Fito Krem: Nedir? Hangi Yaralara İyi Gelir ve Fiyatı Nedir?

Fito Krem Galeri

İnsanlar günlük hayatta pek çok kaza ile karşı karşıya kalabilir. İstemesek de bu kazalar her an karşımıza çıkabiliyor. Kazanın boyutuna göre cildimizde kapanması zor, iz bırakan ya da çabuk geçen yaraların oluşması da büyük bir ihtimal. Sıcak su ile elinizi haşlayıp cildi tahriş edebildiğiniz gibi yangın ve daha farklı durumlar ile de karşılaşabiliriz. İnsanlar bu tür şeyler için geleneksel olarak bazı müdahalelerde bulunmuştur. Örneğin yanan cildin soğuk suyun altında tutulması, yoğurt sürülmesi vs gibi şeyler. Bu durumlar geçici olarak acil müdahale niteliği taşır. Devamında ise doktora gitmek ve ilaç kullanmak esas olandır.

Sedef, Egzema, Yanık ve Yara İzlerinde Fito Krem ve Kullanımı!

Kazalar sonucu vücutta bir takım yaralar oluşabilir. Bu yaralar ilk temas oldukça önemlidir. Bu yüzden geleneksel olarak insanlar hemen soğuk suyun altına tutar ve yaranın olduğu kısmı soğuk tutarlar. Bu faydalı olmakla beraber geçici bir durumdur. Bu tür yaralar özgüven eksikliğine de sebep olur. Kazalar sonucu oluşan yaralarda ilk temas oldukça önemlidir. Devamında doktora gitmek ve gerekli tedavinin başlatılmasını sağlamak önemli bir noktadır. 1.derece yanıklar için ise eczanelerden bu ilacı temin edebilir ve kullanabilirsiniz. Ancak 2.derece yanıkların tedavisinde ise mutlaka uzman hekim görüşü olması gerekir. İz bırakmayacak yaraların tedavisinde ilk olarak Fito Krem kullanılmakta. Özel etkin maddesinden dolayı deriye hızlı nüfuz ediyor ve kapanmasını sağlıyor. Özellikle yaranın mikrop ile temasını kesmesi ve daha da kötü duruma gitmesini engellemesi de ilk adımı. Yaraya dairesel masajlar halinde hafifse sürtmeli ve kremi deriye yedirmelisiniz. Üstü açık kalırsa yaralar daha çabuk iyileşir ve kapanır. Ayak gibi bölgelerde ise pamuklu çorap kullanmalısınız.

Hangi Yaraların Tedavisinde Kullanılır?

Fito Krem, size kapanması zor yararların iyileşmesinde yardımcı oluyor. Özel etkin maddesi ile daha hızlı tedavi süreci başlıyor. Kullanım alanları ise oldukça geniş. Egzema gibi cildi tahriş eden, kaşıntı sonucu derin yaralar açan ve ilaç kullanılmadığı taktirde aylarca kapanmayan yaraların tedavi edilmesinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında soğuk havalarda çalışanların sıklıkla yaşadığı derin çatlakların da iyileşmesinde oldukça önemli bir ilaçtır. Sıcak su ya da ateş sonucu oluşan kabarık ve yanık tedavisinde, farklı hastalıklar ve kazalar sonucu oluşmuş ve kapanmayan yaralarda da Fito Krem doktorlar tarafından sıklıkla öneriliyor. Geçirdiği kaza ya da hastalık sonucu yatakta yatmak zorunda olan ve sürekli yatak ile temas sonucu ciltte oluşan pişik ve devamında gelen yara izlerinin tedavisinde de Fito Krem sıklıkla kullanılıyor. Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ilaçların sizde oluşturduğu olumsuz yara izleri ve çatlakların yanında, yaşlanma ile beraber vücutta oluşan çatlaklar, yeni sünnet olan çocuklar ve iş hayatının getirdiği farklı yaralar içinde Fito Krem kullanılır. Tüp halinde, 40 gram olarak satılan ilacın fiyatı ise Eylül 2012 itibari ile 10 TL'dir. İlacın yan etkileri olduğunu ve sadece doktorların söylediği miktarda kullanmanız gerektiğini unutmayın. Birçok kişiye doktor tarafından yara, yanık, egzema, sedef, çatlaklar gibi birçok konuda Fito Krem tavsiye edilmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları