Erkek Giyim Markaları: Online Alışveriş İmkanı Olan Markalar Listesi

Erkek Giyim Markaları: Online Alışveriş İmkanı Olan Markalar Listesi Galeri

Günümüzde moda rüzgarları özellikle büyük şehirlerde yaşayan erkekleri de en az kadınlar kadar etkisi altına almaya başladı. Artık bir çok kişi daha özenli ve detaylı giyinmeyi, daha yüksek bütçeler ayırıp şık ve rahat gözükmeyi tercih ediyor. İşte bu rüzgarın sebep olduğu akımla birlikte son yıllarda alışılagelmiş ve klasik erkek giyimin yanı sıra beden ölçüleri daha dar olan, her rengin başarıyla kullanıldığı, gerek spor gerekse daha maceraperest hatta neşeli ve eğlenceli tasarımlarla da sıkça karşılaşmaya başladık. Özellikle günlük kıyafetlerde kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi bir çok dar kesimli ya da salaş pantolona oldukça aşinayız artık.

Klasik Tarzdaki Erkekler İçin Giyim Markaları

Klasik Tarzdaki Erkekler İçin Giyim Markaları

İşe gidip gelirken hep aynı tarzda mı giyinmek zorundasınız? Olmazsa olmaz takım elbiseler, birbirinden şık mavi, beyaz ve farklı tonlarda, farklı kesimlerde gömlekler. Bir kol düğmesiyle taçlandırılan zarif manşetler ya da şık bir saatle tamamlanan kombinler. İşten çıkıp da hayatın akışına kendinizi bıraktığınızdaysa tercihleriniz polo yaka t-shirtlerden, sportif desenli gömleklerden ve kot ya da kanvas kumaşından yapılmış rahat pantalonlardan, kışınsa şık bir süveter ya da hırkadan mı oluşuyor? O zaman tarzınıza uygun erkek giyim markalarından, sizler için üretilmiş onlarca ürün arasında seçim yapma imkanınız online alışverişle artık daha da kolay. Onlarca gömlek çeşidiyle Wcollection gerçek bir koleksiyon sunuyor diyebiliriz. Yine önemli firmalardan biri olarak Kiğılı da casual ve classic isimleriyle ayırdığı koleksiyonlarıyla online alışverişi tercih edilir hale getirenlerin başında geliyor. Üstelik Kiğılı kartlardan birine sahipseniz onlarca kampanya ve avantaj da sizi bekliyor demektir. Farklı ve genç kesimiyle tanınan Damat markasıysa internet sitesinden ürün yelpazesini gözlerinizin önüne seriyor. Erkek modasının yön vericilerinden olan Bisse ve Abbate ise kreasyonlarını kendi isimlerini taşıyan sitelerinde bir yandan sergilerken, bir yandan da indirim ve ücretsiz kargo gibi avantajlarla kolay ve hesaplı alışveriş olanaklarından faydalanmanızı sağlıyorlar. Beymen ve Vakko ise internet sitelerinde giyimi için biraz daha fazla bütçe ayırmaktan çekinmeyen beyleri ağırlıyor ve onlara bir çok alternatif sunuyorlar.

Modayı Takip Eden Erkekler

Modayı Takip Eden Erkekler

İşte bu grup, sezon trendlerini en iyi şekilde giyim-kuşamında kullanan, kişiliğini yansıtan kıyafetleri taşımakta zaman zaman biraz daha cesur davranabilen kişilerden oluşuyor. Renkleri kombin etmekte güçlük çekmeyen, son moda kıyafetleri kendine yakıştırıp kullanabilen erkekler de artık onlarca marka ve site arasında rahatlıkla gezinip, alışveriş yapabiliyorlar. Lacoste ve Diesel gibi önemli firmaların ürünlerini indirimli ya da outlet olarak sunan Occasion ziyaret edilebilecek en avantajlı sitelerden biri olarak göze çarpıyor. Daha sportif ve günlük tercihleri olanlar ise LcWaikiki, Collezion, Mavi Jeans gibi firmaların adreslerine göz atabilir ya da bir çok erkek giyim markasının ürünlerini bünyelerinde toplayan Morhipo, 1V1Y, Trendyol, Markafoni, Clubboon, Gitti Gidiyor gibi alternatifleri taksit ve indirim avantajlarıyla değerlendirebilirler.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mavi Jeans
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları