Evkur Ürünleri: Uygun Fiyatlar, İndirimli Online Alışveriş Fiyatları

Evkur Ürünleri: Uygun Fiyatlar, İndirimli Online Alışveriş Fiyatları Galeri

Evkur, 1972 yılında kurulmuş bir firmadır. İlk etapta Murat Halı adı altında başlayan bu macera 1994 yılında Evkur adı altında vizyona uğramıştır. 1987 yılında 1 adet mağaza ile başlayan bu serüven 2012 yılında 49 mağazaya ulaşmıştır. Sadece halı satışı yapılırken artık Türkiye'nin ve dünyanın en çok tanınmış markaları, elektronik ev aletlerinin yanı sıra telefon, beyaz eşya gibi daha bir çok ürün çeşidi ile Türkiye'de oldukça beğeni toplamıştır. Özellikle diğer mağazalardan ayıran fark ise nakit ve kredi kartı hariç peşinatsız bir şekilde sözleşmeli ödeme seçenekleri sunmakta ve 49 mağaza ile 3000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Türkiye'nin en büyük mağaza zincirlerinden birisidir. Sunduğu hizmet ile Türk halkının kendisini güvenli bulması, evlenmek isteyen adayların özellikle peşinatsız ve kartsız alışveriş seçenekleri sunmasından dolayı en çok tercih edilen yeri olmuştur.

Evkur ile Evinizi Dizin!

Evkur ile Evinizi Dizin!

Evkur ürünleri arasında aklınıza gelebilecek her şey bulunmaktadır. A'dan Z'ye bütün eşyalar burada sizler için yerini almıştır. Bir çok markanın modelinde size sunduğu indirimli fiyatlar ve uygun kampanyalar ile en çok beğenilen marka olma ünvanını gururla sürdürmektedir. Eğer bir telefon almak istiyorsanız sizleri burada en son modeller bekliyor. Android işlemcili telefonlarda büyük indirim ve uygun fırsatlar yine burada. Bir bilgisayar sahibi olmak isteyenleri ise masaüstü ve notebook türleri bekliyor. En kaliteli markaların notebook modellerine sahip olma imkanınız bulunuyor. Fön makinası, tost makinası, saç kurutma makinası ya da bunun gibi küçük ev aletleri için de en cazip fiyatlar ve kampanyalar burada. Buzdolabı, çamaşır makinası ya da bulaşık makinası gibi evinizin olmazsa olmaz eşyalarına da para vermeden, kefil göstermeden sahip olabilirsiniz. Spor ile uğraşanlar için en çok tercih edilen ürünler de Evkur ürünleri arasında yerini almıştır. Vantilatör, Klima gibi ısıtma ve soğutma sistemi üzerine kurulu elektronik eşyalar da burada alıcılarını bekliyor. Modayı takından takip edenler için saat, gözlük modellerinin yanı sıra kozmetik ürünleri de bay ve bayan modelleri ile burada bulunuyor. Ev hanımları için çelik, porselen takımlar, tencere ya da tava gibi aklınıza gelebilecek her ürün burada. Yapmanız gereken sadece Türkiye'nin her noktasında bulunan mağazalarını ziyaret etmek. Evkur ürünleri size garanti sunmakta ve en iyi hizmeti vermektedir. Her yaz tekrarladığı kampanya ile 15 ay taksit imkanı ya da 36 ay taksit imkanı ile sizi ev sahibi yapıyor.

Peşinatsız, Kredi Kartsız Ödeme Fırsatı!

Evkur ürünlerini bulabileceğiniz mağazaların adreslerini, telefon numaralarını ve krokilerini firmanın resmi sitesi olan Evkur.com.tr adresi üzerinden bulabilirsiniz. İstanbul, Ankara, Eskişehir, Konya ve daha bir çok şehirde firmanın mağazaları bulunmaktadır. Kredi kartı ile alışveriş yapmadan, kredi kartı borcunun faizi ile uğraşman ve hiç peşinat ödemen ev eşyaları almanın en kolay yolu burası. Özel sözleşmesi ile her ay ödemenizin geldiği gün gelip taksitinizi ödüyorsunuz. Bu fırsatı kaçırmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları