Eşarp Mağazası: Kampanyalı ve İndirimli Online Tesettür Alışverişi

Eşarp Mağazası: Kampanyalı ve İndirimli Online Tesettür Alışverişi Galeri

Tesettür örtünme demektir. Bu da bayanlar için tüm bedeni örtmek anlamına gelir. Tesettürlü hanımlarım en büyük aksesuarları ise eşarplarıdır. Tüm kıyafetine uygun renkte bir başörtüsü tercih edilir. Buna da aynı zamanda çanta ve ayakkabı da kombin edilebilir. Muhafazakar bir yaşamı tercih eden bayanlar için örtünme en önemli konudur. Kapalı bayanların renk renk, model model hatta her rengin birçok tonunda bile başörtüleri vardır. Bunlarda da modeller değişkenlik göstermektedir. Kare, dikdörtgen modeller olduğu gibi, ipek, şifon, şal, emprime türlerinde de vardır. Birçok türban bağlama modeli ile birlikte bayanların ihtiyaçlarına göre model renk ve kumaş seçenekleri de artmıştır. Abiye bir kıyafetin üstüne taşlı ve pullarla kaplı bir türban tercih edilirken, spor bir kıyafetin üstüne ise dikdörtgen tercih edilmektedir. İslam inancını kabul etmiş ve buna göre yaşayan her hanımın kıyafet alışverişlerinde muhakkak başörtüsü de vardır. Alınan bir kıyafetin renginde bir başörtüsü alınır ve o kıyafetin üstüne kombin yapılarak giyilir. Ülkemizde bu sektöre üretim yapan birçok marka olduğu gibi yurtdışından da marka olmuş birçok firma bu alanda üretim yapmaktadır. Modanın tüm renkleri ve desenleri aynı zamanda kumaş cinsi de bu sektörde üretim yapan markalar için çok önemlidir.

Eşarp Mağazası

Tesettürlü hanımların en büyük aksesuarı olan başörtüler çeşit çeşittir. Bu alanda üretim yapan birçok marka da vardır. Bu markalara ek olarak tesettür kıyafet üretimi yapan firmalar aynı zamanda kıyafetlerinin tamamlayıcısı parçası olan eşarplarda da bir koleksiyon hazırlamaktadırlar. Öncelikli olarak bu sektörde üretimi olan ve Eşarp Mağazası sayılabilecek markalardan bahsetmek istiyoruz. Bunların belli başlıları “Aker”, “Armine”, “Arancia”, “Cacharel”, “Karaca”, “Pierre Cardin”, “Sarar”, “Vakko”, “Burberry”, “Chanel”, “Dior”, “Gizia”, “Louis Vuitton”, “Roberto Cavalli”, “Tuğba”, “Versace”, “Zühre”, “Ugoza”, “Bonasera” markalarıdır. Bu firmaların yanında birçok marka da mevcuttur. Her firma hazırladıkları koleksiyonlarla katalog çekimi yaparak kamuoyuna duyururlar. Artık bu tanıtımlar ağırlıkta olarak sosyal medya da olmaktadır. Firmalar kendi facebook ve twitter hesaplarından ürün tanıtımı yaparak marka sadakati oluşturma adına yayınlar yapmaktadırlar. Sadece eşarp mağazaları artık tüm Türkiye’de bulunmaktadır. Bu eşarp mağazalarında tüm markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Başörtülerde fiyatlar ise değişkenlik göstermektedir. 19 TL’den başladığı gibi 159 TL’ye kadar da çıkmaktadır. Ama ağırlıkta ipek başörtülerde fiyatlar 69 TL ve 79 TL’dir. Şallarda ise 19 TL ve 49 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Eşarp mağazalarında birbirinden farklı model ve markanın ürünlerini bulabilir ve uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kampanyalı ve İndirimli Online Tesettür Alışverişi

Birçok tesettür markasının ürünlerini firmaların kendi online satış sitelerinde bulabileceğiniz gibi, farklı alışveriş sitelerinde de bulabilirsiniz. Bu siteler arasında gelenler ise ”Yenimoda” , “Modanisa”, “etesettür”, “Sefamerve” dir. Bu sitelerde cazip fiyatlı ürünleri bulabilir, ödemek kolaylıkları ile de istediğiniz kadar ürünü de indirimli alabilirsiniz. Anında kargo imkanı ise siteleri daha cazip hale getirmektedir. Ayrıca sadece başörtü satışı yapan online alışveriş mağazaları da bulunmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları