Eşarp Modelleri: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

 Eşarp Modelleri Galeri

Tesettür giyimin en vazgeçilmez parçası ve simgesi olan eşarp faktörü, yıllardır kapalı bayanlara birbirinden şık model ve renkler ile eşlik etmiştir. Birçok firma, tesettür giyimine ağırlık vermiş ve her gecen gün geniş ürün yelpazesi ile seçim yapma imkânı sunmuştur. İpek, pamuklu, sentetik, fiber gibi kumaş türlerinden üretilen tasarımlar, her kıyafet ile kombin yapmayı sağlamıştır. Her zevke ve tercihe uyum gösteren renk ve desenler, her kesimden bayanın da kullanmasına olanak tanımıştır. Ünlü markalar, her sezon yeni ürünlerini piyasaya sunarak, yenilikçi ve dinamik bir misyonu amaç edinmişlerdir. Ve her yıl kendini gösteren eşarp modelleri, trend olan kıyafetlere de uyum sağlayarak, modayı takip etme şansı tanımıştır.

Yeni Sezon Eşarp Modellerinin Özellikleri

Son zamanlarda giyim-kuşamın önemi artış göstermiş ve bayanlar, bütün zaman dilimlerinde şık ve zarif olmayı arzu etmiştir. Türban tarzında kıyafetin en önemli aksesuarı başörtü, her gün bünyesine farklı tasarım ve renk seçeneği ile karşınıza çıkarak, bu arzunuzu yerine getirmeyi amaçlamıştır. Her mevsime uygun seçenekler, özel olarak üretilmekte ve en uygun ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. Eşarp modelleri bu sezon da ilgi çekici parçalara yer vermiştir. Ünlü markaların son kreasyonları, renk ve desenleri ile göz kamaştırıyor. %100 ipekten yapılan başörtü tasarımları, istediniz kıyafetle kombine etmenizi sağlıyor. Teknolojiyi en güzel bir şekilde tasarımlarına yansıtan markalar, özgün modelleri ve cıvıl cıvıl renkleri ile yine bu yıla iddialı bir giriş yaptı. Çiçekli ve çizgili desenli tasarımlar, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Geçen sezonun denizci amblemli başörtüleri, bu yılda da kendini gösteriyor. Klasik ve spor tarzı üretimine ev sahipliği yapan firmalar, toprak tonlarını, kırmızı ve siyah renkleri sıklıkla kullanmıştır. Birinci sınıf kaliteden üretilen başörtüler, nostalji ve modern figürleri aynı karede yansıtıyor. Mor ve mavi renkteki üretimler, etol başörtü tarzı ile fark yaratıyor. Pudra pembesi ve vizon renkteki yazılı tasarımlar, genç kızların gözdesi olmuştur. Zıt renkleri aynı parçada kullanan firmalar, ilginç desenli koleksiyonları ile de bu sezon dikkat çekiyor. Ürünün kalitesinden, renginden bir şey kaybetmemek için, soğuk su ile çitilemeden, özel şampuanı ile yıkayıp iyice durulayarak, temizliğini gerçekleştiriniz.

Online Satış Noktalarında İndirim Fırsatı

Eşarp modeli kadar başınızı kapatma şeklide önemlidir. Daha modern ve şık bir görünüme kavuşturacak bağlama şekilleri, her sezon farklı bir tarzla ortaya çıkıyor. Gündelik hayatta ya da gece şık bir davete uygun yapılan bağlama şekilleri, daha zarif ve ilgi çekici olmanızı sağlar. Birçok kapatma tekniği bulunmaktadır. Fakat en önemli yöntem yüzünüze en uygun bağlamayı uygulamaktır. İlk olarak başörtünüze en uygun renkten oluşan boneyi saçlarınızı tamamen örtecek biçimde sarınız. Ardından eşarbınızı ikiye katlayarak ya da şal biçiminde kullanarak, istediğiniz bağlama şeklini yapabilirsiniz. Yuvarlak yüzlüler, boneyi fazla göstermemeli ve başörtünün ön tarafını yuvarlak bir şekilde bağlayarak, model vermemeliler. Uzun yüzlüler, boneyi göstererek, ön kısmı üçgen bir şekilde ayarlayıp başörtüsünü sabitleyebilirler. Köşeli ve oval yüzlüler de bu bağlama şeklini uygulayabilirler. Daha şık bir görünüme katkı sağlamak için online mağazalar ünlü markaların eşarp modellerini, çok ucuz fiyatlar eşliğinde satın almanızı sağlıyor. Online satış noktaları, kampanya ve indirim fırsatı ile sevdiğiniz tasarımlara, sahip olmanızı sağlıyor. Trendyol, daybuyday, markafoni siteleri tek tıkla anında kapınıza teslim fırsatı sunuyor:

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Daybuyday
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları