Ford Cornet: Uygun Faiz Oranları ve Kolay Geri Ödeme ile Kredili Satış

Ford Cornet Galeri

Yük taşımanın ön planda olduğu bir işiniz varsa, yüklerin taşındığı aracın önemi büyüktür. Güvenliğe ve yakıt tasarrufuna önem veren bir model araca sahipseniz, hem yüklerinizin güvenle taşındığından emin olabilir hem de aracın size sağladığı yakıt tasarrufu sayesinde bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra şık tasarımlı ticari bir araca sahip olmak prestijinizi yükseltecek ve rakiplerinize ne kadar iddialı olduğunuzu gösterebileceksiniz. Ticari olarak kullanılmak üzere araçlar üretmesi ile tanınan Ford firması, Cornet modeli ile kalitesini ve tecrübesini bir kez daha konuşturmuştur. Uygun taksit imkanları sunması sayesinde kolayca geri ödeme yapabileceğiniz Ford Cornet'lerin kalitesi sizi adeta büyüleyecek.

Ford Cornet'lerin Teknik Detayları

Yük taşımaktan ziyade ticari aracınızda binek araç konforunu yakalamak istiyorsanız bu araç tam size göre. Bu kaliteli araç, dayanıklı olduğu kadar da çeviktir. Aracı kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren yol performansı sizi kendisine hayran bırakabilecek düzeydedir. Bunu iç tasarım incelikleri ile de birleştirdiğinizde ortaya harika bir araç çıkmaktadır. Üç faklı dizel motor seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunulan araç, ideal güç/yakıt dengesi sunabilen nadir araçlardandır. Aracın modern stili ve oldukça etkileyici özellikleri, aracın hemen dikkatleri çekmesini sağlamaktadır. Dış tasarımdaki kalite, iç tasarımda da kendisini belli etmektedir. Yeniden tasarlanan konsol ve gösterge ekranları sayesinde, yolculuk esnasında rahat bir biçimde aracınız hakkındaki tüm detayları bu ekrana bakarak elde edebileceksiniz. Başarılı tasarımı sayesinde birçok kontrol direksiyon üzerine yerleştirilmiştir ve bu sayede aracınızın tüm kontrolünü parmaklarınızı altında olacaktır. Bunun yanı sıra geniş iç hacim sayesinde rahat bir yolculuk geçirebileceksiniz. Yol tutuşunu, sürüş konforunu, sağlamlığı ve dayanıklılığı harika bir biçimde birleştiren Ford Cornet, aldığı birçok ödülü sayesinde kalitesini kanıtlamayı başarmıştır. Bu özellikleri sayesinde ülkemizde hafif ticari araç sınıfında en çok tercih edilen model olmuştur. Üstün yol tutuşu bu aracın tercih edilmesini kolaylaştıran önemli bir özelliktir. Cornet, size harika bir sürüş performansı sunabilecek tüm özelliklere sahiptir. Aracın ön koltukları ileri veya geri kaydırılabilmekte. Arka kısımda yer alan koltuklar ise öne doğru katlanabilmektedir. Bu sayede çok yönlü kullanım özelliği de sağlayabilen araç, pratik saklama bölmeleri sayesinde, yolculuk sırasında tüm eşyalarınız için güvenli bir ortam da sunmaktadır. Beş koltuğa sahip araç ile keyifli seyahatler sizi beklemektedir. Ford Cornet'te yer alan en önemli yenilik ise sesli komut sistemidir. Böylece araç içerisinde çalan müzikleri dilediğiniz an sesli komutlar yardımıyla değiştirebileceksiniz. Otomatik olarak kararan dikiz aynası sayesinde geceleri çok daha güvenli bir sürüş sizi beklemektedir. Bunun yanı sıra aracın farları da otomatik olarak devreye girmektedir. Yağmur sensörüne sahip silecekler, yağmurun yağması ile birlikte çalışmaya başlar ve yağmur kesildiği an kapalı duruma geçer. Tüm bu özellikleri ile Ford Cornet'i çok seveceksiniz.

Ford Markalı Araçlarda Cazip Fırsatlar Sizi Bekliyor!

Cornet gibi birbirinden yenilikçi özelliklere sahip araçlarda, birçok cazip fırsat sizleri beklemektedir. Bu fırsatlardan yararlanarak aracınızı oldukça uygun bir fiyata satın alabilir ve ödemenizi de düşük faizli kredi ile gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi Ford ailesine katılmanın tam zamanı!.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları