Everest Outdoor: İstanbul Mağazaları, Ürün Yelpazesi ve İndirimler

Everest Outdoor: İstanbul Mağazaları, Ürün Yelpazesi ve İndirimler Galeri

Everest Outdoor deyince, aklımıza hemen kamp ve doğa sporları geliyor. İnternet perakende satış sitesi olarak hizmet vermekte olan şirket, aslında kitaplardan tutun da haberleşme araçlarına kadar geniş bir yelpazeye sahip. Eğer öncelikle kamp, yüzme veya doğa sporları ile ilgili herhangi bir aktivite düşünüyorsanız everestoutdoors.com'a uğramadan hangi araç gereçlerden nasıl faydalanacağınızı bilmeniz gerçekten zor. Bu kadar çok ürüne kolayca ve güvenilir bir şekilde ulaşmak belki de şirketin en önemli özelliği.

Everest Outdoor Ürün Yelpazesi

Online mağazada ürün yelpazesi çok geniş olduğundan öncelikle bir ihtiyaç listesi yapılmalıdır. Çünkü güzel bir yerde kamp için çadır bakayım derken, her an kendinizi panitball sayfasında yüz maskesi ya da boya incelerken bulabiliyorsunuz! Sessiz sakin bir göl kenarında yürüyüş yapmak ya da balık mı tutmak istiyorsunuz? Seçebileceğiniz yüzlerce çeşit ayakkabı veya balık bulucularınız hazır. Özel kıyafetler, çizmeler, sırt çantaları birbirinden renkli ve indirimli fiyatlarla sizleri beklemekte. Çeşitliliğin çok fazla olduğunu belirtilmişti. Öyle ki, yönünüzü kaybetmeniz veya gitmek istediğiniz bir yere ulaşamadığınızda korkmanıza hiç gerek yok, alacağınız gpsmap ile nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi anında uydu görüntüsüyle görebileceksiniz. Sitede karşınıza her an bisiklet, pusula, saat, gözlük, termos ve bardak, fener, ocak, dalış malzemeleri çıkabilir. Kampınızda kurduğunuz çadırdan biraz uzaklaşsanız bile daha önce siteden edindiğiniz telsizlerle birbirinizle iletişim kurabileceksiniz. Ayrıca gözlüklere, ayakkabılara ve sizi hem sıcak tutup hem de haşerelerden koruyacak olan rengarenk uyku tulumlarına bir göz atmadan mağazadan ayrılmamanız tavsiye edilir. Güzel ve farklı modellerden kendinizi alamayacaksınız.

Everest Outdoor Online alışveriş site Özellikleri ve İndirimler

Alışveriş mağazamıza göz attığımızda, renklerin gözümüzü yormadığını ve ihtiyaç duyduğumuz tüm malzemelere bir tıkla ulaşılabildiğini görüyoruz. Everest Outdoor'da yapacağınız alışverişlerinizde ister kredi kartı kullanır, isterseniz de site içindeki banka hesap numaralarına eft yapabilirsiniz. Ayrıca siparişiniz size ulaştığında evden ödeme imkanını gerçekleştirmiş olmaları da müşteriler için büyük kolaylık sağlamakta. Herhangi bir sorunda, ana sayfada bulunan telefon numaralarından müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Hafta içi verilen siparişler İstanbul içinse en geç iki gün, İstanbul dışındansa en geç dört gün içinde, hafta sonu verilenler ise hafta içi anlaşmalı kargo firmasıyla sizlere ulaşmakta. Ürünlerin hepsi garanti kapsamında. Ayrıca garantinin neleri kapsadığına dair bilgileri sitede okuyabilmeniz güveninirlik konusunda içinizi rahatlatan bir etken. Kredi kartlarına 12 taksite kadar varan taksitlendirme seçeneği de cebinizi sıcak tutacak bir kolaylık. Mağazadaki indirimlere bir göz atacak olursak: Hemen hemen bütün ürünler çok kaliteli oldukları halde cüzi rakamlarla fiyatlandırılmış. Ama bunu yeterli görmeyen Everest Outdoor, müşterilerine ilk üyelikte, alışverişlerde ve site içinde yazacağınız yorumlarda sizlere puanlar kazandırmakta. Eğer ödeme seçeneklerinden havaleyi tercih ederseniz, mağaza sizlere yüzde on indirim hediye etmekte. Kısaca, eğer doğa sporlarını, yürüşleri, kamp yapmayı, dalmayı seviyorsanız, kaçırılmaması gereken fırsatlar sunan bu güzel mağazaya everestoutdoors.com adresinden girerek ihtiyaç duyduğunuz her şeye ulaşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları