Foça Otelleri: Online Ekonomik Rezervasyon Fırsatları ve Kampanyalar

Foça Otelleri: Online Ekonomik Rezervasyon Fırsatları ve Kampanyalar Galeri

Foça, İzmir'e bağlı bir tatil beldesidir. Ege denizine kıyısı olan Foça tarihte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Özellikle bölgedeki uygarlıklar denizcilik alanında gelişme göstermişlerdir. Günümüzde de bölge belediyesi tarafından turizmin gelişmesi için önemli derecede katkı sağlamışlardır. Gelişen bölge turizminde Foça otelleri büyük öneme sahiptirler. Bu dönemlerde Foça otelleri indirim ve kampanyalar ile bölgeye çok sayıda yabancı ve yerli turist çekmeyi başarmışlardır.

Foça Otelleri ve Ekonomik Rezervasyon Fırsatları

Foça otelleri ve erken rezervasyon fırsatları:
Club Mackerel: Küçük ayani mevkide bulunan tesis denize sıfır mesafededir. Plajı kum olan ve ücretsiz olarak çocuk havuzu ile çocuk parkı hizmetlerini sunmaktadır. Konaklama tipi yarım pansiyon olan tesiste, A La Carte Restoran, açık havuz, açık ve kapalı restoran ve 3 tane bar hizmet vermektedir. Otelin aktiviteleri içinde ücretsiz olarak; disco, plaj voleybolu, kano, masa tenisi bulunmaktadır. Keyifli bir tatil için herşey düşünülmüş olan tesiste personeller güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Özellikle çocuklu ailelerin rahatlığı ön planda tutularak tesiste çocukların vakit geçirebilecekleri ücretsiz çocuk havuzu, çocuk kulübü, çocuk parkı bulunmaktadır. 4 hazirana kadar yapılan erken rezervasyonlarda %30 indirim ve 12 taksit fırsatları tatilcileri beklemektedir. Kampanya 3 Mayıs - 1 kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.
Griffon Boutique Hotel: Yeni Foça bölgesinde bulunan bu tesis klasik bir tatil geçirmek için idealdir. Sakin bir ortamda bulunan tesis 2010 yılında yapılmıştır. Denize 250 metre mesafede bulunan tesis şehir merkezine uzaklığı ise 100 metre mesafede bulunmaktadır. Konaklama tipi oda kahvaltı olan bu tesiste kahvaltı haricindeki tüm yiyecek ve içecekler ücrete tabiidir. Tesiste; A La Carte Restoran, açık restoran, kapalı restoran ve otopark bulunmaktadır. Otelde bulunan aktiviteler; bisiklet, dalgıçlık okulu ve masa tenisi. Otel kredi kartlarına 4 taksit ile 12 taksit arasında taksitlendirme fırsatları ve 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.
Hanedan Resort Hotel: Mersinaki koyu bölgesinde bulunan tesis denize sıfır mesafededir. Plajı çakıldan oluşan tesiste ücretsiz olarak çocuk havuzu ve parkı bulunmaktadır. Otelde; A La Carte Restoran, açık havuz, açık restoran, kapalı restoran, bar, güzellik salonu bulunmaktadır. Tesis bakımından Foça'da bulunan en iyi otellerden biri olan bu tesiste aktiviteler oldukça bol tutulmuş. Ücretsiz olarak; basketbol, plaj voleybolu, fitnes bulunmaktadır ve ek olarak bilardo salonu, hamam, internet cafe, masa tenisi, sauna ve masaj salonu bulunmaktadır. Konaklama tipi; yarım pansiyondur. 30 Haziran tarihine kadar yapılan erken rezervasyonlarda tüm taksitli ödemelerde 3 ay erteleme fırsatları, bütün kredi kartlarına 2 - 12 ay arası taksit kampanyası ve +4 veya +6 taksit avantajları tatilcileri beklemektedir. Erken rezervasyon kampanyası 1 Haziran - 31 Aralık günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.

Foça otellerinde Uygun Ödeme Koşulları

Foça otelleri genel olarak bu sezonu erken rezervasyon fırsatları ve taksitli ödeme avantajları ile karşılamışlardır. Hmstatil, Otel.com, Gunun Tatili sitelerinde erken rezervasyonlarda %20'ye varan indirimler ile 12 aya varan taksit fırsatları tatilcileri beklemektedir. Egenin bu tarih kokan beldesinde tatil yapmak kredi kartlarına +4 ile +6 taksit ve 3 ay erteleme imkanları ile bütçeleri zorlamamaktadır. Tatilciler internet üzerinden online olarak veya tesisi arayarak erken rezervasyon yaptırabilirler

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları