Eşofman: Eşofman Takımları ve İndirimli Fiyatlar Burada!

Eşofman: Eşofman Takımları ve İndirimli Fiyatlar Burada! Galeri

Eşofman, yürüyüş yaparken, sporda ya da rahat giyinilmesi gereken her yerde kullanılabilen, pamuklu bir giysidir. İlk Türkiye’de görülme tarihi 1924 yılıdır. Olimpiyatlara katılmış bir sporcu olan Ömer Besim Koşalay tarafından Türkiye’ye getirilmiştir. Bu ilk eşofman kırmızı renkte olduğu için, vefatının ardından, her yıl “Kırmızı Eşofman Kros Yarışmaları” yapılmakta ve böylece anılmaktadır. Spor ve yürüyüş sırasında teri çekme özelliği öne çıkan pamuklu bir kumaştan yapılan, eşofman bu özellikleri ile tüm sporcular tarafından çok kullanışlı bulunmaktadır.

Eşofman Takımları

Günümüzde ise sadece sporculara değil, çok geniş bir yelpazede her yaştan insana hitap etmektedir. Eşofman öyle bir giysi çeşidi olmuştur ki çeşitli firmalar tarafından küçücük çocuklardan yaşlı insanlara kadar ve kadın erkek farkı olmaksızın her bedene göre üretilmekte ve satılmaktadır. En çok giyilen giyim eşyası olması, günün her saatinde giyilebilme özelliğinden kaynaklanmaktadır. Gece yatarken, evde ev giysisi olarak, çarşıya, pazara, arkadaşa, bankaya, alışverişe giderken kullanılabildiği gibi, öyle süslü püslüleri vardır ki, gece dışarı çıkarken bile giyilebilirler. Akşam eve gelince ilk iş, giysileri çıkarıp rahat eşofmanları giymek olur. Öyle bir giysi çeşididir ki hem alt parçasının hem de üst parçasının ayrı ayrı kullanılma olasılığı vardır. Ayrıca önden fermuarlı olan üst parçanın bir mont gibi giyilebilme özelliği de mevcuttur. Spor yaparken alt, üst ve içine kısa kollu bir atlet fanila olmak üzere üç parçalı olanları da çok kullanışlı olmaktadır. Ayrıca okula giden çocukların beden eğitimi saatlerinde giymeleri için de özel modelleri mevcuttur. Bazı okullar bir firma ile anlaşıp arka kısma büyük ve ön kısma küçük olmak üzere kendi logolarını işletirler. Pikniğe gitmek için de çok rahat bir kıyafettir. Hem çocuklar için, hem de hanımlar ve beyler için çok rahat ve kullanışlı bir piknik ve hafta sonu gezme giysisidir. Son zamanlarda kullanıldığında zayıflatan sauna çeşitleri de tercih edilmektedir. Evde ev işlerini yaparken, televizyon seyrederken, yürüyüşe çıktığınızda, spor salonuna gittiğinizde bu sauna tipini giyerseniz çok az çaba harcayarak sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Eşofman Takımlarını İndirimli Alabileceğiniz Yerler!

Eşofman takımlarını indirimli olarak alabileceğiniz pek çok yer mevcuttur. Alışveriş merkezlerinde sadece spor giysiler satan mağazalardan, ünlü firmaların ürünlerini satın almak mümkündür. Yine büyük marketlerin giysi reyonlarında indirimli olarak satılmaktadır. Ayrıca semt pazarlarında, halk pazarlarında, küçük ya da büyük mağazalarda da indirime girmiş ürünleri bulabilirsiniz. Zidaya, Trendyol, 7/24 Tıkla ve Markafoni gibi online alışveriş mağazalarından indirim kampanyalarından % 50’den % 90’a varan indirimlerle kadar satın alabilirsiniz. Ayrıca şık ve spor giyimi sevenlerin tercihi olan Hummel’ı, Boyner, Ykm, Flo gibi birçok ürünü bir arada satan büyük mağazalardan alabileceğiniz gibi, İstanbul’da Starcity, Palladium, Marmara Forum, Cevahir, Demirören, İstiklal Caddesi ve Viaport’taki mağazalarından indirimli olarak istediğiniz takımları alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
  • Flo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları