Evkur Telefon Fiyatları: En Son Modellerde Senetli Alışveriş Fiyatı

Evkur Galeri

Evkur firması, 1972 yılında faaliyetine başlamıştır. İlk kurulduğu zamanlarda ismi Murat Halı Mağazaları idi. Perakende mağazacılığa ilk adımı 1987 yılında gerçekleşmiştir. Değişen vizyon ve misyonuyla birlikte adını Evkur Alışveriş Merkezi olarak değiştirmiştir. Günümüze kadar hızlı bir gelişim süreci geçiren firma, 54 mağazasıyla birlikte hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine çok değer vererek geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. İlk kurulduğunda sadece halı satışlarını gerçekleştiren firma teknolojinin gelişmesiyle de diğer sektörlere geçiş yapmıştır. Uluslararası ve yerli markaları bir arada bulunduran alışveriş merkezi, Cep telefonu, Bilgisayar, Elektronik ürünler, Beyaz Eşya, Spor Aletleri, Züccaciye, Ev Tekstili, Kozmetik ve İç Giyim gibi sektörlerde satış yapmaya devam etmektedir. Tüm mağazaları, müşterilere özel tasarlanmış ve konfor ön planda tutulmuştur. Evkur telefon fiyatları oldukça uygun olup, kredi kartlarına özel ödeme seçenekleri kullanıcıya sunulmuştur. Geniş ürün yelpazesi ile tüm modelleri bulabilirsiniz.

Evkur Alışveriş Merkezi İle Yenilenin

Gelişimini sürdürerek bugüne kadar gelen Evkur firması, tanınmış mağazalar arasına girmeye hak kazanmıştır. Büyük kitlelere ulaşarak müşteri memnuniyetini arttıran mağaza ürün yelpazesinin geniş oluşuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bilgisayar, Cep Telefonu, Ev Tekstili, Beyaz Eşya ve Halıya kadar neredeyse tüm sektörlerde ürün satışı yapmaktadır. Oldukça kaliteli ürünleri ayağınıza seren bu mağaza beyaz eşya ve elektronikte son teknoloji ürünlerin satışını yapmaktadır. İstediğiniz ürünü bulmakta güçlük çekmeyeceksiniz. Mağazada bulunan profesyonel personellerinde yardımıyla reyonları bilgilenerek dolaşabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi alabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. Evkur Telefon fiyatları oldukça makul seviyededir. Kredi kartlarına uygun taksit ve diğer ödeme seçenekleriyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yeni evliler, evini yenileyenler gibi büyük kitlelere ulaşan firma, masrafları azaltmayı sağlamaktadır. 36 Ay taksit imkanı ve peşinatsız ödeme seçenekleri alıcıların bütçesini sarsmamaktadır. Bilgisayar alırken son teknoloji ürünlerini bulabilir ve ünlü markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Zaman zaman yapılan kampanyalarla birlikte birçok avantajı önceden öğrenerek en iyi şekilde faydalanma imkânına sahipsiniz.

En Uygun Evkur Telefon Fiyatları Sizleri Beklemekte

Günümüzde teknoloji çağında olmamızdan dolayı her bireyin elinde bir cep telefonu mevcuttur. Eskiden sadece haberleşme amacıyla kullanılan cihazlar artık mesajlaşma, internet, mail gönderimleri gibi birçok alanı kapsamaktadır. İhtiyacın artmasıyla her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmakta ve kusursuz görünümleri etkilemektedir. Hangisini seçeceğim derdinin bulunmaması için ihtiyaçlarınızı bilmeniz yeterli olacaktır. Markaların arasında ki rekabet yüzünden telefon fiyatları yükselişe geçmiştir. Android işlemcili cihazlar ve diğer modellere uygun fiyata sahip olmak için Evkur’u tercih edebilirsiniz. Kredi kartlarına yapılan taksitler ve uygun fiyatlarıyla alıcıların dikkatini çekmektedir. Kredi kartı ve nakit ödeme gerçekleştiremeyecek durumda iseniz senet ile taksit imkânı sizlere sunulmaktadır. Tüm ürünlere aynı taksit imkânını sunan mağaza, peşinatlı ve peşinatsız seçenekleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kendini yenileyerek müşterilerine kusursuz bir hizmet sunan firmanın Türkiye genelinde çok sayıda şubesi bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları