Ford Tr: Uygun Faiz Oranları ve Kolay Geri Ödemeli Kredi Seçenekleri

Ford Focus Galeri

Şık, güvenli ve konforlu bir araç hemen hepimizin hayali. Çağımızın olmazsa olmazlarından biri durumunda olan taşıtlar, sürekli üzerine konarak gelişen teknolojisi ile hayatımızı kolaylaştırma fırsatını sunuyor. Artık sadece bizleri bir yerden başka bir yere götürmekten çok daha fazlasını vaadeden bu teknoloji harikaları, her çeşit modeli ve uygun fiyat koşulları ile de hemen her insana satın alma fırsatları sunuyor. Amerikan devi Ford firması da araç sektörünün gelişmesine katkı sağlayan firmaların en başında geliyor. Kanada, İngiltere, Almanya, Brezilya, Avustralya ve Arjantin gibi dünyanın birçok ülkesinde fabrikaları bulunan şirket, Türkiye’de de Ford Tr aracılığı ile faaliyetler yürütüyor. Ford Tr, Otosan firması ile birleşti ve yenilenerek ülkemizde hizmet vermeye devam etti. Ülkemizdeki Kocaeli otomobil fabrikası ise bu şirketin yüz aklarından biri oldu ve firma tarafından en yüksek notu aldı.

Ford’un Teknoloji Harikası Olan Araçları

Ford’un Teknoloji Harikası Olan Araçları

Ford Tr müşterilerine Fiesta, B-Max, yeni Focus, yeni C-Max, Mondeo, S-Max, Kuga, Galaxy gibi en son model araçlarını sunuyor. Fiesta’da anahtarsız çalıştırma sistemi mevcut. Ayrıca ‘’sesli kontrol sistemi’’ vasıtası ile ellerinizi kullanmaya gerek kalmadan sesli komutlarla klimayı çalıştırabilir ve müzik sistemini kontrol edebilirsiniz. Şirketin gözdelerinden biri olan Focus modeli ise yenilenmiş durumda. Göz alıcı tasarımı ile dikkat çeken araç, otomatik park sistemi ile park etme kolaylığı sağlıyor. Bu sayede hem size en uygun park yerini bulabiliyor hem de park ederken size fazlası ile yardımcı oluyor. Bu aracın hız kontrol sistemi de istem dışı bir biçimde hız sınırını aşmanıza engel oluyor ve güvenliğinizi sağlıyor. Yağmur sensörüne, katlanabilen yan aynalara, ısıtmalı ön camlara da sahip olan bu model tam bir tasarım harikası durumunda. Yine şirketin zarif tasarımı ile ilgi çeken bir diğer modeli de Mondeo. Dizel motorlu bu araç sizlere yüksek performans ve az yakıt tüketimini vaadediyor. Ford PowerShift şanzıman teknolojisine sahip bu araç, sonraki vitesi tam zamanında ve hızlı bir biçimde değiştirebiliyor. Şirketin en kaliteli geniş iç hacimli modellerinden biri olan S-Max ise etkileyici kaput tasarımı, Led farları ve geniş cam tavanı gibi ayırdedici özellikleri ile sürüş tutkunlarını etkiliyor. Yine dizel motor teknolojisine sahip olan bu araç, otomatik çocuk kilidi, hız kontrol sistemi gibi teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Şirket çevreyi ve çevrenin temiz tutulmasını fazlasıyla önemsiyor. Ve hemen her modelinde çevre dostu motorlar ve çeşitli çevre dostu teknolojiler ile sosyal sorumluluğunun bilincinde olduğunu gösteriyor.

Ford Araçlara Sahip Olabilme Fırsatları

Ford Araçlara Sahip Olabilme Fırsatları

Ford Tr Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yetkili servisleri aracılığı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Şirketin resmi internet sitesinden öğrenebileceğiniz kampanyalı fiyatları bankalardan alabileceğiniz kredilerle karşılama olanağına sahipsiniz. Sahibinden.com gibi araç satışı yapan sitelerde sizlere uygun fiyatlı bir Ford sahibi olmak konusunda yardımcı olabilir. Bankaların sunduğu uygun faiz oranlarına sahip krediler artık birçok bütçeye hitap ediyor ve bu da birçok insanın araç sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Dünyaca ünlü bu otomotiv markasının üstün teknolojili araçlarına sahip olmak ise bir ayrıcalık olmaya devam ediyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Sahibinden.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları