Evy Baby: Bebek Bezlerinde Online İndirimli Fiyat Fırsatları

Evy Baby: Bebek Bezlerinde Online İndirimli Fiyat Fırsatları Galeri

Evy Baby, Evyap grubuna bağlı olan bir bebek bezi markasıdır. Türkiye'de anne ve babaların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden bir tanesi de çocuk bezidir. Anne ve babalar bu ürünleri alırken birçok şeye dikkat ederler. Bunlardan en önemlisi ise aldığı ürünün kaliteli olması, sızdırmamasıdır. Bunun yanında fiyatının da uygun olması önemlidir. Çünkü sürekli kullandığı ve kullanacağı bir ürün olduğu için maliyet açısından kendisine fazla yük bindirmemesini isterler. Evy Baby, Türkiye'de bu ihtiyacı hissetmiş ve ebeveynler için oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmiştir. Ürün yelpazesi ile oldukça geniştir. Farklı yaş gruplarına hitap eden modelleri ile Türkiye'de en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur.

Evy Baby Bebek Bezleri ve Islak Havluları

Evy Baby Bebek Bezleri ve Islak Havluları

Evy Baby'de farklı özelliklerde bebek bezi bulunuyor. Yenidoğan isimli ürünü henüz yeni doğmuş bebekler için tasarlanmış. 2 ila 5 kilo arasındaki çocukların kullandığı bu bez, yeni doğmuş bebeklerin kakasını hızlı bir şekilde alt tabakaya iletiyor. Yumuşak yüzeyi sayesinde ise bebeğin cildi nefes alıyor. Özel bel lastiği ve koruyucu bariyerler ise sızıntı gibi durumları engelliyor. Bir başka model ise Mini adlı üründür. 3 ila 6 kilo arasındaki bebekler için özel olarak üretilmiştir. Uzun süre kullanıldığında bile kuruluk oranını oldukça yüksek düzeyde tutuyor. Evy Baby Midi, 5 ile 9 kilo arasındaki bebekler için üretilmiştir. Ürünlerin hepsine özel olarak bir krem içeriyor. Böylece bebeğin cildini koruyor. Maxi modeli ise 8-18 kilo arasındaki çocuklara özel olarak tasarlanmıştır. Maxi Plus ise 9-20 kilo, Junior ise 12-25 kilo arasındaki bebekler için üretilen ürünlerdir. Ürünlerindeki özel krem sayesinde bebeğin cildi korunurken bunun yanında bebeksi kokusu ile mis gibi kokmaktadır. Ayrıca yine bebeğiniz için ıslak temizleme havluları da üretilmiştir. Böylece temizliğini çok daha güvenli ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Özel olarak üretilen bezlerde bulunan vitaminler bebeğinizin cildine ferahlık verirken aynı zamanda korur. Bu ürünler doğal ve kremli olmak üzere iki çeşitte satılmaktadır. Bütün ürünlerine bulunan papatya özü ile çocuğun cildini olası enfeksiyonlara karşı korur. Yine Aloe Vera ile nemlendirir. B5 vitamini ile pişik gibi durumları engeller.

Hemen Adresinize Gelsin!

Bu ürünlere internet üzerinden online bir şekilde sahip olabilmek için Hepsiburada.com adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile bu ürünlere sahip olma şansınız bulunuyor. Bunun yanında başka ürünler de tavsiye ediyorlar. Bebeğiniz için gerekli bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanları da bulunmaktadır. World, Maximum, Bonus, Axess gibi daha birçok kredi kartı ile alışverişlerinizde taksit imkanı var. Havale ya da Eft yaptığınız zaman ise ek bir indirimden daha yararlanmış oluyorsunuz. Aynı zamanda alışveriş yaptığınız zaman ise puan kazanıyorsunuz, bu puanları daha sonraki alışverişlerinizde kullanma şansınız da bulunuyor. Ürünleri kıyaslayabilir ve sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları