Ford Finans: Araç Alımında Finansman Desteği ve Banka Kredileri

Ford Finans Galeri

1903 yılında ABD’de Henry Ford tarafından faaliyete başlayan firma, otomotiv sektörünün en iddialı isimlerinden biridir. Geniş üretim yelpazesi ile lider olan ve satış rekorları kırarak, pazar payının büyük bir kısmını elinde bulunduran şirket, modern ve şık tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Kalite anlayışından ödün vermeden yıllardır müşteri memnuniyeti ve isteklerini ilke edinen firma, yenilikçi ve dinamik misyon ile her zaman gündemde yer almayı başarıyor. Otomobil sektörünün gelişmesi ve büyümesinde etken rol oynayan şirket, ticari ve binek araç türlerinde üretim gerçekleşmiştir. Her yaptığı tasarım ile adından sıkça söz ettiren şirket, yüksek performans sağlayan modellerini, çok uygun fiyatlarda satışa sunmaktadır. Her kesimi ve bütçeyi araba sahibi yapmaya amaç edinen kuruluş, son teknoloji ile bezenen araçları ile harikalar yaratıyor. Konforu ve güvenliği had safhada kullanıcısına sunarak, en iyi hizmeti vermeyi amaç ediniyor. Sunduğu fırsatlar ile adını tarihe altın harfler ile yazdıran firma, şimdilerde yine tarihe geçecek bir sistemi, araba tutkunlarına sunmuştur. Ford finans sitemi ile istediğiniz modeli, uygun koşullarda sahip olabileceksiniz. Size her türlü desteği vermek adına yöntemler geliştiren marka, bu sistem ile hayalleri süsleyen modellere, sahip olmanıza aracı olmaktadır.

Ford Finans Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Ford finans, araç kredisini, bütçenize en uygun ödeme şekilde belirlemenize yardımcı olmaktadır. Bütün tercihi sizin denetiminize sunan şirket, avantajlarını çok cazip olanaklar vasıtası ile hizmetinize sunmaktadır. Geleneksel hale gelen taksitli satışları temel alan bu sistem, daha çok seçenek ve avantaj ekleyerek, sizleri otomobil sahibi yapmaktadır. Bütçenizi zorlamadan ve yüksek oranlarda faiz ödemeden satın alabileceğiniz araçlar, hayatınızı kolaylaştırıyor. Esnek yapılarda ayarlanan ödeme şekilleri, sadece firmanın modelleri için geçerli değildir. Herhangi bir markanın ikinci el taşıtlarını, bu sistem aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Sözleşme yaparak uygulanan bu sistem, tamamen sizin inisiyatifinizde şekil almaktadır. İstediğiniz zaman sözleşme başlatabilir ve sonlandırabilirsiniz. Belirli şartlara göre uygulanan Ford finans sistemi, tamamen size kolaylık sağlayan avantajlar ile donatılmıştır. İlk şart olarak peşinat ödemesi isteyen firma, geri kalan ödemeleri sizin yönlendirmeniz doğrultusunda taksitlere ayırmaktadır. İstediğiniz modele karar vermek ile bu yöntemin nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Sonra ne kadar peşinat ödemek istiyorsanız bunu belirleyip, diğer seçenekleri uygulamaya başlayabilirsiniz. Uzmanların yardımı ile geri kalan tutarı, bütçenize ya da maaşınıza göre aylık ödeme şekillerini belirleyebilirsiniz. Sıfır araçlarda 60 ay ve ikinci el taşıtlara 48 ay vade süresi ile istediğiniz ticari ve binek otomobillere satın alabilirsiniz.

Uygun Kredi Olanaklarına Online Farkı İle Sahip Olunuz

Ford finans avantajlarına, online sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sunulan bu anında kredi olanakları işlemlerini gerçekleştirebilir, bu sistem hakkında detaylı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Ford.com.tr sitesinde form doldurarak, bu uygulamanın nimetlerinden yararlanmaya adım atabilirsiniz. Fiyat listesini, sunulan avantajları online üzeriden takip edebilir, bütçenize en uygun yöntemi belirleyebilirsiniz. Oturduğunuz yerden zahmetsiz bir şekilde kredi alınız ve beğendiğiniz tasarımlara, çok uygun koşullarda sahip olunuz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları