Etekli Mayo Modelleri: Yeni Modellerde Yazı Serinleten İndirimler

Etekli Mayo Modelleri: Yeni Modellerde Yazı Serinleten İndirimler Galeri

Yaz aylarının sıcak günlerinde deniz ve havuzların serin sularına atlamak hepimizin hayalidir. Sımsıcak havada terlemeden sularda serinlemek ve plaj kenarında uzanmak tatilin en keyifli zamanlarından biridir. Deniz zamanı giymek için uygun olan kıyafetler ise mayo ve bikini modelleridir. Birçok marka birbirinden farklı ürün koleksiyonlarıyla bu anlamda hizmet vermektedir. Her sezon birçok farklı modelde rengarenk tasarımlar tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Etekli Mayo Modellerinde 2012 Tasarımları

Etekli Mayo Modellerinde 2012 Tasarımları

Günümüzde markaların artması ve birçok farklı tasarımın ortaya çıkmasıyla çok değişik ürünler piyasaya sunulmaktadır. Bikini, mayo modelleri, etekli ve şortlu modeller bunlardan bazılarıdır. Özellikle etekli mayo modelleri ile bikiniler son yıllard piyasaya çıkmış ve bir hayli beğenilmiş ürünlerdir. Ülkemizde çok başarılı ve dünya çapında ün yapmış deniz ürünleri markaları bulunmaktadır. Bu markaların birçok modelininden seçim yapmak mümkündür. Nelson, Kom, Ay Yıldız, Zeki Triko, Sunset, Ten, Penti gibi markalar bu anlamda kaliteli ve seçkin ürünlere imza atan markalardır. 2012 sezonunda markalar yine canlı ve dikkat çeken koleksiyonlarını piyasa sürmüştür. Özellikle etekli mayo ve bikini modelleri de bu anlamda dikkat çekmektedir. Etekli mayo ve bikiniler özellikle belirli bir kilonun üzerinde olan hanımların tercih ettiği ürünlerdir. Öte yandan, kız çocukları için hazırlanan modeller de dikkat çekmektedir. Bu modeller sadece çocuklar ve kilolu hanımlar için değil, aynı zamanda hem bikini, hem de plaj kıyafeti olarak kullanılmak üzere tercih edilmektedir. 2012 tasarımları rengarenk olmalarıyla dikkat çekmektedir. Sarı, fuşya, mavi, yeşil, turuncu, beyaz, kırmızı, mor, pembe gibi renklerde hazırlanan modellerin birçok farklı ve canlı desenleri bulunmaktadır. Çiçek desenleri, geometrik desenler, puanlı ürünler modellerde dikkat çekmektedir.

Etekli Mayo ve Bikini Modellerinde İndirimler

Etekli Mayo ve Bikini Modellerinde İndirimler

Yaz günlerini en yoğun şekilde yaşadığımız şu günlerde mevsim indirimleri ve kampanyalar tüm hızıyla sürmektedir. Markalar sezon ürünlerinde yaptıkları büyük indirimlerle tüketicilere hizmet vermektedir. Yüzde doksanlara varan indirimlerle son derece uygun rakamlı ürünlerin satıldığı bikini ve mayo markaları göz alıcı yeni sezon koleksiyonlarıyla dikkat çekmektedir. Ürün alışverişi markaların kendi satış şubelerinden, büyük alışveriş merkezlerinden ve uygun fiyatlara semt pazarlarından rahatlıkla alınabilir. Bir başka seçenekse internet yoluyla hizmet veren online mağazalardır. Online mağazalar, ekonomik rakamlarıyla ve uygun ödeme seçenekleriyle tüketicilere hizmetler sunmaktadır. Sanal alışveriş her geçen gün artmaktadır. Limango, Mayo Cenneti, Zidaya, Penti, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, 1V1Y, Mayox, Mayo dünyası, Sporarcha gibi online mağazalarda etekli mayo modelleri çok ekonomik rakamlara satılmaktadır. Sipariş usulüne çalışan online firmalardan nakit ödeme veya kredi kartıyla uygun rakamlara ürün almak mümkündür. Online mağazalar teslim alınan ürünlerde sorun varsa değişim imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle ürünü kontrol ederek bir eksiklik, hasar durumu veya bedeninde yanlışlık varsa hemen değişimi yapılabilir. Yaz günlerinde deniz kenarında eğlenceli ve rahat geçirmek için etekli modeller son derece kullanışlıdır. Ekonomik rakamlara alınacak ürünler bütçemizi de sarsmayacağından daha cazip olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Penti
  • Kom
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları