Erkek Bot: Bay Markaları, Modelleri ve Ucuz Online Satış Burada!

Erkek Bot: Bay Markaları, Modelleri ve Ucuz Online Satış Burada! Galeri

Ebeveynlerin belki de en çok söylediği cümlelerden biri ''ayaklarını sıcak tut'' olabilir. İnsanoğlu ezelinden onları sıcak tutmanın yararını bilerek, kah yaprakları ağaç kabuğundan yaptıkları iplerle ayaklarına bağlamış ve soğuk artı bastıkları yerlerdeki sert maddelerden kurtulmaya çalışmış, kah hayvan derilerinden yapılan modellerle sorunların üstesinden gelmiş. Günümüzde erkekler soğuk mevsimlerde genelde bot tercih etmekte. Sıcak tutmanın yanında modası hiç geçmeyen şık bir görüntü de verdiği için, bu modeller her dönem daha fazla revaç görebiliyor. Topuk boyundan, kullanılan hammadesine, renginden, desenine kadar ceşitlilik gösteren bir çok model, bayların bu yıl da hem şık hem de ayaklarının sıcak olacağının kanıtı.

Ünlü Markaların Erkek Bot Modelleri

Kaliteli ve şık bot denince aklımıza ilk gelen markalardan dünyaca ünlü Harley Davidson, yine yağlı deri ve kauçuk taban kullandığı modelleriyle göz almakta. Ürünlerin neredeyse çizme boyutlarına ulaşan yüksekliği, yumuşak deri kullanımı nedeniyle hiç rahatsız etmemekte. Ülkemiz erkeklerinin belki de en çok tercih ettiği marka olan Caterpillar ise, yine klasik çizgisini koruyarak kaliteli ve yüksek tabanlı modellerle müşterilerine güven veriyor. Ayrıca renk konusunda çeşitliliğini arttırması da firmaya daha fazla artı kazandırmakta. Dockers, yine en çok maceraperest ve özgürlükçü baylara hitap eden ürünleriyle hizmet verirken, kalın bağcıklar ve taban, botlara ayrı bir sertlik ve şıklık katmakta. Cabani, Asolo, Ken, Salomon, Boxfresh, Dexter, Jack Wolsfkin, Merrell, Beverly Hills Polo Club, Camel aktive, Mountain Walk gibi yine çok tercih edilen firmalar da erkek botunda geniş ürün yelpazeleri ve kaliteleriyle bir adım öne çıkmakta. Ayrıca firmalar yaptıkları kampanya ve indirim fırsatlarıyla da yine bu yıl şık bayların gözdesi olacağa benziyor.

Erkek Botlarında İndirimli Fırsatlar ve Kampanyalar.

Günümüzde insanlar ihtiyaç duydukları ürünleri evlerinin verdiği rahatlık ya da internet bağlantısının bulunduğu her yerden online alışveriş mağazalarına uğrayarak satın alabilmenin kolaylığını yaşayabilmekte. Eğer sizler de bu kolaylığa dahil olmak isterseniz, Zizigo.com alışveriş sitesinde Erkek botlarında yüzde kırklara varan indirimler sizleri beklemekte. Sitede Camel Active modellerine 170 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Daha birçok markanın ürünlerini sergileyen online mağaza, indirimlerin yanında kargo kolaylığı da sağlamakta. Zidaya.com da tıpkı Zizigo gibi yüksek indirimler uyguluyor. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına altı ila on iki taksit gibi seçenekleri de bulunan online mağazada Cargo bot modeline 129 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yine Vipdukkan.com, Markafoni.com, Morhipo.com, Konforayakkabi.com gibi online alışveriş mağazaları da yüzde elliye varan indirimler ve kargo kolaylıklarıyla müşterilerine kolaylık sağlamakta. Eğer siz de hem şıklığınıza şıklık katacak, hem de ayaklarınızı sıcak tutup dış etkenlerden koruyacak modellerden birine sahip olmak isterseniz, internet bağlantınızın olduğu her yerden kolayca online mağazalara bir göz atıp, dilediğiniz indirim ve kampanyadan yararlanarak, istediğiniz her modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Harley Davidson
  • Konforayakkabi.com
  • Zidaya
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları