Ford Transit Connect: Uygun Faiz Oranları ve Kolay Geri Ödemeli Kredi

Ford Transit Connect Galeri

Araç sahibi olan ya da yeni bir araç alacak olacak birçok kişi, alacakları aracı sadece binek anlamında tercih etmemektedir. Bunun yanında ileriyi de düşünerek, hem işlerinde hem de aile yaşantılarında da kolaylık sağlayacak bir araç aramaktadırlar. Bu şartlar ortaya çıktığında da genel tercih olarak yarı ticari araç seçilmektedir. Ancak her marka model birbirinden oldukça farklı özelliklere sahip olduğundan en uygun modeli bulmak zor olmaktadır. Ancak Ford, piyasada bulunan bu aracıyla tüm herkesin isteklerine hitap etmektedir. Ticari olarak kullanacakların işlerini kolaylıkla yapmalarında, ailesi için kullanacak olanlara da geniş bir ortam sunmaktadır. Tüm bunlar Ford Transit Connect’te bir araya getirilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Sahip olduğu güvenlikli ve ileri teknoloji özellikleriyle sınıfının göze çarpan araçları arasında yer almaktadır.

Hem İş, Hem Aile Yaşantınız İçin Gerekli Olan

Ford Transit Connect, hem iş sektörüne hem de ailesinin rahatlığını düşünenlere kolayca araç uydurmaktadır. Güçlü, dayanıklı ve çevik olan araç hem yük taşımak isteyen hem de bir binek araç isteyenler için en uygun araç olmaktadır. Modern dış tasarımıyla görünüşe önem verenlerin geçer notunu en başta almaktadır. Her yıl yenilenen modeline yeni donanımlar eklense de, aracın dış görünüşünden taviz verilmediği için en çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Aracın iç tasarımına bakıldığında, şık bir sadelik ön plana çıkmaktadır. Özellikle ön panel ve aracın döşemelerinde kullanılan çift renk aracın içerisine farklı bir hava katmaktadır. Butonların yerleşimi için hazırlanmış gümüş grisi panel, aracın ön paneli üzerinde şık bir şekilde durmaktadır. Gösterge paneli ve direksiyonu Ford’un klasik modern çizgilerini taşımaktadır. Transit Connect, ticari araç özelliğini de en iyi şekilde yansıtmaktadır. Aracın katlanıp çıkartılabilir arka koltukları sayesinde bagaj hacmi iki kat artmaktadır. Bu sayede iki kat daha fazla yük taşınabilmektedir. Sürgülü çift arka kapıları sayesinde araca yük indirme ve yükleme, yolcuların binmesi ve inmesi oldukça kolay olmaktadır. Transit Connect’in motor performansı da ihtiyaç olunan gücü fazlasıyla da karşılamaktadır. Ford Duratorq TDCI dizel 1.8 motoruyla yüksek performanslı bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Anında tepki veren hidrolik sistemi, üstün yol tutuşu ve ön-arka viraj denge çubukları sayesinde sürüş keyfine keyif katmaktadır.

Ford Transit Connect Uygun Kredilerle Sizin Olabilir

Ekonominin gelişmesiyle birlikte artık araç sahibi olmak isteyen birçok kişi, bankaların sağlamış oldukları düşük faizli kredi avantajlarıyla bu amaçlarına kolayca ulaşabilmektedir. Hem alırken hem de geri öderken tüketicilere kolaylık sağlayan bankalar, bu nedenle bu kişiler için oldukça fayda sağlamaktadır. Ayrıca firmaların indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla da araç sahibi olma konusunda da sağladıkları kolaylıklarla isteyen herkes araç satın alabilmektedir. Buna ek olarak anlaşmalı bankalar aracılığıyla sağladıkları sıfır faizli kredi imkânı sunan firmalar da bulunmaktadır. Bunların haricinde faizsiz kredi imkânı ya da finans desteği sağlayan teminatlı bankalar da bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları