forever New Koleksiyonları

Foreover New, kadınsı güzelliği ön plana çıkaran stil sahini tasarımları ile her sezon yenilediği koleksiyonlarını mağazalarında sizler için sunuyor. Global trendlerden etkilenen Forever New tasarımcıları, ilhamlarını sanat, film, müzik, tiyatro gibi sanatın her dalından ve modanın kalbinin attığı New York, Milano, Londra gibi şehirlerden alıyor. Bu özgün koleksiyonlar, alışverişi çok daha keyifli hale getiren özel dekore edilmiş mağazalarında sizleri bekliyor. Zaman zaman çekici ve seksi zaman zaman da masum ve romantik tasarımlara imza atan marka, her sezon ürün çeşitliliği ile ilgi odağı oluyor. Doğanın tüm renklerini bir arada en güzel şekilde yansıran Forever New ürünleri, her zaman stil sahibi olan kadınların dikkatini çekiyor. Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz özellikle abiye elbiseleri ile de Türk müşterilerinin beğenisini topluyor. Elbise modellerindeki romantik esintiler ve renklerin özgürce kullanımı Forever New'i en çok tercih edilen markalardan biri yapıyor. Markada, seçtiğiniz kıyafetinizi birçok çeşitten oluşan ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonu ile tamamlayabilirsiniz. Böylece, her zaman elbisenize uygun kombinleri dilediğinizce kendi tarzınıza uygun olarak yaratabilirsiniz.

Forever New Türkiye

<a href=Forever New Türkiye"/>

Kurulduğu 2006 yılından sonra ünü Avusturalya sınırlarını aşan Forever New'in Türkiye'de de birçok mağası bulunuyor. Dünyada 7 ülkede toplamda 120 mağazası olan ve Türkiye'ye ed 2009 yılında giriş yapan markanın İzmir Palladium, Ankara Ankamall, İstanbul Capacity gibi farklı şehir ve bölgelerde mağazaları bulunmaktadır. Mağazalarının yanı sıra, Forever New ürünlerine, Trendyol gibi birçok özel alışveriş sitesinde yer alan indirim kampanyaları ile çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları