Fön Makinesi: İndirimli Online SatFiyatlar ve Kullanıcı Tavsiyeleri

Fön Makinesi: İndirimli Online SatFiyatlar ve Kullanıcı Tavsiyeleri Galeri

Düzgün şekil almış havalı saçlara sahip olmak kadınlar için çok önemlidir. Hele önemli bir davete ya da buluşmaya gidilecekse. Saçları o gün istediği gibi olmayan çoğu kadının o günü kötü geçer, huzursuz ve sinirli olurlar. Ama artık bu durum sadece kadınlara özel değil. Erkekler içinde için de saçlar çok önemlidir. Onlar da artık saçlarına fön çektirip şekil verdiriyorlar. Bu işlem kuaförlerde bir çırpıda yapılıyor. Ama her an kuaföre gidilemiyor elbette. Evdeki fön makineleri ile de saçlar kurutulup şekillendiriliyor.

Saçları Kurutma ve Şekillendirme

Saçları Kurutma ve Şekillendirme

Banyodan sonra açları kurutmak ve şekillendirmek doğru yöntem ve malzeme kullanıldığında oldukça basit. Kısa ve düz saçlar banyodan sonra elle şekillendirilerek makine ile kurutulup, sonrasında şeklin daha belirgin ve kalıcı olması için jöle ya da sprey ile işlem tamamlanır. İnce telli ve düz saçlar kurutulurken baş öne eğilir ve saçlar diplerden uçlara doğru kurutulur. Bu yöntem saç diplerinizi ters yönde havalandıracağından saçlar daha gür görünür. Uçların dalgalı ve içe kıvrık olması saçları daha saçları kabarık göstereceğinden yuvarlak bir fırça ile saçlar sarılırken bir yandan da ısı verilir. Sonra saçlar fırçada soğuyana kadar bekletilir. Tüm saçlara bu işlem uygulandıktan sonra fırçaya sarılı saçlar açılır ve sprey sıkılır. Saçların düz kalması isteniyorsa yuvarlak yerine yassı fırça ile üstünden fönlenir. Kıvırcık ve kabaran saçların kabarmaması daha belirgin bukleli olması için saçlar ıslakken kıvırcık saçlara özel bir ürün saçlara sürülür. Isıyı çok yüksek yapmadan ellerle bukleler belirginleştirilerek kurutulur. İşlem bitince saçlara uygun bir serum sürülür. Bu bukleleri daha kalıcı ve yumuşak yapar.

Doğru Fön Makinesi İle Kuaföre Gitmeden de Havalı Saçlara Ulaşılabilir

Fön makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir, modellerin özellikleri nelerdir, saçlara zarar verir mi gibi bir çok soru kişilerin kafasında dolaşır durur. Online alış veriş siteleri sizlere rahat bir şekilde alış veriş imkanı sağlayarak bu sorunu ortadan kaldırıyor. Remington, kişisel bakım ürünlerinde kalitesini kanıtlamış, çoğu kişi tarafından tercih edilen bir marka. AC5010 Lux Kit saklama ve taşıma çantası içinde satışa sunuluyor.Kitte 7mm şekillendirme için ince fön başlığı, 11 mm hızlı kurutma için fön başlığı, yumuşatma için yassı fırça, termal hacim fırçası hacim ve şekil için difüzör ve asma halkası bulunuyor. 2200 Watt gücündeki üründe üç ısı ve iki hız ayarı mevcut. Saçların kabarmaması için iyonik bakıma sahip ürün saçları parlatma özelliğine de sahip. Seramik tourmaline ızgarası saçlara eşit ısı dağılımı yaparak elektriklenmeyi önlüyor. AC5011 Pearl serisi gerçek incili seramik kaplamaları bulunan 2200 Watt gücüne sahip bir ürün. Remington D0100 mini saç kurutma makinesi seyahatlerde çantalardan eksik edilmeyecek bir ürün. 1000 Watt gücünde ve iki ısı, iki hız ayarı bulunan makine iyonik bakımı ile pürüzsüz saçlar sunuyor. Çift voltajlı ürün dünyanın her ülkesinde kullanılabiliyor. Bir diğer ünlü marka Philips. Markanın SalonDry Active ION saç kurutma makinesi. 2000 Watt gücünde ve iyonik bakım yapıyor.

Baybliss markasına ait Le Pro - 6615E iyonik bakım yapıyor.Bu ürün minik görüntüsüne rağmen güçlü bir performans sergiliyor. 2300 Watt gücü ile en kalın telli saçları bile kolayca şekillendiriyor. Sinbo defalarca ödül almış bir marka. Markaya ait 18 farklı saç kurutma makinesi bulunuyor. En çok tercih edilenlerden SHD-2686D 2200 Watt gücünde üç ısı ve iki hız seçeneği bulunuyor. SHD-2700 otellerde kullanılan saç kurutma makineleri formunda üretilmiş. İki kademeli hız ayarı, termal sigorta ve yoğunlaştırıcı başlığı bulunan ürünün duvara monte edilmesi için duvar askısı bulunuyor. 2000 Watt gücündeki üründe altı farklı hız ve ısı ayarı mevcut. Saça verilen şeklin sabit kalmasını sağlayan Cool Shot özelliği de bulunan ürün iyonik bakım ile de saçları parlatıyor.

Dev marka Braun 5 farklı ve birbirinden kullanışlı ürünleri ile kadınlara havalı saçlar sunuyor. Satin Hair 7 Colour serisi boyalı ve yıpranmış saçlar için üretilmiş. Boya işlemi sonucunda kurumuş saçları onaran ve nem veren ürün, saç renginizin ilk günkü canlılığını koruyor. 2.200 Watt gücünde Satin Hair 7 serisi de kurumuş ve yıpranmış saçlar için iontec teknolojisini kullanarak saçların kurutma ve fön sırasında yıpranmasını engelliyor. Satin Hair 5, kıvırcık ve kabarıp uçuşan saçlara özel bir ürün. İyon teknolojisi ile kabarmayı ve elektriklenmeyi önleyip saçları parlak ve canlı kılan 1900 Watt’lık ürün kıvırcık saçlıların gözdesi olabilecek nitelikte. Satin Hair 3 saçları koruyan 1700 Watt gücünde bir makine. Satin Hair 1, çok seyahat eden kişilere uygun bir ürün. 1200 Watt, aşırı kurumayı ve saç kırılmasını önler. Rowenta yıllardır kişisel bakım ve elektrikli ev aletlerinde kalitesini kanıtlamış ve tercih edilen bir marka. Lissima Clip Press CV 9130, saç kurutma makinesi oldukça ilginç ve farklı kullanıma sahip. 1800 Watt ve iyon fonksiyonlu ürün saçları düzleştiriyor. Seramik düzleştirici plakaları bulunan ürün, saçların üzerine üflediği sıcak hava ile kayarak düzleştiriyor. Powerlıne CV4930, üç farklı ısı ve iki hız ayarı bulunan iyon teknolojisi kullanılmış bir ürün.

Online Satış Mağazaları

Online Satış Mağazaları

Remington, Rowenta, Philips, Sinbo, Baybliss, fön makinelerini elektronik ve kişisel bakım ürünlerini online satan güvenilir mağaza Teknosa’dan satın alabilirsiniz. Sitedeki turuncu kart uyugulaması ile mağazanın indirim avantajlarından faydalanılabiliyor. Bir çok marka ve binlerce ürünü mağazasında sunan Boyner’de Baybliss, Braun, Rowenta, Philips, ve Remigton ürünlerini avantajlarla satıyor. Üye olanlara 15 TL indirim çeki sağlayan Evimister’de Babyliss, Braun, Remington, Rowenta ve Sinbo markasına ait ürünler bulunuyor. Sık sık %30’lara varan indirimler sunan online mağaza kredi kartına taksit imkanı sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Braun
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları