Fantazi Ayakkabı: Erkek ve Bayan Modelleri Çok Uygun Fiyatlar ile!

Fantazi Ayakkabı: Erkek ve Bayan Modelleri Çok Uygun Fiyatlar ile! Galeri

Günün bütün yükünü çeken ayaklar akşam eve gelindiğinde sızlayıp ağrıyarak kişileri rahatsız eder. Yanlış seçilen ayakkabılar bu durumun en büyük sorumlusudur. Aşırı dar ya da bol ürünler, çok yüksek topuklar, kalitesiz ve kötü malzeme kullanılan ürünler kesinlikle tercih edilememelidir. Gün içinde ayakları mümkün olduğunca rahat ettirecek, estetik, sağlıklı ve ortama uygun ürünler ayaklarda varlığını hissettirmeyecektir. Günün sonunda ağrısız ayaklar en güzel hediye olacaktır.

Ayakkabı Bakımı

Satın alınan ürünün bakımı, uzun süre kullanabilmek için çok önemlidir. Deri, rugan, kumaş ve spor ürünlerin bakımı birbirinden farklıdır. Deri modeller temizliği ve bakımı e kolay olan ürünlerdir. Deri ürünler ava alır, silindiğinde üzerinde yağmur ve çamurun izi kalmaz. Bakım için toz ve kiri nemli bir bezle silip boyamak yeterlidir. Süet ürünler çok şık görünümleri ile kadınların vazgeçilmezidir. Özellikle de siyah renkte olanları. Ama bakımları biraz zordur. Yağmur ve çamurlu havalarda giyilmemesi gerekir. Ama sonradan bu hava koşulları yaşanmışsa eve gelindiğinde çamurların kuruması beklenir ve ürün fırçası ile fırçalanır. Sonrasında köpük ya da sprey şeklinde temizleyici ile temizlenir. Bu ürünler su ve diğer lekelerin temizlenmesini sağlayıp, bakım yapar. Sonrasında sadece süet ürünler için satılan sprey ya da krem şeklinde boya ile boyanır. Rugan ürünler de olukça şık bir görünüm sunar. Ama boyamak hep sorun olduğu düşünülür. Artık bu ürünlere özel silikon bakım kremi harika sonuçlar yaratıyor. Spor ürünler özellikle de beyaz olanlar çok çabuk kirlenir. Asla makineye atıp yıkanmamalı, bu ürünlere özel fırçalı likit veya sprey temizleyiciler ile temizlenmelidir. Uzun ömürlü olması ve koku yapmaması için 1 günden fazla giyilmemelidir. Sürekli giyilen ürünlerde bakteriler üreyerek koku oluşumuna neden olur.

Fantazi Ayakkabı Seçimi ve Kullanımı

Fantazi Ayakkabı Seçimi ve Kullanımı

Özel bir yemek, nişan, düğün gibi davetlerde kıyafet kadar bu ürünler de şıklığı tamamlamanın en önemli unsurudur. Fantazi ayakkabı kıyafetin özelliğine ve rengine göre seçilmesi gerekir. Uzun ve dekolte bir kıyafetle kapalı ayakkabı giyilemeyeceği gibi, kapalı ve kışlık bir kıyafetle de açık modeller giyilmesi uygun olmaz. Renk seçimi de model kadar önemlidir. Giyilen kıyafetle aynı renk olabileceği gibi farklı renklerde giymek de hoş olacaktır. Ancak farklı renk giyilmişse mutlaka çanta ya da kemer gibi aksesuarlarla aynı renk olmalıdır. Erkekler de seçtikleri takım elbiseye uyacak renk ve modeller seçmelidir. Gömlek ya da kravat rengi ile uyumlu ürün seçmek daha elegan bir görüntü yaratacaktır.

Fantazi Ayakkabı Markaları, Modelleri ve Online Mağazalar

Fantazi Ayakkabı Markaları, Modelleri ve Online Mağazalar

Pabbuc.com Dsn, Arow, Elle, Ferde,Ferona, Hatuny, Pedro Camino ve daha bir çok markanın ürünlerini satıyor. Mağazada bulunan Dsn platformlu ve ucu açık modelleri son derece şık. Dsn Tatiana modeli saten bantlı ve bantları parlak taşlarla süslenmiş çok şık. Hemen hemen her renk kıyafetle uyum sağlayacak bu model son derece ışıltılı. Dsn İmbruglia siyah simli süet modeli bilekten bağlı. Son derece şık bu model de platform tabanlı. Mağazada erkek fantazi ayakkabıları da bulunuyor. Cabani markasına ait klasik, ağırbaşlı ve şık modeller erkeklerin davetlerde vazgeçemeyeceği türden. Cabani 2040 modeli süet malzemeden tasarlanmış ve parlak şerit ile süslü. Metropolpolis markasının 6332 modeli deri Oxford tarzı erkek ürünü de da oldukça şık ve ağır bir model. Birinci sınıf deri malzeme kullanılarak tasarlanmış bağcıklı ürün sivri burunlu. Binlerce ürün bulunan mağaza 2 ürün fiyatına 3 ürün satıyor. Pabbuc kadın ve erkekler için günlük, spor, bot, çizme, abiye, terlik, sandalet, pandufun yanı sıra farklı aksesuarlarda satıyor. Kemer, kravat, çanta, kol düğmesi, cüzdan, atkı, fular ve ayakkabı bakım ürünleri bunlardan bir kısmı. Konforayakkabi.com bayanlar için platform, fantezi, gelin, günlük, dolgu topuk, babet, sandalet, spor, terlik, erkekler için ise spor ve günlük ürünleri online satıyor. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı sağlayan mağaza facebook’ta beğenenlere 10 TL hediye çeki sunuyor. Bir diğer online mağaza binlerce ürünü satan Zizigo.com. Mağaza 365 gün ürün iadesi, ücretsiz kargo, 7 gün 24 saat müşteri hizmeti sunuyor. Mağazada Hotiç, Matraş, Punto, Geox, Camel Ective, Dexter, Djeep ve Elle markalarına ait binlerce ürün bulunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Konforayakkabi.com
  • Matraş
  • Pabbuc.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları