Erkek Bot Modelleri: En Son Moda 2012 Modelleri ve İndirimli Fiyatları

Erkek Bot Modelleri: En Son Moda 2012 Modelleri ve İndirimli Fiyatları Galeri

Yaz aylarının sonuna yaklaştıkça; başlayan yağışların, rüzgarlı ve soğuk havanın da etkisiyle, ayakkabı dolapları şöyle bir gözden geçirilir. Çalışan ve genellikle takım elbise giymek durumunda olan beyler; klasik tarzdaki, biraz daha rahat ve günlük kullanımı sevenler daha sportif görünenleri ve kendini doğaya adamış olanlarsa outdoor tarzı olan ayakkabı ve botlarını yavaş yavaş kış için sakladıkları köşelerden çıkarmaya ya da vitrinleri şöyle bir taramaya başlarlar. Soğuklar kendini hissettirmeye, yağmur çamur sokakları etkilemeye başladığında tıpkı kadın kullanıcılar gibi erkek kullanıcılar da, ayaklarını sıcak ve kuru tutacak ayakkabılara ihtiyaç duyarlar.

Erkek Bot Modelleri Üreten Firmalar ve Çeşitleri

Erkek Bot Modelleri Üreten Firmalar ve Çeşitleri

Kuşkusuz ki; kumaş ya da kanvas, kadife tarzı pantolon, hatta takım elbise giyen erkekler için, ihtiyaç duydukları botlar daha sade ve şık görünümlü olacaktır. Klasikliğinden ödün vermeyen bu beyler için ülkemizin bir çok ünlü ayakkabı firması kreasyonlar hazırlamaktadır. Hotiç'ten tutun da İnci'ye, Beta'dan Beymen'e, Desa'dan Deriden'e kadar hemen her popüler markanın ürünlerini bulmak mümkündür. Lacoste, Dockers, Timberland, Lumberjack, Cat, Harley Davidson gibi markaların da hem klasik şıklıkta hem de sade ve günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş modelleri çokca tercih edilir. Tabadan kahveye, lacivertten siyaha kadar bir çok renk seçeneğine de sahip olan bu ürünleri; fermuarlı, bağcıklı, düz gibi modelleriyle bulmak da mümkün. Biraz daha sportif görünmeyi seven beyler içinse, özellikle Adidas ve Nike gibi spor ürüleri pazarının lider markalarının oldukça cazip alternatifleri vardır. Daha çok gora-tex su geçirmez ve nefes alabilir kumaşlardan dokunmuş bu botlar, hem yağışlı havalardaki en büyük kurtarıcınız olacak hem de ayaklarınızın sımsıcak kalmasına katkı sağlayacaktır. Doğa sporlarına meraklı olan ya da şehir kullanımında klasiklikten ziyade kullanışlılık ve dayanıklılığa önem verenler içinse, en kayda değer ürünler, outdoor markalarının ürettiği erkek bot modelleri olacaktır şüphesiz. Sektörün lideri konumundaki Lafuma, Merrell, Salomon, Keen, Columbia, Asolo gibi markalar; yüzlerce seçeneğe sahip en son moda ve en ileri teknoloji ile üretilmiş çeşitleriyle vitrinlerdeki albenilerini sürdürmeye devam edeceklerdir. Bu botların hem günlük hem de daha klasik kullanım olanağı sağlayan bir kaç modeline örnek vermemiz gerekirse; Merell' in ürettiği suni deri dış kaplamalı, termal astarlı ve su geçirmez Coda Mid Waterproof, hem günlük hem de iş hayatında giyilebilecek olanlara iyi bir alternatif sunarken; Columbia' nın ürettiği Bl3709 Shasta Ridge Mid ise, Omni- Tech teknolojisiyle tasarlanmış oldukça sade ve sportif görünümlü bir ürün olarak öne çıkıyor.

Erkek bot Modellerini Bulabileceğimiz İndirimli Siteler

Erkek bot Modellerini Bulabileceğimiz İndirimli Siteler

Neyse ki günümüzde dükkan dükkan, mağaza mağaza gezmek, onlarca ürünü tek tek deneyerek alışveriş yapmaya çalışmak zorunda değiliz. Bu zorunluluğu ortadan kaldıran en büyük etkense; tabiki internet ve internet üzerinde günden güne gelişen alışveriş siteleri. Üstelik bu kolaylık; ekstra indirimli fiyatlarla, çeşitli kampanyalarla, promosyonlarla, taksit olanakları ya da peşin ödemede yapılan iskontolarla ve beğenilmeyen ürünün iade ya da değişiminin sorgusuz sualsiz yapılabiliyor olmasıyla, daha da keyifli bir hal aldı. Hotiç, İnci, Desa, Beymen gibi markaların ürünlerini hem kendi adreslerinde hem de Zidaya, Zizigo, 1V1Y, Markafoni, Trendyol gibi adreslerde bulmak mümkünken; sportif ve outdoor ürünleri de bu adreslere ek olarak Kutup Ayısı, Everest, Bike and Outdoor ve Adrenalin gibi sitelerde bulmak mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Harley Davidson
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları