Erbil Süel Ayakkabı: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Erbil Süel Ayakkabı: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Ayakkabılar, ayakları dış etkenlerden korumak için giyilse de aynı zamanda tarzımızı yansıtan en önemli aksesuarlardan biridir. Eskiden ayakkabı seçiminde en önemli unsur rahatlıkken, gelişen ve değişen moda akımı ile görsellik daha ön plana çıkmıştır. Sektördeki rekabetten dolayı maliyetler düşürüldükçe kalite de düşmüştür. Mağazalarda görsellik olarak modaya uygun, modern, süslü ayakkabıların bir çoğu sağlıksız ve dayanıksızdır. Alışveriş yaparken model ve fiyat kadar kaliteye de önem verilmesi sağlık açısından önemlidir. Vücudumuz yükünü taşıyan ayaklarımıza bakım yaparak, kaliteli ve sağlıklı ayakkabı seçerek sağlıklarını koruyabiliriz.

Ayak Sağlığınızı Önemseyin

Ayak sağlığını tehtit eden unsurların başında yanlış ayakkabı seçimi gelmektedir. Ayaklar vücudumuzu taşıyan, hareketi sağlayan organlar olduklarından sağlıklı olmaları çok önemlidir. Alışveriş yapılırken maliyeti düşürmek için kalitesiz suni deri kullanımına ve rahatsız kalıp kullanımına dikkat edilmelidir. Dar modeller, nasıra ve tırnak batması şikayetine neden olmaktadır. Giyildikçe genişler düşüncesi ile alım yapmaktan kaçınılması gerekmektedir. Görsellik nedeniye tercih edilen yüksek topuklar, ayak sağlığına zarar verdiğinden mümkün olduğunca yüksek topuk giyim süresi azaltılmalıdır. Yüksek topuklu modelleri yanımızda taşıyarak gerekli olduğu süre içinde giymek en sağlıklısı olacaktır. ayrıca uzun süreli naylon çorap kullanımının ayak mantarına yol açtığını unutmayın. Ayaklarınızı sık sık havalandırmaya, temiz ve kuru tutmaya, ortopedik ayakkabı kullanmaya özen gösterin.

Ayakkabı Seçimi Yaparken Bilinmesi gerekenler

Ayakkabı alışverişi yaparken ürünün hem sağ ve ve sol tekinin birlikte denenmesi tavsiye edilir. Çünkü genellikle sağ ve sol ayaklar çoğunlukla aynı olmaz. Mağaza içinde yürüyerek test etmeyi unutmayın. Sıkan, önden ya da arkadan vurma yapan modeli daha sonra genişler düşüncesi ile satın almayın. Kaplama olarak deri ya da kaliteli suni deri kullanılmış modelleri tercih edin. Akşam vakti ayaklar şiştiğinden, sağlıklı deneme açısından alışverişin öğle vakti yapılamsı tavsiye edilir. Kullandığınız çoraplarla deneme yapmanız doğru karar vermenizde yardımcı olacaktır. Ayağınızn model içinde rahat olmalı, baş parmağınız ön uca değmemelidir.

Son Model Ayakkabılarda Online İndirim Fırsatları

Ayakkabı alışverişlerinizde online alışverişi tercih ediyorsanız, ünlü markaların indirimlerini takip edip, kaliteyi ucuza alabilirsiniz. Bambi markası, yaz kampanyası kapsamında sezon sonu ürünlerde %50 ye varan indirim fırsatı sunmaktadır. Ayrıca bambi modellerine markafoni sitesinden 19,99 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Markafoni sitesinde, ayak sağlığına ve görselliğe önem veren hotiç markasının ürünlerini 49,99 TL'den başlayan indirimli fiyatlara bulabilirsiniz. Shophistica e-ticaret sitesinden Erbil Süel ayakkabı modellerini 39,90 TL'den başlayan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Erbil Süel ayakkabı modelleri; spor, klasik, abiye gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen ama uygun fiyatları ile herkese hitap eden Erbil Süel markasının ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tercihiniz spor ayakkabıdan yada ise Puma çocuk modellerinin satışı Trendyol sitesinde 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. Lacoste modelleri de Trendyol sitesinde satıştadır. Lacoste ürünlerine ise 89 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Terlik ihtiyacınız varda Trenyol e- ticaret sitesinde 49,99 TL'den başlayan fiyatlarla satışta olan Betula marka ürünleri satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Trendyol
  • Hotiç
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları