Finansbank Internet Şubesi: İnternet Bankacılığı Hizmetleri ve Başvuru

Finansbank logo Galeri

1987 yılında faaliyete başlayan, ülkenin genç ve dinamik bankası finansbank, çok kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirmiştir. 2011 yılının sonlarında şube sayısı beş yüzün üstüne çıkmış ve çalışan sayısı ise on bini geçmiştir. Yurt çapında büyük başarılara imza atan banka, World Finance dergisince de başarılı yüz firma arasında gösterilmiş, Reuters Dealing Spot Matching sistemi tarafından en çok Dolar/TL işlemi gerçekleştiren bankalar arasında ise ilk beşin içinde yer alır. Yenilenen Finansbank internet şubesi ile bankacılık işlemleriniz artık çok daha kolay ve daha keyifli hale gelecektir. Dinamik alt yapıya sahip site farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Yenilenmiş Finansbank İnternet Şubesinde Yarının Hizmetlerini Bugünden Alın

2000 yılında çağrı merkezi ile birlikte hizmete giren Finansbank internet şubesi üstün teknolojiden destek alan fonksiyonelliğinin yanında kullanıcı dostu tasarımı ile de dikkat çeker. Bu sanal şubede neler ile karşılaşacağınıza kısaca bir göz atalım. Müşterilerin sık kullandıkları uygulamalara ana sayfadan ulaşabilmeleri oldukça zaman kazandırıyor. Sanal asistan hizmeti ile sorulara kolayca yanıt bulabilen müşteri, bankacılık işlemlerinde de herhangi bir sorun yaşadığında profesyonel destek alıyor. İnternet adresine giriş yapmanız için şifre, müşteri numarası ya da belirlediğiniz kimlik doğrulama bilgisinden birini girmeniz yeterlidir. "Tek Tuş İşlemlerim" başlığı altında aynı işlemi bir daha gerçekleştirmek istediğinizde ona kolayca ulaşabilirsiniz. "Varlık Dökümüm" menüsü ile varlıklarınız dışında borçlarınızı da takip edebilirsiniz. Aynı menüde yer alan "Ajanda" kısmına önemli tarihleri kaydedip unutma derdini ortadan kaldırabilirsiniz. "Mesajlarım" özelliğini ise kayıtlı işleriniz konusunda uyarı aldığınızda kullanacaksınız. Bankanın bireysel müşteriler, kobiler ve kurumsal müşteriler gibi farklı müşteri gruplarına sunduğu üç ayrı internet hizmeti bulunmaktadır. Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati sanal şube üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca döviz kurları ve mevduat faizi oranları gibi konularda internete özel avantajlar da bulunmaktadır. Hesaplarınız ile ilgili bilgi hareketlerini takip etmenizin yanında yeni hesaplar da açabilirsiniz. Banka içi ve diğer bankalara para transferleri yapabilir ve bu işlemler için hesabınız dışında kartlarınızı da kullanabilirsiniz. Üstelik bu transferler sadece TL değil tüm döviz cinsleri için geçerlidir. Yatırım işlemleri arasında yer alan döviz, fon, VOB, tahvil ve hisse senedi alım satımını kolayca halledebilirsiniz. Kredi kartlarınız ile ilgili hesap özeti, dönem içi işlemler, borç ödeme, limit artışı talebi gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler ayağında ise otomatik talimat verebilir, Gsm hatlarına yükleme yapabilir, farklı kurumlara ait faturaların ödemesini halledebilirsiniz. Ayrıca internet bankasında kredi ve sigorta başvurusu da yapılabilmektedir. Mevcut olanlarınız varsa onların takibini de yapabilirsiniz. Yenilenen web şubesi 2008 yılında Amerika'da düzenlenen Davey Awards bankacılık sektöründe gümüş ödül kazanmıştır. İstikrarlı bir büyüme gerçekleştiren Finansbank, dünyanın ilk taksit yapan banka kartının da sahibidir. Önceleri Galaxy Card olarak bilinen kredi kartı taksit atlatma ve mil biriktirme kampanyaları gerçekleştirmiştir. Sonraları adı Cardfinans olarak değiştirilen kredi kartı kısa bir süre içinde visa kartlar arasında ilk üçün içine girmeyi başarabilmiştir.

İnternet Şubesinde Sunulan Hizmetler ve Online Başvuru

Herkese ev sahibi olma fırsatı sunan ve taksitlerini kira öder gibi ödeyebileceğiniz Mortgage kredilerinde Finansbank'ın üstün başarıları söz konusudur. Hatta şube başına en çok ev kredisi kullandıran banka ünvanına sahiptir. Sektör ortalamasında ise ikincilik onundur. Finansal hizmetler grubu altında bulunan leasing, yatırım, emeklilik, portföy yönetimi, faktöring ve teknoloji şirketi ile Finansbank, müşterilerin bütün finansal ihtiyaçlarına yönelik, yaratıcı, akılcı, kolay ve hızlı çözümler sunarak, yoluna başarı ile devam etmektedir. finansbank.com.tr adresini ziyaret ederek sanal şubenin sunduğu çözümler hakkında daha detaylı bilgileri alabilir ve online başvuru yapabilirsiniz..

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları