En Ucuz Tablet: Tablet Bilgisayarlarda İndriimli Online Fiyat Seçeneği

En Ucuz Tablet Galeri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her alanda gelişmeler yaşanmış ve her şeyin daha da küçüğü ve zarifi meydana çıkmaya başlamıştır. Cep telefonları kaba görüntülerinden çıkıp daha zarif ve dokunmatik ekranlarıyla hayatlarımıza girmiş, bilgisayarlar neredeyse cebimizde taşıyacak boyutlara indirgenmiştir. Son dönemlerde oldukça popüler olan en ucuz tablet bilgisayarlar hayatlarımızda yerini almaya başlamıştır. Oldukça kullanışlı oluşu, dokunmatik ekranıyla kullanım kolaylığı ve zevki veren bu teknolojik aletler her yerde bilgisayarınızı yanınızda taşımanıza olanak vermektedir. Markaların rekabeti ve teknolojinin her gün yenilenmesiyle birlikte fiyatları da oldukça düşüktür. Geniş seçme olanakları olduğu için satın olmak çok daha kolaydır.

En Ucuz Tablet ve Özellikleri

Probook PRBT 101 10” tablet bilgisayar ucuz fiyatı ve tasarımıyla dikkat çekmektedir. Anroid 2.1 işletim sistemi kullanılmıştır. 1 Ghz işlemcisi ve 4Gb Nand disk tablet içerisinde mevcuttur. Wireless 802.11 b/g sayesinde istediğiniz her ortamda internete bağlanarak sosyal ortamlara çok daha rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Usb ve mini Usb yuvaları bulunması dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve müzik dosyalarınızı tabletinize yükleme konusunda kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede tabletinizi bilgisayarınıza da bağlayabilirsiniz. Dahili webcam ile görüşmelerinizi görüntülü olarak yapabilirsiniz. İnternet gezgini, film oynatıcı ve İ-kitap okuyucu sayesinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleriyle de fark yaratır bir boyut kazanmaktadır.

En Son Teknoloji Ürünleri Uygun Fiyatlarla

MOBEE 7 NETT TABLET (6GB 2+4)-WIFI-HOP-MIC.AND2.0 uygun fiyatıyla fark yaratacak özelliklere sahiptir. CPU: VIA 8505+ 400 MHz. Ve RAM: 256MB olarak kullanılmıştır. 2 gb flash hafızasına sahiptir. Micro SD kart yuvası bulunmaktadır. Sd kart ürünün yanında hediye olarak verilmektedir. Android 2.0 işletim sistemi kullanılmıştır. Chipset VIA 8505 ARM9, 400MHz mevcuttur. 7" WSXGA Glossy LED (800x480) Led ekrana sahiptir. Wireless LAN 802.11b/g sayesinde istediğiniz her ortamda internete bağlanma zevkine erişebilirsiniz. 0.3MP webcam ile sevdiklerinizle hasret giderebilirisiniz. 2 Adet Usb port yuvasına sahiptir. Web Tarayıcı, Microsoft WordPad, Image Viewer,FoxitReader, Word, Excel, Powerpoint görüntüleyici sayesinde bir bilgisayarda olması gereken, işinize yarayan uygulamalar içinde entegre edilmiş olarak yer almaktadır. En ucuz tablet deyince aklına Mobbe Nett mutlaka gelmelidir. FREEBOOK P62W 3G 7" ucuz tabletlere örnek verilebilecek markalar arasında yer almaktadır. VIA WM 8505+400MHz işlemci kullanılmıştır. 7inch 800×480 pixels dokunmatik ekrana sahiptir ve 262,114 renk kapasitelidir. Ekran ışığı Led dir. DDR2 128MB ram ve 2 gb bellek mevcuttur. Lithium-ion pil kullanılmış ve pil ömrü 4 saattir. Giriş çıkış birimleri mevcuttur. Böylece yükleme yapmak çok daha basit dosyaları aktarmak çok kolaydır. Kablosuz internet kullanabilme özelliği ile tabletinizle her ortamda internete bağlanabilirsiniz. Tp dokunmatik panel ile işlemleri parmak ucu ile keyiflice yerine getireceksinizdir. Google Android 1.6 işletim sistemi kullanılmıştır. 3G mevcuttur. 185X115X14mm boyutlarında oluşu kolay taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Ağırlığı 320 gr dır. Google chome-lite Browser, UCWEB Browser yazılımlarına sahiptir. JPEG, GIF, TIFF fotoğraf formatlarını desteklemektedir. Bu gibi ürünleri hizlial.com, kliksa.com gibi internet sitelerinden satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları