Estee Lauder: Kozmetik Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Burada

Estee Lauder: Kozmetik Ürünlerinde En Uygun Fiyatlar Burada Galeri

Firmanın felsefisinde de olduğu gibi; sadece güzel olmak değil, güzel kalabilmekte önemlidir. Bakımlı ve zamana meydan okuyan bir cilde sahip olmanız için en seçkin profesyonellerle çalışan marka, aynı zamanda nadide ve çok değerli içeriklerle de ürünlerini zenginleştirmektedir. Cilt ürünlerinde olduğu gibi makyaj da ve parfümde de trendlerin takipçisiyseniz, Estée Lauder ürünleri kullanmak; size sihirli bir dokunuşla gençlik veriyor, güzelliğinizi en iddialı makyaj ürünleri ile tamamlıyor ve teninize uyumlu kokusunu yitirmeyen parfüm koleksiyonları ile rahatlık, huzur ve gün boyu bakım sunuyor. Dünya çapındaki seçkin kozmetik markalardan biri olmasıyla birlikte, bilimsel çalışmaların da yakından takipçisi. Güncel bilimsel çalışmalarla kozmetiği birleştiren bir anlayışa sahip marka, ürünlerinde devrimler ve evrensel yenilikler yaratıyor. Ayrıca; kadınlarda meme kanserine karşı bilinç uyandırmak için yaptığı çalışmalar ve meme kanserine karşı destek veren kuruluşlara katkılarda bulunan marka, bilinçli tüketicilere hitap ediyor. Bu seçkin markanın ürünlerine sahip olmak size de ayrıcalık katacaktır. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde; fırsat sitelerinden bu ünlü ve kaliteli markanın ürünlerine sahip olabilir, üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Marka Cilt Bakımında Devrim Yaratıyor

Marka Cilt Bakımında Devrim Yaratıyor

Değişen dünya koşulları, iklim, çevresel faktörler ve ilerleyen zamana karşı cildinizi en iyi şeklide koruyabilmeniz için bu değişimleri yakından takip eden ve zaman karşı yenilmez ürünler yaratan markaları kullanmanız gerekmektedir. Artan çevre kirliliği cildimizde ki gözenekleri kapatmakta ve git gide daha da incelen ozon tabakası dünyaya, zararlı güneş ışınlarının daha fazla ve hızlı ulaşmasını hızlandırmaktadır. Çevresel faktörlerin yarattığı etkiler, cilt yüzeyinde hasara, koyu lekelerin belirmesine, güneş lekelerinin çoğalmasına ve cildin farklı renklerde tonlanmasına yol açmaktadır. En iyi çözüm, cildimizi doğru ürünlerle bu faktörlere karşı koruyabilmektir. Bilinçli bakım ve çözüm sunan ürünler cilt sağlımız açısından önem teşkil ediyor. Bütün bu koşullara maruz kalan cildimiz, zaman ilerledikçe elastikiyetini kaybetmeye başlar ve nem dengesini de koruyamaz hale gelir. İlk yaşlanma belirtilerini çizgilenmeler ile karşılayan cilt, kırışıklıkların artmasına dur diyemediğimiz zaman gitgide sağlıksız bir hale gelir. Bütün bunların önüne geçebilmek için, Firma, güncel bilimsel çalışmaları takip eden bir anlayışla, cilt tiplerine uygun devrim niteliğinde çözümler sunuyor. Cilt bakımında daha aydınlık, berrak ve pürüzsüz bir tene sahip olmanız için; DNA çalışmalarını temel alan ürünleri çatısı altında topluyor. Cilt bakımında ilk adım cildin temizliğinin iyi yapılması, gözeneklerin nefes almasını iyi sağlayabilecek olduğundan kendimize uygun temizleyici ve tonikler ile bakıma başlayabiliriz. Cilt tipinize uygun temizleyici ve tonikler, cildi bakıma hazırlamada altın anahtar rolüne sahiptir. Estée Lauder cilt temizleyicileri ve losyonları taze ve ferah bir his sağlarken ciltte hiçbir kalıntı bırakmaz, dengeleyici ve nemlendirici etkileri vardır. Yüksek antioksidan kapasitesine sahip kremleri cildinize koruma sağlıyor ayrıca erken yaşlanma belirtilerine karşı koruyucu en mükemmel serilere sahip. Ürünler, cildin su absorbe etme kapasitesini arttırarak, elastikiyetini kaybetmesine engel oluyor. Siz de cilt tipinize uygun ürünlerle, cildinizi sağlıkla koruyabilir, güzelliğinizin zamana yenik düşmesini engelleyebilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle UVB/ UVA' nın zararlı etkilerinden cildimizi korumak zaruri hale geldi. Firmanın güneş koruması içeren ürünleri ile cildimize hem sağlık hem de gençlik hediye ediyor!

Estée Lauder Makyajda Trendler Ve Yenilikler Yaratıyor

Estée Lauder Makyajda Trendler Ve Yenilikler Yaratıyor

Cilt güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkler ve kontrastları yakalamanız makyaja çok önemlidir. Kirpiklerde dolgunluk, dudaklarda uzun süre kalıcı ve sıradan olmayan renk tonları, cilt ile uyum yaratan pürüzsüz, ışıltılı ve berrak bir görünüm veren fondöten ve pudralar güzelliğinizi açığa çıkararak size çekicilik katacaktır. Firma ürünleri, size kusursuz bir makyaj sunabilmek için tasarlanmıştır. Biz kadınlar, fondöten kullanımında kıyafete bulaşma riskinden korku duyarız ve kullandığımız fondötenin kıyafetimize bulaşmamasını isteriz. İşte bu noktada markanın makyaj ürünlerini tercih etmek gerekiyor; fondötenleri cilt ile aktif ve uyumlu bir yapıda olduğundan giysilerinize bulaşmaz ve siz de şıklığınızı tamamlarken makyajınıza güvenebilir, en yeni kıyafetlerinize uygun en güzel makyajı yapabilirsiniz. Rujlardaki tonlar, özel makyaj tasarımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Dudaklarınızda kalıcılığı yüksek, parlaklık, dolgunluk ve yumuşaklık hissinin yanı sıra, özel renkler diğer kadınlardan ayrıcalıklı olmanızı sağlayacaktır. Yaratıcı makyaj direktörü Tom Pecheux tarafından hazırlanan göz farları, size en uyumlu renkleri ve en güzel gözleri armağan edecek. Dolgunluk, hacim ve takma kirpik etkisi yaratan rimelleri ile de gözleriniz, başka gözler tarafından aranır ve fark edilir olacaktır!

Parfüm Koleksiyonunu Keşfedin!

Parfüm Koleksiyonunu Keşfedin!

Güzel kokmak, çekiciliğimizi karşı tarafa geçirmenin en iyi yöntemidir. Tüm cilt tiplerine uygunluk gösteren Estée Lauder parfüm koleksiyonu, kalıcılığı ve çekiciliğiyle diğer kadınlardan ayrılmanızı sağlayacak notalar barıdırıyor. Uzun saatler boyunca kalıcılığını yitirmeyen kokular, günlük modunuzu zirveye çıkarmayı hedefliyor. Günlük kullanıma uygun ürünler bulabileceğiniz gibi, özel anlarınızda size eşlik edecek ürünler de koleksiyonda yer alıyor. Estée Lauder bu eşsiz kokuları sadece kadınlara özel eğil, erkekleri düşünerekte tasarlamış bulunuyor ve erkekler için de kokular mevcut. Parfümünüzü temiz cilde uygulamak etkisini arttıracaktır. Koleksiyonun kokularını keşfettiğiniz de vazgeçemeyeceksiniz ve kokunuz ile hatırlanacaksınız!

Estée Lauder Kozmetik Ürünleri En Uygun Fiyatlarıyla ve Kampanyalarla Artık İnternet'te!

Estée Lauder Kozmetik Ürünleri En Uygun Fiyatlarıyla ve Kampanyalarla Artık İnternet'te!

Seçkin kozmetik ürünleri satın alabilmek için, özel mağazalara gitmek ve oradaki ürün çeşitleri ile yetinmek zorunluluğumuzun imdadına artık internet üzerinden yaptığımız alışverişler koşuyor. Online olarak yapılan alışverişler güvenli olmasının yanı sıra, kişiye özel indirimler de sunuyor. Kozmetik alışverişlerinizi yapabileceğiniz pek çok alışveriş sitesinden bazıları olan; Luxy Box, Balerin Kozmetik, Zidaya, Bakım Store, Hızlıal.com, 7/24 Tıkla bazı kredi kartları ile olan anlaşmaları ile size hem ekonomik hem de güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyor. Estée Lauder ürünlerini de diğer seçkin kozmetik ürünleri gibi, uygun fiyatlarıyla internet üzerinden alabilmeniz mümkün. Markanın ürün seçeneklerinin değerlendirmek, ürün özelliklerini okuyarak daha fazla bilgi sahibi olarak doğru ürünü, doğru uygulama ile kullanmanız performansından memnun kalmanızı sağlayacaktır. Yani online alışverişler, artık sahip olduğumuz ürün hakkında tarafsız bilgi edinmemizi de sağlıyor. Ayrıca internet üzerinden online alışverişte fiyatları kıyaslama imkanınız da mağaza gezerek yaptığınız alışverişlere göre çok daha kolay. Ürünü aldığınızda özel kargo seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Ürünün elinize ulaşacağı tarihi öğrenebilir, satıcı ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Balerin Kozmetik
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları