Ford Focus Fiyatları: En Uygun Krediyle Otomobil Satın Alma Fırsatları

Hayalinizdeki Ford'a Hemen Sahip Olun! Galeri

Ford, Motor Campany ve Koç Holding'in eşit hisseleri bulunduğu halka açık dünyaca ünlü motor ve otomotiv markasıdır. 1959 yılında kurulan şirket günümüze kadar kalitesi ve güvenilirliği ile ulaşmıştır. Fiesta, Mondeo, S-Max, Kuga, B Max gibi binek araçlar şirketin otomotiv tutkunları için sunduğu mükemmel kalitedeki binek araçlarıdır. Bunların başında Ford Focus modeli gelmektedir. Piyasaya sürüldüğü ilk yıllardan itibaren büyük ilgi gören Focus, sağlamlığı, dinamikliği, konforu ve az yakıt tüketimi ile araç tutkunlarının büyük beğenisini toplamayı başarmıştır. En uygun Ford Focus fiyatlarından faydalanmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yetkili bayilere uğrayabilirsiniz.

En Uygun Ford Focus Fiyatlarından Sıfır Faiz İmkanlarıyla Faydalanın!

Yenilikçi tasarımının yeni yüzü olan Ford Focus, gözünüzü kamaştıracak tarzda üretilmiştir. Birçok teknoloji ile baştan aşağıya donatılan araç güvenilirliği, esnekliği, konforu, kendine özel tasarımı ve kinematik sistemleri ile daha az yakıt tüketimini sağlayabileceğiniz mükemmel bir araç. Oluşturulan heyecan verici tasarımı sayesinde gözlerinizi alamayacaksınız. Geriye ve ileriye doğru uzanan ön taraftaki farları sağlam çamurlukları ile muhteşem bir estetik yapıya sahip. Aracı satın alırken kendinize özgü jant tasarımıyla fark yaratın. Yeni Titanium ve Trend 16, Style 16 gibi jant tasarımlarıyla kendinize özgü tarzınızı ortaya çıkartın. Aracı satın alırken hayalinizdeki renkleri oluşturun. Şeker kırmızı, kum gri, mürekkep mavisi, kül kahverengi, buz beyazı, gece grisi, siyah, spor kırmızı gibi birçok renk seçeneği sunarak hayalinizdeki estetik yapıya sahip olabilirsiniz. Dilerseniz iç döşemeleri Trend X, Titanium ve Style tarzında seçebilirsiniz. Güvenilirliğini oluşturduğu teknolojileri ile dünyaca bir firma olarak Euro NCAP'ten aldığı ödüllerle ispatlamıştır. Kaza anında şiddetli çarpışma ve sarsılma güvenliği sebebiyle Euro NCAP'tan 5 yıldız notunu alarak dünya otomotiv sektöründeki yerini sabitlemiştir. Bunun yanı sıra donatıldığı akıllı sistemler ve elektronik denge sistemleri ile güvenilirliği en üst düzeye taşımıştır. Araçta bulunan farklı hava yastıkları otomobil tutkunlarını korumak amacıyla donatılmıştır. Sunduğu Anti-Blokaj, acil durum frenleme teknolojileri güvenliğinizi en üst düzeyde tutmuştur. Kızıl ötesi ışınları kullanarak öndeki araç ile mesafenizi hesaplıyor ve şehir içindeki kaza yapma riskinizi oldukça azaltıyor. 25 km/s hızla herhangi bir kaza anında frenleri önceden hazırlıyor ve sürücü tepki vermese dahi otomatik frenleme sistemi ile kaza yapmamanız için yüksek koruma sağlıyor. Ön cama yerleştirilen kamera sayesinde 65 km/s hızla giderken herhangi sebep ile hatalı bir şerit değiştiriyorsanız, öncelikle sizin ekranınıza uyarı veriyor ve dikkate almamanız halinde direksiyon titreşimi ve araç tamamen kendini kapatabiliyor. Sizin ayarlayabildiğiniz hız koruma sistemi ile daha önceden belirlediğiniz hızı aşmamanızı sağlıyor. Klima, yol bilgisayarı, sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, çalınma halinde uzaktan kumanda ile kilit sistemi ve daha onlarcasına hemen sahip olun!

Size En Uygun Kredi İmkanları ile Hemen Hayalinizdeki Araca Sahip Olun!

Tüm bu özellikler tek bir araçta birleşti. Siz de hemen bu araçtan uygun kredi fırsatları ile faydalanabilirsiniz. Hemen Ford yetkili satıcısına uğrayarak size en uygun fırsatlar ve fiyatlardan faydalabilirsiniz. Güncel Ford Focus fiyatlarına en uygun fiyatlar ve düşük faizlerle hemen sahip olabilirsiniz!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları