Exper Modem: Exper Ürünlerinde Online Fiyatlar ve İndirim Siteleri

Exper Modem Galeri

Bilişim teknolojisi üretimi yapan Exper, Yıldız Holding şirketlerinden biridir. İlk üretime 1994'te başlamış ve kaliteli ürünleriyle liderlik seviyesine çıkmıştır. Bilişim pazarına notebook, modem, ultrabook, tablet bilgisayar ve birçok ürün çeşidiyle giren firma, üstün teknoloji ürünleri, sağlamlığı ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Bir bilgisayarın, uzaktaki diğer bilgisayarlarla iletişimini ve ağ bağlanmasını sağlayan aygıt modemdir. Modemler kendi arasında değişik türlere ayrılmaktadırlar. Bunlar arasında dahili modemler, harici modemler, ses modemleri ve Pcmcıa modemler gibi türler yer almaktadır. Dijital verileri elektriksel sinyallere dönüştüren aygıtlardır. Telefon hatları aracılığıyla taşınan bu sinyaller, tekrar verilere dönüştürülerek iletim sağlanır. Modemler saniyedeki data miktarına ve simge hızlarına göre gruplandırılmaktadır. Exper son yıllarda geliştirdiği, yüksek veri gönderme hızına sahip modemlerle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Exper Modem Özellikleri

Exper Modem Özellikleri

İnternete yüksek hızla bağlanmak istiyorsanız Exper modemler sizin için idealdir. Kolay kurulumu ve Türkçe arayüzüyle ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Ürün oldukça kullanışlıdır. Kablosuz modem özelliği ile aynı anda iki bilgisayardan internete bağlanmanızı sağlamaktadır. 24 Mbps veri alma hızına sahip olan ürün 1Mbps veri gönderme hızına sahiptir. Bulunduğunuz mekanın içinde 100 metreye kadar dış mekanlarda ise 400 metreye kadar iletişim sağlamaktadır. Veri indirme ve yükleme hızı oldukça iyidir. Ürün güncellemesini otomatik olarak algılayarak güncel kurulumu yapmaktadır. İnternet güvenliği gelişmiştir. Tasarımı Türk Telekom alt yapısıyla tam olarak uyuşmaktadır. Ayrıca üzerinde limitli intetnet kullanıcıları için düşünülmüş, Download sayacı bulunmaktadır. Ağınızı kablosuz olarakta paylaşabilirsiniz. Xp ve Vista işletim sistemleriyle uyum sağlamaktadır. Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilmektedir. WPA ve WPA2 şifreleme özelliği ve 10 kanal VPN özelliği bulunmaktadır. Ethernet portu bir tanedir. Sürekli güncelliğini koruyan bir aygıttır. 3 yıl garanti süresi vardır. En yeni teknoloji ürünü olan modem yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Router özelliği bulunmaktadır. Şifreleme özelliği sayesinde kablosuz internet bağlatınızın, güvenliğini sağlamaktadır. CDsini yükleyerek kolayca modeminizi kurabilir ve güvenlik ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ürün yüksek voltaj dalgalanmasına karşı dayaklıdır. Günün her saati arayabileceğiniz müşteri hizmeti desteği sağlanmaktadır. Mac, Unix ve Linux işletim sistemleriyle de uyumludur.

Exper Ürünleri Online Alışveriş Fırsatlarıyla

Exper modem ve diğer Exper ürünleri online alışveriş mağalarından indirimli alışveriş fırsatlarıyla alabilirsiniz. Kliksa.com, darty.com, yenicarsim.com gibi online alışveriş sitelerinden cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Adrese teslim, kredi kartına taksit, ve taksit erteleme imkanlarından yararlanabilir kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kargo ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz: Üstün teknoloji, kaliteli ve sağlam ürünleri online alışveriş imkanlarıyla ev konforunda satın alabilirsiniz. İnternet mağazacılığı, size sağladığı ödeme kolaylıklarıyla oldukça çok tercih edilir durumdadır.Ayrıca kampanyalar da bulunmaktadır. Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak oldukça kolaydır. İlk olarak siteye üye olmanız gerekir. Ürün ve ödeme şeklinin seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu siteler size hem zamandan hem de maliyet bakımından avantaj sağlamaktadırlar.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mac
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları