Ev Dekorasyonu Modelleri: Modern Dekorasyon Eşyalarında İndirim

deko Galeri

Evimiz, bizim nefes aldığımız yer, sığınağımız, temsilimiz. Ve sadece en yakınlarımızı içeriye aldığımız özelimiz. Bu yüzden kendi kişiliğimizi yansıtan bir tasarıma sahip değil ise, rahat edemeyiz ve belki de küçücük bir obje yüzünden nedensiz bir huzursuzluk hissederiz. Dekorasyon ve dekore etmek kelimesi yaşadığımız mekanı önce kendimize ve sonra kullanılan amaca uygun bir hale getirme çabasının diğer adıdır. Yaşadığımız mekanda kullandığımız estetik dokunuşlar, teknolojik destek ve beğenilerimizin yansıması ürünler ile konuşmadan kendimiz hakkında çok şey anlatırız. Tarih boyunca her zamana ve kültüre göre kullanılan malzemeler çeşitlilik ve gelişme göstermiştir. Bu gelişmeler ışığında artık dekore etmek kavramı bir iş kolu haline gelmiştir. Yaratıcı tasarımlar ve kendimizi derinlemesine tanıdıkça gizli kalmış zevklerimize uygun dokunuşlar ile mekan döşemek işlevsel ihtiyaçların yanında görsel açıdan da önem verilmesi gereken bir olgu haline gelmiştir.

Kişiliği Yansıtan Evler

Kişiliği Yansıtan Evler

Günümüzün ev dekorasyonu modelleri her karaktere, burca, sosyal statüye uygun seçenekler sunar. Bir nevi süsleme sanatı olan bu duruma niyet edildiğinde eş dost çevresinden duyulan ve günün modası sayılan ürünleri toplamak yerine yaşayanın kendi tarzını yansıtan orijinal bir dizayn akıllıca bir seçimdir. Bir showroom havasındaki mekanlar genel beğeni alsa da sıcaklık konusunda ve kişiyi sarıp sarmalama konusunda yetersiz kalacağı için bir süre sonra sıkıcı hale geleceği kesindir. Ev, içinde yaşayan ile bütünleşmelidir. Konuyu burçlar ile örneklendirme yoluna gidersek, ateş grubuna dahil olanlar iyi aydınlatılmış mekanlarda huzur bulurlar. Canlı renklerdeki objeleri kullanmaları uygundur. Yastıklar, kullanılan mobilyalar gibi ürünler gösterişli ancak rahat olmalıdır. Toprak grubunda olanlar ise toprak tonlarındaki dekorasyon ürünlerini kullanmalıdırlar. Halılar, duvarın rengi ve kullanılan mobilyalar dikkat çekici olmak yerine sıcak ve yumuşak olmalı ve dinginlik vermelidir. Bahçeli bir hayat yaşama şansını yakalayamasalar bile ev içinde kullanacakları bitkiler ile doğaya duydukları özlemi bir nebze olsun giderebilirler. Hava burçlarına dahil olanlar sosyal insanlardır. Kalabalık arkadaş grubunun yemek yiyecebileceği ve oturup sohbet edebileceği büyüklükte yemek masaları ve minimalist çizgilerdeki büyük mobilyalar onlar için ideal ürünlerdir. Su grubu üyeleri grubunun gereği suya yakın olmak isterler. Yaşadıkları mekanda dekorasyon malzemesi olarak akvaryum kullanmak iyi bir seçenektir. Ayrıca mutfak onların vazgeçilmezleridir. Kullanışlı mutfak eşyaları, küçük çiçekler ve her daim kahve ve kek kokan mutfak, içinden çıkmak istemeyecekleri bir mekan haline gelebilir. Burçlara inanmayanlar bile bu dört farklı seçenek arasında kendine uygun ev dekorasyonu modelleri arasından birini seçip ona göre bir yol izleyebilir. Dış dünyanın karmaşasından, stresinden arınılan ve kapınızdan girince sizi huzurun beklediği evinizi, dekorasyon çözümleri sunan firmaların desteği ile yaşamak istediğiniz hale dönüştürebilirsiniz.

Sizden Evinize Armağan Online Alışveriş Kolaylığı İle

İkinci bir bakış açısı her daim işe yarar. Karar vermiş olsanız bile profesyonel destek ile eksik kaldığınız yerde sizi tamamlayacak ve belki de hayal gücünüzün ötesinde ürünler ile aradığınızın çok üstünde bir mekana sahip olabilmenizi sağlayacak adresler mevcut. Ev dekorasyonu modelleri konusunda modern tasarımlara yer veren web sitelerden biri dekoreko.com. Birbirinden farklı kategorideki ürünleri, kampanyalı ve seri sonu olanlari, hediye seçenekleri ve ilginç dizayna sahip eşya çeşitlerini cazip indirim oranları ile çok düşük fiyatlara satın alabilirsiniz. mobilyalar.com web sitesinde ise sehpa, kitaplık, koltuk gibi ürünleri bulabilirsiniz. Makul miktardaki alışverişlerinizde kargo bedeli alınmıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dekoreko
  • Mobilyalar.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları