Fenerbahçe Formaları: Orjinal ve Yeni Sezon Formalar Burada!

Fenerbahçe Formaları: Orjinal ve Yeni Sezon Formalar Burada! Galeri

Fenerbahçe Spor Kulübü 1905 yılında kurulan, Türkiye nin önde gelen futbol klüplerinden biridir. Takım, özellikle futbol, basketbol ve voleybol alanında önemli başarılara imza atmıştır. Futbol alanında yurdun önde gelen iddialı kluplerinden biri olan Fenerbahçe yıllar boyunca hem ligde, hem de yurt dışında birçok başarılara imza atmıştır. Halen başarılarına devam eden klubün İstanbul başta olmak üzere, yurt çapında önemli bir taraftar kitlesi bulunmaktadır. Klüp yeni sezonda birçok forma modeli hazırlamış ve taraftarların beğenisine sunmuştur.

Fenerbahçe Formaları Alışverişi

Fenerbahçe Formaları Alışverişi

Fenerbahçe, sahibi olduğu geniş taraftar kitlesine yönelik çeşitli taraftar ürünleri hazırlamaktadır. Dünyada hemen hemen her futbol klubünün yaptığı gibi, takımın renklerini taşıyan formalar, ayakkabı, eşofmanlar, terlik ve diğer ev tekstili ürünleri bunların arasındadır. Ürünler arasında en çok rağbet görenler ev tekstil ürünleri ve formalardır. Özellikle amblemli formalar ve tişörtler taraftarlar tarafından çok beğenilmektedir. Kadın, erkek, çocuk, bebek bedenleri için ayrı ayrı hazırlanan formalar özellikle fanatik taraftarlar tarafından ve özel maçlar öncesinde çok satılmaktadır. Takım ürünlerinin satışının yapıldığı en bilinen yerler Fenerium denilen taraftar mağazalarıdır. Bu mağazalarda Fenerbahçe formaları ve bu futbol kulübüne ait hemen hemen her taraftar ürünü bulunmaktadır. Yurt genelinde hemen hemen her büyük ilçede bu mağazalar bulunmaktadır. Fenerium taraftar mağazalarının dışında, taraftar ürünlerine ulaşmanın bir diğer yolu da spor malzemeleri satan büyük mağazalardır. Spor malzemeleri satışı yapan Yalı spor, Barçın, Boyner gibi önemli mağazalarda Fenerbahçe ürünlerini temin etmek mümkündür.

Yeni Sezon Fenerbahçe Formaları ve Online Alışverişler

Futbol kulübü, 2012 sezonu için birçok yeni Fenerbahçe formaları tasarlamıştır. Klasik olan çubuklu Lefter formalarının yanında, çubuklu taraftar formaları, sarı kanarya adlı forma, tek yıldız modeli, altın zırh modeli forma, kaleci kazakları ve birçok farklı modelde formalar ile eşofman takımları hazırlanmıştır. Takım ürünleri şahısların kendi kullanımı için alınabileceği gibi, hediye olarak da rahatlıkla alınabilir. Orijinal ve yeni sezon formalara ulaşmanın bir başka yolu da internet üzerinden satış yapan online mağazalardır. En uygun fiyatlar ile Sporena, Sporcum, Limango, Gitti gidiyor, Hepsi Burada, Morhipo, Trendyol, Sahibinden, Sporalışverişim, Fenermarket, Fenerium, Vip dükkan, Yalıspor gibi online mağazalardan taraftar ürünleri alışverişi yapılabilir. Özellikle Babalar Gününün yaklaştığı şu günlerde online mağazalar ücretsiz kargo imkanı da sunarak tüketicilere ekonomik olarak avantajlı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, online mağazalarda ürün değişim sistemi bulunmaktadır. Bu nedenle teslim alınan üründe herhangi bir hata veya eksiklik varsa hemen site yönetimiyle iletişime geçerek ürün değişimi için başvuru yapabiliriz. Bu fırsatlardan yararlanarak babalar günü için sevdiğimiz büyüklerimize takım ürünlerinden alabiliriz. Öte yandan, futbol kulübü yurt çapında sevilen bir kulüp olduğundan, oldukça geniş bir taraftar kitlesine sahiptir. Arkadaşlarımızdan ve sevdiklerimizden bu takımı tutanlara forma ve benzeri ürünleri online mağazalarla uygun fiyatlara alabilir ve rahatlıkla armağan edebiliriz. Bu anlamda, sevdiklerimizin hoşlanacağı ve uzun yıllar kullanacağı ürünleri armağan etmiş oluruz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
  • Fenerium
  • Yalı Spor
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları