Evkur Kampanya: Ev Tekstil Ürünleri ve Beyaz Eşyalarda Uygun Fiyatlar

Evkur Kampanyaları Galeri

Evkur, 1972 senesinde Murat Halı Mağazaları ismi ile faaliyetlerine başlamış bir firmadır. 1987 yılında ise tamamen değişen vizyonuyla perakende mağazacılığa ilk adımı atmıştır. Bu markanın ilk örneğini oluşturan firma, 1994 senesinde Evkur Alışveriş Merkezleri olarak firmanın adını değiştirmişlerdir. Günümüzde 26 mağazası İstanbul'da, 28'i ülkemizin çeşitli şehirlerinde olmak üzere 54 mağazayla hizmet vermektedirler. Önceleri sadece halı satışı yapan firma, günümüzde ise yerli ve uluslararası markaları, bilgisayar, telefon, cep telefonu, tüm beyaz eşyalar, elektirikli ev aletleri, spor aletleri, porselen, züccaciye, kozmetik, gözlük, saat, çelik, iç giyim, aksesuar, takı, halı, kilim, ev tekstili gibi ürün gruplarından oluşan, toplamda 68.000 çeşitle tüketicilere hizmet vermektedir. Çok katlı mağazalarında müşterileri için alışveriş sırasında rahat edecekleri her türlü konfor düşünülmüş. Firmayı diğer mağazalardan ayıran en önemli fark, kredi kartı ve nakit ödemelerin dışında, hiç peşinatsız sözleşmeli ödeme seçenekleri sunması. Kaliteli hizmeti ve 3100 çalışanıyla Türkiye'nin en kapsamlı mağazaları arasında yerini almıştır. Evkur kampanyaları ile özellikle evlenmek isteyenlerin, peşinat ödemeden, kartsız alışveriş seçeneklerinden dolayı uğrak yeri olmuştur. Siz de Evkur kampanya olanaklarından yararlanmak ve alışverişinizi yapmak istiyorsanız, birçok şehrimizde bu mağazaları bulabilirsiniz. İstanbul, Malatya, Erzurum, Ankara, Adana, Ordu, Konya gibi birçok ilimizde satış mağazaları bulunmaktadır. Ayrıca online sitelerden de avantajlı fiyatlardan yararlanarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Evkur Kampanyalarında Uygun Taksitler

İnsanların alışveriş ihtiyaçları hiçbir zaman bitmez. Yeni alınan herhangi bir ürün bir süre sonra arızalanır veya eskir. Ve bu nedenle de pek çok eşya bir süre sonra yenilenmek durumunda kalır. Özellikle de yeni ev kuran insanlar için bu durum bir hayli zor olmaktadır. Çünkü iğnesinden ipliğine alınacak çok şey vardır. Ve genelde tek bir mağazadan bu alışverişi yapmak çok daha kolay ve avantajlı olacaktır. Kampanya seçenekleri ile firmanın mağazaları müşterilerine birçok imkan sunmakta. Birçok ihtiyacınızı bu firmadan alırsanız ayrıca sunulan avantajlardan da yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. Yapılan kampanyalarla pek çok markanın ürünlerini burada bulabilirsiniz. Evini baştan aşağıya döşemek isteyenler için Evkur’un olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu firma pek çok alanda üretim yapmaktadır. Özellikle mobilyaları müşteriler tarafından çok beğenilmektedir. Hemen her marka üründen satışa sunulan mobilyalarda seçenek oldukça fazladır. Meşe, ceviz, akçaağaç, gürgen, çınar, meşe, kayın, porsuk, dişbudak ağaç türlerini sayabiliriz. Yemek odası takımlarından çocuk odasına, yatak odası takımlarından genç ve bebek gruplarına birçok ürün seçeneği burada. Eğer bir bilgisayar almak istiyorsanız, pek çok ünlü markanın son modellerini sunulan Evkur kampanyalarıyla satın alabilirsiniz. Firmada aklınıza gelebilecek gıda dışında her türlü ürünü bulabilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın gibi bir evin olmazsa olmazlarını, birçok marka seçeneğiyle bu mağazada bulabilirsiniz. Düzenledikleri kampanyalarla 36 aya kadar taksit imkanına sahipsiniz.

Ucuza Alışveriş Fırsatını Yakalayın

Evkur kampanyalarını gerek mağazalarından, gerekse firmanın kendi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Uygun koşullarda ödeme seçenekleri sunan markanın sattığı ev tekstili, beyaz eşya, cep telefonu, mutfak gereçleri, televizyon, mobilya takımlarını kolaylıkla satın alabilir, bütçenize uygun aylık taksitlerle ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin birçok ilinde satış mağazaları bulunan firma, en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları