Etekli Mayo: Çeşitleri, 2012 Modelleri ve Online Kampanya Fiyatları

Etekli Mayo: Çeşitleri, 2012 Modelleri ve Online Kampanya Fiyatları Galeri

Mayolar, yaz mevsiminin ve deniz giyiminin vazgeçilmez ürünleridir. Bikini ve mayolar birçok farklı çeşidiyle her yaz havuz ve deniz kenarında giyilmektedir. Yurdumuzda gerek yerli, gerekse yabancı birçok marka ürün koleksiyonu hazırlamaktadır. Modeller o kadar çeşitlidir ki, çoğu zaman tüketiciler seçim yapmakta zorlanmaktadır. Seçim yaparken şüphesiz, tenimize yakışacak renkler, yılın moda çizgileri ve kilomuza ve vücut yapımıza uygun ürünler tercih edilmelidir.

2012 Etekli Mayo Modelleri

2012 Etekli Mayo Modelleri

Özellikle yapılı ve kilolu hanınların severek tercih ettiği modellerin başında etekli mayo modelleri gelmektedir. Etekli mayolar, deniz mevsiminde nispeten kapalı ve rahat modelleri tercih ettiren hanımlar, kilosu biraz fazla olduğundan bikini yerinde tek parça giymeyi tercih eden bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu modeller kısa elbise şeklinde göründüğünden aynı zamanda plaj kıyafeti olarak da kullanılabilir. 2012 sezonunda modellerde oldukça farklı ve canlı renkler dikkat çekmektedir. Sarı, kırmızı, beyaz, krem, turuncu, yeşil, mor gibi renkler, her zaman kullanılan siyah, kahverengi, laci,vert ve gri tonlarının yanında koleksiyonlardaki yerini almıştır. Ürünlerde desenli modeller de dikkat çekmektedir. Çiçek ve deniz desenleri, yaprak motifleri, puanlı desenler, çizgili ve geometrik ürünler koleksiyonlarda oldukça sık kullanılmıştır. Etekli mayo modelleri birçok farklı kesimde ve beden aralığında hazırlanmaktadır. 36 bedenden çok üst bedenlere kadar ürün bulmak mümkündür. Ayrıca bu ürünlerin kız çocukları için hazırlanan türleri de bulunmaktadır. Günümüzde piyasamızda birçok deniz ürünü tasarlayan marka bulunmaktadır. Ay Yıldız, Kom, Nelson, Zeki Triko, Sunset, Sunsurf, LCW, Argento, Dagi, Estova, Sea mark, Sensiart gibi markaların koleksiyonlarında etekli ürünleri bulmak mümkündür.

Online Kampanya Fiyatları

Bu ürün fiyatları yaklaşık olarak 80,00 TL'den 200,00 TL'ye kadar uzanan bir fiyat aralığında satılmaktadır. Fiyatlar ürünlerin malzeme kullanımı, aksesuar tasarımları, beden ölçüleri ve marka çeşitiliğine göre farklılık göstermektedir. Bu ürünler, diğer birçok üründe olduğu gibi, internet üzerinden satış yapan online mağazalardan piyasa rakamlarından daha da uygun rakamlara alınabilir. Gitti gidiyor, Hepsi Burada, Clubboon, Mayo cenneti, Mark-ha, İstanbul mayo gibi birçok sanal mağazalardan ürün almak imkanı mevcuttur. Online mağazalar, son yıllarda sayıları hayli artan, sokak sokak gezmeden ekran başında ürün alma imkanı sağlayan pazarlardır. Bedenimize uygun olan ürünleri bu şekilde alıp herhangi bir hata veya hasar durumunda değişimini yapabiliriz. Birçok model ve renk seçeneğinin bulunduğu internet mağazlarında, ürünler siparişi takiben hemen kargoya verilmektedir. Bu nedenle alışveriş yapmak zaman kaybı olmadan gerçekleşmektedir. Online mağazalar yaz sezonu için birçok indirim ve kampanyalar hazırlamaktadır. Çeşitli iskontolar ve hediye seçeneklerinin olduğu kampanyalı mağazalardan ürünleri daha uygun rakamlara almak mümkündür. Online mağazalarda uzun ve kolay vadeli ödeme imkanları da bulunduğundan, özellikle kredi kartıyla yapılan alışverişlerde bütçemizi sarsmadan ürün almamız mümkündür. Zevkli ve ekonomik bir yaz geçirmek için online mağazalarda göz atmakta büyük fayda vardır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kom
  • Dagi
  • Clubboon
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları