Fashion Blog: En Son Moda Kıyafet ve Aksesuarlar Online Mağazalarda

2013 Kış Modası Galeri

Kış aylarının gelmesiyle bereber soğuk havalar kendini iyice göstermeye başladı. Kışın ne giyineceğine karar vermek yaz aylarına nazaran daha zahmetlidir. Üşümemek için kat kat giyinmeniz aynı zamanda da çok trend görünmeniz gereklidir. Her ne kadar zor görünse de biraz zevkiniz biraz da modayı takip edecek vaktiniz varsa bunu başarmak sizin için mümkün olacaktır. Öncelikle nasıl bir konseptte giyinmek istediğinize karar vererek tarzınızı belirlemeniz gereklidir. Kararsız bir giyim şekli sizi şık yapmayacağı gibi bazı zamanlarda rüküş bile gösterebilir. Daha sonra vücut tipinizi, boy ve kilonuzu dikkate alarak üzerinize olacak ve sizi güzel gösterecek kıyafetleri satın alabilirsiniz. Fashion blogları takip ederek modayı ve giyinme önerilerini yakından izleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son Yılların En Moda Kıyafet Ve Aksesuarları

Son Yılların En Moda Kıyafet Ve Aksesuarları

Mevsim kış olduğu için kaban ve montlar 2013 modasının da olmazsa olmazı arasında. Montlar her kesimden, yaştan ve zevkten insana hitap edebilmek için çok geniş seçenekler sunuyor. Bu yıl tekrar kabanlarda kürk detayı ile karşılaşıyoruz. İçinizi ısıtacak kürk yakalı, geniş ve kocaman kabanlar hem sizi üşütmeyecek hem de herkesin dikkatini çekmenize neden olacak gibi görünüyor. Uzun boylu kadınlar ise bileklere kadar inen renkli kaşeler bu yıl çok fazla tercih edecekler. Bele oturan, kemerli ve bağcıklı kaban modelleri ise sizin olduğunuzdan daha zayıf ve tarz algılanmanıza neden olacaktır. Geçen yaz sezonunda moda olan önü kısa arkası uzun şekilde hazırlanmış elbiseler bu sezon yine yükselişini sürdürüyor. Elbise desenleri arasında geometrik şekiller ve çizgili desenler sıklıkla kullanılıyor. Çizgili modeller eğer enine işlenmişse sizi şişman, boyuna işlenmiş ise uzun gösterir. Çantalarda ise rengarenk modeller, kutu çantalar ve çok sert ve keskin çizgilere sahip modeller bu sezonda da çok trend. Son birkaç sezonun modası, geleneksel detaylardan olan dantel bu sezonda da birçok kıyafette kendisine geniş bir yer buluyor. Kıyafetlere romantik bir hava katan dantel sizin hem çok şık hem de asil görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle ayakkabı ve çantalarda sıklıkla kullanılan zımba detayı yavaş yavaş kıyafetlerde de kullanılmaya başlanılmıştır. Ünlü modacı ve tasarımcıların Fashion bloglarını ziyaret ederek sizin için hazırlanmış tasarımları ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Fashion Bloglarla Moda Size Çok Yakın

Birbirinden şık ve kaliteli kıyafetleri çok uygun fiyatlarla saatlerce sokak sokak gezmeden internetten satın alabilirsiniz. Morhipo ve Daybuyday online alışveriş sitelerinden gün içindeki kampanyaları takip ederek beğendiğiniz ürünü sapetinize ekleyebilir ve kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Size sunulan kargo bedava ve indirim çekleriyle de kaliteyi daha uygun fiyatlara almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Kıyafetlerinizin olmazsa olmazı olan aksesuarlarınızı ve ayakkabılarınızı Markafoni.com adresinden indirime giren mağazaları gözlemleyerek istediğiniz modeli cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Fashion bloglarda sizin için olan yazıları okuyarak moda konusunda farkındalık yaratabilir ve alışverişlerinizde bilgi ve tecrübelerinizden yararlanabilirsiniz. Böylece hem alışverişin hem de şıklığın yoğun keyfini yaşarsınız.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Daybuyday
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları