Fakir Elektrik Süpürgesi: Buharlı Modeller, İndirimler ve Servisler!

Fakir Elektrik Süpürgesi: Buharlı Modeller, İndirimler ve Servisler! Galeri

Fakir, yıllardan beri Türkiye'de en çok tercih edilen markalardan biridir. Onu bu kadar değerli kılan ise ürünlerinin son derece sağlam olması, kullanıcıyı memnun etmesidir. Yakın geçmişte neredeyse her evde bir tane Fakir markasının elektrikli ev ürünleri bulunmaktadır. Adını süpürge ile duyursa da bir çok ürünün imalatını yapmaktadır. Bunlar arasında ütüler, temizlik robotları, temizlik aletleri, şofben, ısıtıcı, vantilatör gibi daha bir çok ürün bulunmaktadır. Fakir markası sürekli kendini geliştiren bir firmadır. Süpürge ürünlerinde birbirinden farklı bir çok cihazı üretmektedir. Halı yıkama makinelerinin yanı sıra standart olarak bilinen ve toz torbalı olan kuru vakum süpürge, Su filtreli temizlik ve toz torbası olmayan bir çok farklı kategoride ürünü bulunuyor. Bunlar arasında ise Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemi adı altında sunulan Magic Steam ürünleri de oldukça ilgi çekmektedir.

Buharlı Fakir Elektrik Süpürgesi : Magic Steam VAC Özellikleri

 Buharlı Fakir Elektrik Süpürgesi : Magic Steam VAC Özellikleri

En özel Fakir elektrik süpürgesi olmaya aday olan bu ürün, oldukça etkin bir temizliği size sunuyor. Magic Steam VAC bir çok özelliği ile ev hanımlarının en büyük yardımcı olmaya aday gibi gözüküyor.

Magic Steam VAC Özellikleri:

* 2150 Watt emiş gücü ile oldukça etkilidir.

* 4 farklı buhar gücü bulunmaktadır.

* Aynı zamanda buhar özelliğini kapatabilir ve süpürge olarak da kullanabilirsiniz.

* Hepa filtesinin ve su tankının basit çıkarılabilmesi ve temizlenmesi ile sizi yormaz.

* Islak ya da kuru kirleri temizleme özelliği

* Özel duruşu ile herhangi bir şekilde devrilmez.

* 1.1 Litre kapasiteli basınçlı kazanının bulunması

Bunun yanında size oldukça fazla aksesuar da verilmektedir. Sert zeminler, yer,halı gibi yüzeyler için alternatif aparatların yanı sıra ürünü temizlemek için size bir fırça ve su koymanıza yardım etmek için huni verilmektedir. Bunun yanında daha bir çok aparat da sizleri bekliyor. Yine 2300 emiş gücü bir başka Fakir markasının Magic Steam Vac ürünü de satışa sunulmuştur. Buhar gücünün yanı sıra arttırılan emiş gücü ve ek özellikleri ile daha fazla verim almak isteyenleri karşılıyor.

Bütçenizi Sarsmaz!

Teknosa.com'u ziyaret ettiğiniz zaman bu ürünlere ulaşmak da mümkün. Özellikle seri sonu ürünlerde başlatmış olduğu yüksek indirim oranları ile sizleri de birer buharlı elektrik süpürge sahibi yapıyor. Kredi kartı ile ödeme imkanınızın olması da rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Uzun taksit seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanında ürün hakkında resimler, özellikler, kullanıcı yorumlarına da ulaşmak mümkün. Evimister.com'u ziyaret ettiğiniz zamanda size uygun ürünleri bulabilirsiniz. Bunun yanında Fakir markası adı altında satılan diğer ürünlere de erişebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği de diğer hizmetleri. Ürün hakkında yorumları inceleyebilir ya da müşteri hattını arayarak ilgi sahibi olabilirsiniz. Garanti şartları, iade ve değişim hakkında da bilgi sahibi de olmak mümkün. Ayrıca kredi kartına taksit imkanları sizi burada da bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fakir
  • Evimister
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları