En Ucuz Blackberry: İndirimli ve Kampanyalı Online Satış Siteleri

Blackberry Galeri

İçerisinde bulunduğumuz çağda cep telefonlarının önemi fazlasıyla artmış bulunmaktadır. Bugünkü cep telefonları, ilk zamanlardaki modeller ile kıyaslandığında aradaki tasarım ve teknoloji farkı rahatça görülebilmektedir. Zaman içerisinde doğal bir sonuç olarak birbirinden farklı birçok seri ortaya çıkmıştır ancak bu seriler arasında Blackberry’nin yeri farklıdır. Çünkü bu seri hem ofis amaçlı kullanım hem de günlük kullanım özelliklerini başarılı bir biçimde bir arada toplayan bir seridir. Bu telefonlar sayesinde e-postalarınıza bakabilir, dilediğiniz bir internet sitesinden haberleri okuyabilirsiniz. Dilerseniz bu telefonlar sayesinde işinizi de yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaliteli bir üreticinin elinden çıkan bu seri, ödediğiniz fiyatı fazlası ile size kazandıran bir seridir.

En Ucuz Blackberry Modelleri Sizleri Bekliyor

Teknolojinin insan hayatına kazandırdıklarından birisi olan sanal mağazalar en ucuz fiyatı sunma politikaları sayesinde teknolojik aygıt meraklılarının yüzünü güldürmektedir. Genelde yeni çıkan bir telefon modelinin fiyatı, diğerlerine göre yüksek olur ancak sanal mağazalarda bu durum tam tersidir. Yeni - eski model fark etmeksizin tüm modellerde en ucuz fiyat sunulmaktadır. Gold Bilgisayar, Darty ve Kliksa’da en ucuz Blackberry modellerini bulabilirsiniz. Bu sanal mağazalardan taksitli alışveriş yapabilir ve ücretsiz kargo fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Blackberry Telefonları Farklı Kılan Özellikler

Bir telefon satın alınacaksa, fiyattan önce bakılması gereken teknik özelliklerdir. Çünkü teknik özellikler bir ürünün kalitesini belirleyen en önemli faktördür. Özellik açısından yeterli bir telefon satın aldığınızda bunun size verdiği rahatlığın tadını uzun zaman çıkarabilirsiniz. Ancak özellikleri ve fiyatı iyi olan bir cep telefonu bulmak bazen kolay olmayabilmektedir. Blackberry telefonlar size 7.2 Mbps internet hız olanağı sunmaktadırlar. Bu şu anlama gelmektedir, şirketinizde, evinizde veya gittiğiniz bir cafede 5Mbit üzeri bir internet bağlantı varsa, eğer telefonunuz yüksek hızı desteklemiyor ise 5Mbit hızın altında bir şekilde internete bağlanırsınız. Bu da ciddi bir performans kaybı anlamına gelmektedir. Öte yandan kullanıcılara en az 8GB dahili hafıza sunan bu telefonları ile fazladan bir hafıza kartı almanıza da gerek kalmaz. Diğer tüm modellerde bulunan standart özellikler bu markanın telefonlarında da bulunmaktadır. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu ürün size 16 milyon ekran renk çözünürlüğü sunmaktadır. Yaklaşık olarak 430 saat bekleme süresine sahip bu telefonlar ile 5 saate kadar kesintisiz konuşabilirsiniz. Eğer telefonu iş amaçlı kullanacaksanız bu önemli bir özelliktir. Bu telefonlarda 1Ghz işlemci kullanılmaktadır ve bu da telefonun neden bu kadar ilgi gördüğünü kanıtlamaktadır. Özellikleri göz önünde bulundurulduğunda bu telefona ödeyeceğiniz fiyat oldukça düşük kalmaktadır.

Birbirinden Kaliteli Telefonların Üretici Firmasının Tarihçesi

Birbirinden Kaliteli Telefonların Üretici Firmasının Tarihçesi

Üretici firmanın adı RIM’dir ve Mike Lazaridis, Douglas Fregin tarafından 1984 yılında kurulma özelliği taşımaktadır. Şirket hızlı bir başlangıç yaparak, kuruluşundan bir yıl sonra ilk büyük ihalesini almıştır. Genelde, ürettiği iş amaçlı telefonlar ile bilinmektedir. Bugün, sadece Amerika kıtasında yarım milyona yakın Blackberry kullanıcısı vardır ve bu rakam dünya genelinde sürekli artış göstermektedir. RIM iş amaçlı telefonlar konusunda lider bir firmadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları