Erdem Yayınları: Okul Öncesi Kitapları, Hikayelerde İndirimli Fiyatlar

Erdem Yayınları: Okul Öncesi Kitapları, Hikayelerde İndirimli Fiyatlar Galeri

Erdem Yayınları, çocuklar için eğlenceli, bilgi içerikli kitaplar yayınlayan bir firmadır. Yayınladığı kitaplar çocukların hayal gücünü geliştirmektedir. Bu neden özellikle eğitimciler tarafından bizzat önerilmektedir. Çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlaması sayesinde anne ve babalar tarafından da tercih edilen bir marka olmuştur. Çocukların ilgisini çekecek resimler ve onları eğlendirecek hikayeler ile onlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktadır. Yayınları arasında ise okul öncesi eğitim, etkinlik ve okuma kitapları bulunuyor. 2-3, 3-4, 4-5 ve 5-6 yaş arasındaki çocuklar için özel eserler bulunmakta. Bunun yanı sıra ilköğretim 1.kademe kitapları da bulunmaktadır. 1-5 sınıf arası çocuklar için sunulan eserlerdir. İlköğretim 6-7-8 sınıflar için de özel kitaplar bulunuyor. Ayrıca İngilizce eğitim setleri arasında 4-8 sınıf için kitap bulunuyor.

Erdem Yayınları: Okul Öncesi Kitaplar, Hikayeler...

Erdem Yayınları: Okul Öncesi Kitaplar, Hikayeler...

Erdem Yayınları, okul öncesi kitaplar arasında 2-3 yaş çocuklar için oldukça eğlenceli kitaplar sunmaktadır. Büyürken Yaşadıklarım isimli 10 adet kitaptan oluşan sette çocukların yapmaktan korktukları şeylerde onlara yardımcı olmak hedeflenmiş. Saç kestirmek, tuvalete gitmek, oda toplamak gibi çocukların problem sandığı konularda eğlenceli bilgiler vererek çocuklara yardımcı oluyorlar. Bunun yanında boyama kitapları da bulunuyor. Sebzeler, meyveler, taşıtlar, oyuncaklar gibi birçok şeyin rengini çocuklara öğretmek için özel olarak yapılmıştır. 3-4 yaş arası çocuklar için ise Gakgukların Macerası isimli hikaye seti bulunuyor. Azimli olmak, kendini kabul etmek, saygılı davranmak gibi alt temaların yer aldığı kitapta çocukların zihinsel gelişimi hedeflenmiş. 4-5 yaş arası çocuklar için de onlara hitap eden kitaplar bulunuyor. Bobo ile Okul Öncesi adı verilen kitapta Bobo adlı karakterin maceraları anlatılmaktadır. Sürekli sorular sorarak çocukların da merak ettiği konulara parmak basılmak istenmiş. Renk ve Şekil Dünyam adlı kitapta ise farklı şekillerin hangi renkte olduğu öğretilmek istenmiş. Çocukların zihinsel gelişimi için oldukça önemli olan noktalara dikkat edilmiştir. Özellikle okul öncesi eğitimcileri tarafından anne ve babalara bu tarz kitaplar tavsiye edilmektedir. Çocuğun okula başlamadan önce bir şeyler hakkında bilgisi olması ve korktuğu şeylerin aslında problem olmadığını öğretmeyi amaçlamıştır. Bunun yanında 4.sınıf ve 8.sınıf arasına uygun olarak farklı İngilizce kitaplar da bulunmaktadır. Sadece çocuklara değil eğitimciler, anne ve babalara da özel kitaplar bulunmaktadır. 15 yaş üstü çocuklar için de uygun kitaplar bulunmaktadır.

Erdem Yayınları: Eğitmenler ve Ebevenylere Özel Kitaplar

Siteye giriş yaptığınız zaman sizi son derece sade bir tasarım bekliyor. Kitaplar yaş gruplarına göre ayrılmış durumda. Böylece sizin için en uygun kitaplara da kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ürünleri tek tek ya da set halinde alma imkanınız da bulunuyor. Türkçe eserlerin yanı sıra İngilizce eserler de bulunuyor. En çok satılanların yanı sıra tavsiye edilenler ve sizin için tavsiye edilen ürünlere de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda anne ve babalar için çocuk gelişiminde fayda sağlayacak kitaplarda bulunuyor. Ürünleri internet üzerinden alabilirsiniz. İletişi bölümünde yazan telefon numarası ve adres bilgisinden de bilgi edinme imkanınız var.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları