Fenerium Outlet: Lisanslı Fenerbahçe Ürünleri İndirimli Online Satışta

Fenerium Galeri

Fenerbahçe 1907 yılında Nurizade Ziya Bey, Ayetullah Bey ve Necip Bey tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kadıköy'de kurulan futbol kulübü, sarı lacivert renklere sahiptir. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda futbol müsabakalarını gerçekleştirmektedirler. Kulüpte bulunan diğer branşlar arasında basketbol, voleybol, atletizm, boks, kürek, yelken, yüzme ve masa tenisi bulunmaktadır. Fenerbahçe’nin ilk amblemi Fenerbahçe burnundaki ışık saçan fener ve renkleri sarı-beyaz olmuştur. Kulüp yöneticileri bu amblemi ve renkleri uygun bulmayınca değiştirilmiştir. Futbolcu olan ve resim konusunda yetenekli olan Hikmet Topuz tarafından çizilen günümüzde de kullanılmış olan amblem kabul edilmiş ve sarı-lacivert renkler kullanılmaya başlamıştır. Yaklaşık 105 yıllık kulüp tarihinde en önemli olan takım formalarıdır. Bu renge gönül vermiş herkesin edindiği formalar Fenerium Outlet adı verilen mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Fenerium Outlet Ürünleri

Günümüzde herkes bir spor dalına ilgi beslemektedir. Hayranlıkla izlenen ve takip edilen spor dalları arasında birinci gelen futbol takımlarıdır. Taraftarlar kendilerine yakın gördükleri takımları tutmaktadırlar. Bu durum ileride fanatikliğe dönüşerek takımlarının ürünlerini sahip olmak, maçlara giderek atkı sallamak vazgeçilmez olmaktadır. Her spor dalına ayrı tasarlanan ve değişik onlarca ürünün üretimi yapıldıktan sonra bir mağazada taraftarlara satılması gerekmektedir. Fenerbahçe kulübü bunu düşünerek 2000 yılında Fenerium’u kumuştur. Fenerbahçe Spor Kulübü için tasarımlarını gerçekleştiren mağaza, Türkiye’de perakendecilik sektöründe önemli bir yere gelmektedir. Birçok ilimizde taraftarlara ulaşmak ve takımının ürünlerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Tüm lisanslı ürünleri, kaliteli ve uygun fiyatlara satan mağaza, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde de bir adet mağaza açmıştır. Fenerium mağazalarından veya fenerium.com.tr sitesinden online alışverişte olan site tüm lisanslı ürünleri kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir şekilde iletmektedir. Her yaştan kesime göre tasarlanan ürünler oldukça kalitelidir. Lisanslı ürünler Fenerbahçe sevdalıları için olmazsa olmazdır. En çok tercih edilenler formalardır ve mağazanın online alışveriş sitesinde indirimler ve uygun ödeme koşullarıyla kullanıcılarını beklemektedir. Sitede en çok satanları, yeni çıkmış ürünleri ve indirimdeki ürünleri görmeniz mümkündür. Trikolar, spor eşofmanları, ayakkabılar gibi tasarımların da yer aldığı sitede her alanda Fenerbahçe sevdanızı vurgulamanıza yer verilmiştir. Geniş ürün yelpazesi ile sizleri hem online sitesinde hem de Fenerium Outlet mağazalarında en uygun fiyatlarıyla beklemektedir.

Mağazalar ve Online Alışveriş Fırsatı

Günümüzde her alanda yaptığımız gibi alışverişte de online siteleri tercih etmekteyiz. Şimdi hem zaman tasarrufu hem de fiyattan tasarruf ederek alışveriş yapmak mümkün duruma gelmektedir. Zamandan şikayet edenlerin sıklıkla kullandığı online alışveriş siteleri her geçen gün daha da popülerliği artmaktadır. Taraftarı olduğunuz Fenerbahçe Kulübü'nün ürünlerini Fenerium Outlet mağazalarından bulmanız mümkündür. Her yaşa göre ve cinsiyet ayırt etmeden tasarlanan ürünler alıcılarını beklemektedir. Tüm taraftarlar için vazgeçilmez olan formalar en uygun fiyatlarla kullanıcının beğenisine çıkmaktadır. Güvenilir olan mağazanın internet sitesinden de yararlanabilirsiniz. Fenerium.com.tr ‘de bazı dönemlerde yapılan indirimlerden faydalanarak alışverişi en avantajlı haliyle kullanabilir ve büyük bir mutluluk duyabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fenerium
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları