Ford Türkiye: Uygun Faiz Oranları ve Kolay Geri Ödemeli Kredi Fırsatı

Ford Türkiye Galeri

Ford Türkiye, teknolojik yenilikleri takip eden otomobil modelleri ile tüm dünyada tercih edilen otomobil üreticisinin Türkiye ayağı olarak Ford olanaklarını ülkemize getiriyor. Türkiye otomotiv pazarının liderliğine ortak olan firma, düzenlediği kampanyalar ile ülkemizde dikkat çekmeyi ve tercih edilen olmayı başarıyor. Modeller teknolojik yeniliklerle birlikte sürekli yenilenerek yenilikçi ve gelişimci üretim anlayışı takip ediliyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, müşteri istek ve şikayetleri doğrultusunda üretimine yön vermeye devam ediyor. Satış sonra sunduğu servis hizmeti ile müşterilerinden tam not almayı başaran marka, ürettiği yeni modelleri ile de büyük ilgi görüyor.

Ford Türkiye Avantajları

Türkiye'de Ford markalı otomobillerin üretim, satış, pazarlama ve satış sonrası destek çalışmalarını başarıyla yürüten Ford Türkiye, ülkemizin geniş bir alanında hizmet vermeye devam ediyor. Ülkemizde modellerin satış fiyatlarını da belirleyen Ford Türkiye, belirli dönemlerde düzenlediği satış kampanyaları ile tüketicileri memnun etmeyi başarıyor. Şirket tarafından düzenlenen satış kampanyaları arasında en büyük ilgiyi düşük faizli kredi kampanyalar görüyor. Son dönemlerde Ford Türkiye, satış hattına alınan yeni modelleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Binek araçları sınıfının yeni modeli B Max, farklı gövde tasarımı ve kapı dizaynı ile beğeni topluyor. Bu yeni araç tasarımında bir ilk olan şehir içi güvenlik sistemi yer alıyor. Bu tasarım harikası modelin ön camında kızılötesi lazer teknolojisi ile donatılmış kamera yer alıyor. Bu kamera öndeki araç ile olan mesafeyi takip ederek çarpışma riskini azaltıyor. Gerek görülen noktalarda devreye giren otomatik fren sistemi kazaları engellemeye yardımcı oluyor. Araçta diğer bir ön plana çıkan özellik ise kolay kontrolü sağlayan sesli komut sistemleri. Araçta yer alan sesli komut sistemi ile müzik sistemi ve cep telefonu gibi cihazlar sözlü olarak kolaylıkla yönetilebiliyor. Ülkemizde satışa sunduğu yeni C Max de büyük ilgi görüyor. C max tercihe göre iki farklı modelde seçilebiliyor. Diğer bir seçenek olan Grand C Max, özellikle kalabalık aileler için oldukça ideal. Her iki seçenekte de etkin performans sunan yeni nesil motor yer alıyor. C max keyifli ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunmak için özel olarak tasarlandı. Elektrikli direksiyon destek sistemi güvenli ve rahat bir yolculuk imkanı sunuyor. Otomatik park sistemi de aracı kolaylıkla otomatik olarak park etmeye olanak tanıyor.

Araç Ürünlerinde Online Fırsatlar

Otomobiller için her türkü bakım ürününü uygun fiyat sunan online mağazalardan temin etmek mümkün. Cazip fiyatları ve ürün çeşitliliği ile tercih edilen e-ticaret sitesi olan Hızlı Al, uygun ödeme koşulları da sunuyor. Sitede pek çok marka ile uyumlu çok sayıda oto aksesuar seçeneği de sunuluyor. Yaz ve kış lastikleri de uygun fiyatlarla Hızlı Al sitesinde satışta. Ödeme için bankaların kredi kartlarına geniş taksit seçenekleri sunuluyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları