Epson Yazıcı: Ünlü Markanın Yazı Modellerinde Kampanyalı Fiyatlar

epson yazıcılar Galeri

Epson uluslar arası çalışan ve tanınmış yazıcı, tarayıcı, pos makineleri ve projeksiyon makineleri üretmek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Yazıcılarının büyük bölümü Endonezya patentlidir. Rakiplerine oranla oldukça yüksek kalitede ürünleri ile dikkat çekmektedir. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi ile üçü bir arada ürünlere genelde önem vermektedir. Ancak kartuş fiyatları diğer markalara göre daha pahalıdır ve bu sorun çözülmemiştir. Eğer bir Epson yazıcı tercih edecekseniz orijinal kartuşlar için diğer markalara göre daha fazla bütçe ayırmanız gerekecektir.

Epson Yazıcı İle Daha Az Zamanda Daha Çok İş!

Epson Yazıcı İle Daha Az Zamanda Daha Çok İş!

Epson kalitesine sahip olmak, fotokopi, tarayıcı ve yazıcı fonksiyonlarıyla daha az zamanda daha çok iş yapmak internet mağazaları ve fırsatlarıyla artık oldukça kolay. En çok tercih edilen Epson yazıcı modellerinden bahsedecek olursak, EPSON L200 MULT. PRNT'den başlayabiliriz. 100 sayfa A4 düz kağıt kapasitesi, 2 yıl garantisi ve 4.3 kilogramlık ağırlığa sahip bu ürün tarayıcı ve baskı çözünürlüğüyle en çok tercih edilen ürünlerden biri. Üstelik 390 liralık fiyatıyla cebinizi de zorlamazsınız. Dakikada 27 sayfaya kadar siyah-beyaz, 15 sayfaya kadar da renkli baskı hızına sahiptir. Bunun yanında çok uygun fiyata sahip olabileceğiniz EPSON STYLUS SX235W modelinden de bahsetmeliyiz. Dakikada 30 sayfaya kadar siyah beyaz, 15 sayfaya kadar renkli baskı hızına sahip bu ürünle az maliyetle daha kısa sürede daha fazla iş yapabilirsiniz. Epson güvencesi ve 2 yıl garantisinin yanında online mağazalarda %30'a varan indirimlerle sahip olabilir ve Epson ailesine katılabilirsiniz. Epson Stylus PX830FWD Yazıcı &Tarayıcı & Fotokopi ile de hem Epson kalitesini hem uygun fiyatı hem de yüksek performansı ile milyonlarca Epson müşterisi tarafından tercih edilmektedir. Favori fotoğraflarınızı stüdyo kalitesinde bastırabilirsiniz. Otomatik wifi ayarları sayesinde kablosuz olarak baskılarını ve taramalarınızı yapabilirsiniz. Yüksek hız ve çift taraflı belge yazdırma özellikleriyle de tercih sebebidir. Şık tasarımı, dokunmatik ekranı ve modern duruşuyla gözünüze de hitap etmektedir. Kutu içerisinde altı mürekkep kartuşu, yazılım cd'si, kullanım klavuzları ve güç kablosu bulunmaktadır. 40 sayfaya kadar siyah ve 40 sayfaya kadar renkli metin baskı hızlarıyla da diğer marka ve modellere oranla daha fazla iş yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Şimdi Bir Epson Yazıcı Edinin!

Siz de şimdi online mağaza indirimlerinden ve rahatlığından yararlanarak Epson marka bir yazıcıya kavuşabilirsiniz. Kliksa.com'da bulabileceğiniz farklı model seçenekleri, darty.com.tr'de varolan %30'a varan indirimler ile hemen bir yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesine sahip olabilirsiniz. Üstelik kredi kartına vade farksız taksit ve ücretsiz 24 saatte kargo seçenekleriyle online mağazalara özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. hizlial.com'da da %25'e varan indirimlerle, farklı Epson modellerini inceleyebilir, özellikleri hakkında bilgi alabilir, alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Yazıyı malzemeleri, donanımları ve kartuşları için de bu online mağazaları kullanabilir, ihtiyaçlarınızı internetten alışverişin rahatlığıyla giderebilirsiniz. Hemen mağazaları ziyaret edin avantajlardan yararlanın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları