Ford Ranger: Uygun Faiz Oranları ve Kolay Geri Ödemeli Kredi Fırsatı

Ford Ranger Galeri

Birçok araç sahibi, aracın sadece seyahat için kullanmak istememektedir. Bazen öyle anlar vardır ki, yolculuk sırasında taşınacak yükler de araç içinde önemli yer tutmaktadır. İşte bu gibi durumlarda aracın sahip olduğu bagaj hacmi ön plana çıkmaktadır. Özellikle sedan ve hatchback araçlarda bu en büyük sıkıntı olmaktadır. Her ne kadar geniş bagaj hacimli araçlar olsa da aracın yapısı itibariyle yeterli gelmemektedir. Bu gibi durumlar için ticari bir araç ya da pick-up tarzı araçlar gerekmektedir. Ancak şu anda piyasada Ford’un öyle bir aracı bulunmaktadır ki, hem tüm bu sorunları ortadan kaldırmakta hem de deyim yerindeyse kendi alanında yumruğunu masaya vurmaktadır. Ford Ranger yeni çıkan modeliyle tüm anlamda kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ford Ranger bir arazi aracı olmasının dışında, sağlamış olduğu avantajlarla daha fazlasını sunmaktadır. Bu nedenle de uzun soluklu olarak adından çok söz ettireceğe benzemektedir.

Güçlü, Yılmaz ve Korkusuz Olanlar İçin Ford Ranger

Ford Ranger, birçok özelliğiyle arazi araçları arasında fark yarattığını göstermektedir. En zor doğa şartlarında bile en yüksek performansı sağlayan araç, hem tasarımıyla hem de motor gücüyle de bunu kanıtlamaktadır. Araç ilk bakışta önden bir jip havası uyandırsa da, arkasında yer alan ve bagaj yerine geçen kasası sayesinde farklı bir hava yakalamaktadır. Ön kısmı oldukça heybetli duran araç, ben doğa için üretildim demektedir. Pick-up kamyonet ve jeep karışımı olan Ranger, bu iki araç özelliğini tamamen yansıtmaktadır. Sahip olduğu dış tasarım aracın performansına da yansıyarak, yakıt tasarrufu konusunda da etkili olmaktadır. Ranger’in iç tasarımı da dışı kadar heybetli durmaktadır. Ön panelin göbekli bir şekilde yapılması, ama aynı zamanda da ön tarafı daraltmaması aracın mekânına farklı bir hava katmaktadır. Aracın donanım düğmelerinin bir araya toplanıp bir çerçeve içinde yerleştirilmesi de panel üzerinde ayrı bir estetiklik yaratmaktadır. Direksiyon kısmı tasarlanırken ön panele ayak uydurularak oluşturulmuş bir şekil göze çarpmaktadır. Hafif göbekli direksiyon aracın ön panelindeki havayı tamamlamaktadır. Aracın çift kabin özelliği başta bahsedilen jeep özelliğini en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Ford Ranger, Duratorq dizel motoruyla önceki modellerine göre daha güçlü bir araç olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Motor performansının sağlamış olduğu özellik sayesinde zemin fark etmeksizin rahat bir sürüş tecrübesi yaşatmaktadır.

Arazi Araçları İçin Uygun Kredi Fırsatları

Bu kadar donanımlı ve kolay kullanılabilen bir arazi aracına sahip olmak da oldukça kolay olabilmektedir. Artık bankaların sağlamış olduğu kredi imkânlarıyla araç sahibi olmak isteyen birçok kişi düşük faiz oranlarıyla maddi destek alarak, kolayca araç sahibi olabilmektedir. Ayrıca araç firmalarının da sağlamış olduğu kampanyalı fiyatlar ve sıfır faiz oranlı kredi desteğiyle de kolayca araç sahibi olunabilmektedir. Bu sayede artık günümüzde isteyen herkes kolayca araç sahibi olmaktadır. Ford da kendi araçları için bu anlamda oldukça uygun hizmetler vermektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları