Evkur Cep Telefonu Fiyatları: Taksitli, Senetli Alışveriş Seçenekleri

Evkur Peşinatsız Senetli Taksit Seçenekleri Galeri

Yıllar içerisinde kendini geliştirerek, tanınmış mağazalar arasında ilk sıralarda yer alan Evkur, ürün yelpazesinin genişliği ile de dikkat çekiyor. Çok sayıda ürün ve markanın satışını yapan mağazalar zincirinde, beyaz eşyadan ev elektroniğine, bilgisayardan ev tekstiline kadar geniş ürün seçeneklerine ulaşmak mümkün oluyor. Beyaz eşya seçeneklerinde, oldukça uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra, son derece lüks ve son teknoloji ürünler de yer alıyor. Bilgisayar çeşitleri ise çok sayıda farklı markanın modellerinden oluşuyor. Plazma ve Lcd televizyonların son teknoloji ile üretilmiş en yeni modellerini de Evkur mağazalarında bulmak mümkün oluyor. Şirketin mağazalarında, geniş ürün seçeneklerini yakından incelenebiliyor. Alanında tecrübeli ve bilgili personeller, geniş seçenekler arasında seçim yapılabilmesinde yardımcı oluyorlar. Evkur cep telefonu fiyatları ise rakipleri ile aynı çizgide yer alıyor. Ayrıca bir avantaj olarak, herkese uygun taksit seçenekleri de mağaza tarafından sunuluyor.

Yeni Evliler İçin Avantajlı Taksit Seçenekleri

Evkur mağazaları, evlenmek üzere olan ve yeni evli çiftler başta olmak üzere, oldukça geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Evlenme arifesinde olan ve yeni evli çiftlerin masrafları fazla olduğundan, kredi kartı kullanımı olsa da, limitler bir noktada yetemeyebiliyor. Bu noktada, Evkur’un senetle taksit imkanı imdada yetişiyor. Kredi kartı limiti yeterli olmayan ve kredi kartı kullanmayan herkes için, mağaza, tüm ürünlerinde senetli taksit imkanı sunuyor. Aylık geniş taksit seçenekleri sunan mağazadan, sıralı senet sistemi ile istenilen ürün peşinatsız ve peşinatlı seçeneklerle satın alınabiliyor. Kredi kartı tek çekim, kredi kartı taksit, senetle taksit ve peşin ödeme seçeneklerinde fiyatlar farklılık gösteriyor. Taksit sayısına göre farklılık gösteren vade farkı oranları arasından bütçeye en uygun olan seçilebilir. Prestijli cep telefonu markalarının da satışını yapan mağazalar zincirinde, son model akıllı telefonları yakından incelemek mümkün oluyor. Evkur cep telefonu fiyatları incelendiğinde, ödeme koşullarına göre değişiklik gösterdiği görülüyor.

Avantajlı Evkur Cep Telefonu Fiyatları

Evkur, son yılların vazgeçilmezi olan akıllı telefonları, birçok marka ve model altında satışa sunuyor. Yüksek fiyatlı bir akıllı telefona sahip olmak isteyenler, avantajlı taksit seçenekleri ile bu cihazlara sahip olabiliyorlar. Nakit ve tek çekim kredi kartı ile ödeme yapma imkanı olmayan müşterileri için firma, senet ile taksit imkanı da sunuyor. Peşinatlı ve peşinatsız seçeneklerle, taksit seçenekleri arasında tercih yapmak yeterli oluyor. Müşterinin iş ve diğer bilgilerinin durumuna göre, kefil isteme hakkını saklı tutan mağaza, tüm ürünlerinde de aynı taksit imkanlarını sunuyor. Bu sayede, yeni bir ev kuran kişiler, krediye ve kredi kartına ihtiyaç duymaksızın, mağazadan senetle alışveriş yaparak, aydan aya ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Türkiye genelinde çok sayıda şubesi bulunan Evkur, bazı dönemlerde dikkat çeken kampanyalar da sunuyor. Ertelemeli ödeme ve benzeri avantajlı kampanyalar sunan firma, her daim kendini yenileyerek, müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları