Etek Modelleri: Uzun ve Kısa Etekler Online Kampanya Fiyatlarıyla

Etek Modelleri: Uzun ve Kısa Etekler Online Kampanya Fiyatlarıyla Galeri

Etek, kadınlar için vazgeçilmesi zor, rahat ve pratik giysilerin başında geliyor. Renk, renk, desen desen şık maksi, midi ve mini etek modelleri her sezon kadınların içini açıyor, yüzünü güldürüyor. İster işyerinizde, ister gece gezmelerinizde, ister plajda, giyebileceğiniz her bedene uygun çeşitlerle kendinizi daha kadınsı ve rahat hissedeceksiniz. Her çeşit giysinizi satın almadan önce vücut tipinizi tanımalı ve ölçülerinizi belirlemelisiniz. Her kıyafet, her boydaki kadın için ve her beden için uygun olmayabilir. Kilo, boy, vücudun hangi bölgelerinin kamufle edilip, hangi bölgelerinin göz zevkini bozmayacağı önemli. Örneğin çok kısa boylu bir kadın asla upuzun, yerleri süpüren bir maksi giymemelidir, bu boyunuzu daha da kısa gösterecektir. Kısa boylu kadınlar, kısa veya diz boyundaki etek modellerini tercih etmelidirler. Çok pilili, kabarık etek modelleri de kısa boylu kadınlar için uygun değildir. Kalem veya çan tipi diyebileceğimiz kesimler kısa boylu hanımlar için daha uygundur. Basenleri çok geniş olan kadınlar çok dar kesimli giysiler giymekten kaçınmalılar, hafif bol gelen çan şeklindeki midiler onları daha şık ve zarif gösterecektir. Baseni geniş olanlar aynı şekilde çok bol kesimli modellerinden de kaçınmalılar. Kilolu kadınlar, bol desenli, bol kesimli, pilili, kabarık giysiler giymekten kaçınmalı, düz kesimli, diz boyu, nispeten koyu renk kumaşlı, dikine çizgili ve küçük desenli kumaşlardan üretilmiş giysiler giymelidirler. Giysi tipleri gidilecek yere, eğer çalışan bir kadınsanız ne iş yaptığınıza, rahatlığı mı yoksa şıklığı mı ön planda tuttuğunuza göre değişiklik gösterir. Çalışan bir kadın mini etek giymekten kaçınmalıdır, rahat kesimli, çok dar olmayan, şık ve sade, desensiz, klasik kesimler size uygun olabilir. Çok uzun bir maksi de resmi bir mesleğe sahip kadınların tercihi olmamalıdır. Diz boyunda veya hafif diz üstünde klasik kesimler en uygunudur ve tek başına giymeyeceğinize göre başka bir öğeyle, bluz, kazak, t-shirt veya gömlekle şık bir şekilde kombine etmelisiniz. Üst giysi ile alt giysi arasında desen ve renk uyumu olmalıdır. Örneğin renkli çiçek desenli bir alt giysinin üstüne çizgili kumaştan bir bluz giyemezsiniz. Varsa çorabınızı, ayakkabınızı da buna uygun tarz ve renkte seçmenizde fayda var.

Sezonun Trend Etek Modelleri

Sezonun Trend Etek Modelleri

Etek yaz, kış ve bahar aylarında kadınların vazgeçemediği giysilerin başında geliyor. Bu sezon renkler çok baskın, dar kesimler revaçta. Tiril tiril kumaşlar, danteller, ekoseler, yüksek belli diz boyu maksiler pek moda. Pililer bu sezon hemen hemen her markanın gözdesi olmuş durumda. Eğer eski pilili giysilerinizi hala atmadıysanız bu sezon gardrobunuzdan çıkarıp rahatlıkla giyebilirsiniz. Birkaç sezondur transparan giysiler vitrinlerde göz dolduruyor, bu sezon da şeffaf çeşitli kumaşlardan yapılmış giysiler moda. Kalın kemerlerle süsleyebileceğiniz düşük belli uzun modeller de kadınların gardrobunda yerlerini almaya hazır. Genel olarak bir maksiyi üstü çok kapalı bir üst giysisi ile kombine etmemekte fayda var. Bu sezon uzun maksi boylar, üstlerinde straplez ve askılı şık bluzlarla kombine ediliyor. Kalem diye adlandırılan düz kesimler her ortama uyum sağlayabiliyor. İster bir davette olun, ister iş toplantısında, ister ev gezmesinde, ister alışverişte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz yüksek ökçeli ayakkabılar veya babetlerle çok şık olacaksınız.

Etek Modellerinde Online Alışveriş Fırsatları

Merkez binası Merter’de bulunan, tasarım ve üretimini kendi bünyesinde yapmakta olan İkiler Tekstil, toplam satışının %70’ini kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışına pazarlarken,%30'unu ise Avrupa Birliği ülkelerine ihraç etmektedir. İkiler Tekstil tüm ürün gruplarında %50 indirim uygulamaktadır. Site üyelerine 10 TL hediye çeki sunan firma, müşterilerine alışveriş yaptıkça diğer alışverişlerinde kullanmak için%2 parapuan veriyor. Kargo ücretsiz. Kampanyon'da Vipdükkan, Daybuyday, Markafoni, Trendyol, Limango gibi online kampanya sitelerinde yer alan markalar çok ucuz fiyata online alıcılarıyla buluşuyor. 7.99 TL'dan başlayan fiyatlarla birbirinden şık ürünler alıcı bekliyor. Japon style seviyorsanız, Gittigidiyor üzerinden fırfırlı japon style ürünler satın alabilirsiniz. Fiyatları 5 TL'den başlıyor. Kalitesi ve son derece şık tarzıyla gönlümüzde yer etmiş Roman Mağazası 49 TL'den başlayan fiyatlarla indirimli satış yapıyor. Collezione fırsat reyonunda 15 TL'ye maksi, midi ve miniler bulmanız mümkün. Boyner'de Vero, T-Box, Vera Moda, Asymetry, Caramel, Network, Fabrika, Twist, İpekyol, Cotton Bar, Beymen Studio, Limon Company markası taşıyan sezon trendi ürünler 27 TL'dan 299 TL'ya kadar fiyatlandırılmış. Mudo %30 dan başlayan indirimlerle şıklığınızı tamamlamayı vaad ediyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları