Erkek Trençkot: Fiyatları, Markaları ve Modelleri | Satış Siteleri

Erkek Trençkot: Fiyatları, Markaları ve Modelleri | Satış Siteleri Galeri

Sonbahar ve ilkbahar aylarındaki tutarsız havalardan korunmak için giyilen montlar arasında yer alan özel bir grup var ki, hem aniden değişen havalar için birebir hem de beylere kattığı şıklıkla ön planda : trençkotlar. Bu farklı mont çeşitleri özellikle havanın çok soğumamış olduğu yağmurlu sonbahar günlerinde ve havanın henüz ceketleri çıkaracak kadar ısınmamış olduğu ve yine yağmurlu geçen ilkbahar günlerinde gerek spor gerek klasik kıyafetlerin üzerine giyildiğinde giyen kişiye kattığı farklı bir hava ile giyen erkekler ve giyenleri beğenen kadınlar tarafından çok seviliyor. Diz üstüne kadar uzanan etek boyu, omuzlara tam oturuşu ve belindeki kemeri ile vücut hatlarına son derece uyumlu bir giysi. Birçok farklı markanın baylar için ürettiği bu ceketler klasikleşmiş siyah, lacivert ve kendisi ile özdeşleşmiş bej renginin dışında artık kırmızı ve taba rengi gibi farklı renklerde de üretiliyor. Koton, Vakko, Burberry, Zara ve Bershka gibi büyük markaların ürettiği erkek trençkotları bayların gardroplarını süslüyor.

Erkek Trençkotlarda Marka Çeşitliliği

Erkek giyim firmalarının birçoğu, ürettiği trençkotlarla müşterilerinin beğenisini kazanıyor ve bu şık giysilerin bu kadar farklı markalarca üretilmesi, beylerin daha çok giymesi için bir teşvik olarak işliyor. Koton, diğer tüm ürünlerinde müşterilerine ürünlerinde sunduğu kalite ve tasarımlar ile trençkotlarında da aynı çizgiyi koruyor. Farklı renk seçeneklerinin mevcut olduğu ürünler, Türkiye'nin birçok yerindeki mağazaları ile Koton'da. Vakko da klasik giyimdeki iddiasını bu kategorideki ürünleri ile sürdürüyor. İşyerinde şıklığını korumak isteyen erkeklerin sonbahar ve ilkbahar aylarındaki tercihleri arasında Vakko markalı ceketler de yer alıyor. Zara markalı trençkotlar da beylerin gardıroplarını süsleyen ürünler arasında yer alıyor. Çeşitli ürün yelpazesindeki kalitenin bu ürünlerde de bulunacağı aşikar. Ankara, Antalya ve İstanbul'daki mağazaları ile müşterilerine hizmet veren Burberry, farklı renklerdeki ürünleri ile erkeklerin beğenisini kazanıyor. Marka hem klasik renklerde üretilmiş hem de spor kıyafetlerin üzerine giyilebilecek renkler taşıyan ürünlerle farklı giyim zevkleri olan baylara hitap edebiliyor. Bershka da baylar için ürettiği ceketlerle müşteri memnuniyeti kazanmış olan bir diğer büyük marka.

Erkek Trençkotlarında Online Fırsatlar

Birçok büyük markanın mağazaları Türkiye'nin neredeyse tüm şehirlerinde ve alışveriş merkezlerinde mevcut, hatta outlet mağazalarından yapacağınız alışverişlerin de indirimli olması cabası. Mağaza mağaza gidip gezmek ve yorulmak istemeyen baylar için ise internet mağazaları birebir çözüm. Birçok markanın internet sitelerindeki online mağazalardan alışveriş yapılabiliyor ve kapınıza kadar kargo ile gönderiyorlar. Markaların internet sitelerinin yanısıra alışveriş için özel olarak kurulmuş internet siteleri de alışveriş yapmayı sevmeyen beylerin yardımına koşuyor. Pek çok alışveriş sitesindeki büyük oranlı indirimler, erkek trençkotlarında da geçerli. 1V1Y, Limango, Zidaya gibi online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak hem indirimleri ile avantaj sağlıyor hem de ücretsiz kargo seçeneği sunan sitelerde aldığınız ürünlerin size ulaşması da bedavaya gelmiş oluyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Bershka
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları