Eset Antivirüs: Nod32 Antivirüs Yazılımlarında İndirimli Online Fiyat

Eset Antivirüs Galeri

Teknolojik öğelerin günlük yaşamda büyük ölçüde yer tutmasının elbette ki faydası büyüktür. Ancak teknolojinin, özellikle de bilgisayarların her evde bulunur olmasıyla birlikte, hacker denilen bilgisayar korsanları da bu bilgisayarlarda yer alan kredi kartı bilgileri, kişisel dosyalar ve bunlar gibi daha birçok şeyin peşine düşmüştür. Bu tür kişiler, internetten indirdiği dosyaların bazılarında yer alan zararlı yazılımlarla, başka kredi kartı bilgileriniz olmak üzere birçok şeyi ele geçirebilmektedir. Bu olasılığı sıfıra indirmek ve bilgisayarınız ile internetin karanlık taraflarından korunabilmek adına kullandığınız bilgisayarlara mutlaka birer antivirüs programı kurmanız tavsiye edilir. Eset antivirüs gibi dünya çapında sayısız ödüle layık görülmüş güvenlik yazılımları, içerdiği birçok bileşen hile hem banka hesabınızı, hem de bilgisayarınızı maksimum düzeyde korur.

Hızlı Tarama, Doğru Tespit ve Tam Koruma İçin Eset Antivirüs

Bilgisayarınıza kurduğunuz güvenlik yazılımının hızlı olması, koruma açısından büyük önem taşımaktadır. Örneğin internetteki bir siteden dosya indirdiğinizde, siz dosyayı açmadan yazılımın bu dosya için ön tarama gerçekleştirmesi, dosyanın içeriğinde olabilecek bir virüsten korunmanız konusunda büyük önem taşımaktadır. Güvenlik yazılımının hızlı olması, internette sörf yaparken web sayfalarının yavaşlamadan açılmasını sağlayacaktır. Öte yandan eğer düşük sistem özelliklerine sahip bir bilgisayarınız varsa güvenlik yazılımınızın arka planda gerçekleştireceği tarama esnasında sisteminiz birçok kez yanıt vermeyecektir. Bu durum, birçok kullanıcı için büyük sorun oluşturabilmektedir. Ancak Eset Antivirüs ile bu gibi sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz web sitesinin güvenli olup olmadığına bırakın, Eset sizin için karar versin. Geliştirilmiş tanı koyma özelliği sayesinde güvenli dosyaları, güvensiz dosyalardan başarılı bir şekilde ayırabilen bu yazılım asla yanlış alarm vermeyecek şekilde üretilmiştir. Kalitesini, hızını, güvenirliğini dünyaca ünlü birçok test kuruluşundan aldığı ödüllerle defalarca kanıtlayan bu antivirüs programı ile bilgisayarınız tam anlamıyla güvende. Yazılımın üretilmiş en güncel versiyonu 6 numaralı versiyonudur. Bu versiyonla birlikte önemli yeniliklere adım atan üretici firma, programın içerisinde bulunan bir araç ile bilgisayarınızın tüm gücünü kullanacağınızı vaat etmektedir. Yazılımın gücü, geleceğin teknolojisi olan bulut bilişimi verimli şekilde kullanmasından kaynaklanmaktadır. Bu sayede günde defalarca değil de haftada birkaç kez güncelleme ile antivirüs programınızı güncel tutabilecek ve beklenmedik bir anda ortaya çıkan tehditler için maksimum düzeyde korumaya da sahip olacaksınız. Program, güvenli dosyaları beyaz liste adı altında toplayacak ve böylece bir sonraki tarama işleminde bu dosyaları atlayacak. Dolayısıyla kapsamlı bir tarama için gereken süre 30 dakikayı geçmeyecek. Bu süre, piyasadaki güvenlik yazılımları ile kıyaslandığında, oldukça düşük bir süredir. Phishing koruması sayesinde bilgilerinizi çalmak isteyen siteleri ziyaret ettiğinizde sizi hemen uyaracak olan Eset Antivirüs tüm güvenlik elementleri ile bilgisayarınız için baştan aşağıya bir koruma sağlayacak.

Güvenlik Yazılımlarında Kampanyaları Kaçırmayın!

Bir bilgisayarın olmazsa olmazı konumunda bulunan güvenlik yazılımları, üreticilerin, tüketicileri memnun etmesi adına belirli aralıklarla indirime girmektedir. Bu indirimleri takip ederek Eset gibi güçlü yazılımları uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Bu indirimleri takip edebileceğiniz siteler ise Darty, Hızlıal ve Gold Bilgisayar’dır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları