En İyi Bilim Kurgu Filmleri: Online Alışverişle Bir Tık Uzağınızda

Yenilmezler Galeri

Bilim kurgu'da temel olarak olması ya da oluşması imkansız olan ve tamamen hayal gücüne dayanan olaylara yer verilir. Bu türde geçmişten ve gelecekten yararlanılır. Senaryolar ise tamamen hayal gücü ile alakalı hazırlanır. Geçmişte ve gelecekte yaşaması imkansız olan insanların, hayvanların yanı sıra teknolojiden de yararlanırlar. Konu olarak bu tarzı beğenenlerin sayısı da oldukça fazla. Dünyada özellikle dizi olarak çekilen ve bilim kurgu temasını işleyen birçok dizinin yanında tüm zamanların en beğenilen filmleri arasında yine bilim kurgular ilk sıralarda yer alıyor.

Tüm Zamanların En Beğenilenleri!

Tüm Zamanların En Beğenilenleri!

En iyi Bilim Kurgu filmleri arasında klasik olarak aklımızda yer edinmiş yapımların yanı sıra vizyona çıkalı ve ineli pek uzun zaman olmamış senaryolar da var. Başrol oyuncusu Keanu Reeves olan ve dört seri halinde çıkarak tüm dünyada büyük bir ilgi duyan Matrix serisi tüm zamanların en iyisi arasında yer alanlardan. Seri olarak çekilen bir başka efsane ise Görevimiz Tehlike'dir. Başrol oyuncusu ise dünyaca ünlü aktör Tom Cruise, serinin dördüncü filmini ise 2011 yılında çekip, tamamlamış ve vizyonda yerini almıştır. Shia LaBeouf ve Megan Fox ikilisi ile başlayan ve serinin üçüncüsü de çekilip yayınlanan ve tüm dünyada büyük bir ilgi gören Transformers, 2013 yılının ortalarına doğru serinin dördüncü filmi ile karşımıza çıkacak. 3D teknolojisini beyaz perdede ilk defa uygulayan James Cameron'un ünlü filmi Avatar ise gelmiş geçmiş en büyük hasılata imza atıyor ve ardından gerek bilim kurgu gerek aksiyon birçok yapımın artık 3D teknolojisi ile yapılmasının da önünü açıyor. 2012 yılında gösterime giren The Avengers ise Captain America, Hulk, Iron Man, Thor gibi Marvel'in ünlü karakterlerini bir senaryoda topluyor. 2012 yılında gösterime giren başka bir efsane ise bu tarz yapımların bir numaralı oyuncusu olan Will Smitt'in başrol oyuncu olarak görev aldığı Siyah Giyen Adamlar serisidir. Bir romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan Açlık Oyunları'da yine bu yılın en iyileri arasında. Çelik Yumruklar, Kovboylular ve Uzaylılar'da 2012 yılının en beğenilen diğer yapımları arasında yer alıyor.

Idefix.com'da Kampanyalı Fiyatlar!

idefix.com'u ziyaret ederek en iyi bilim kurgu filmlerine ulaşmak mümkün. Tüm zamanların en çok satılanı, en çok izlenenlerin yanında yeniden eskiye göre sıralama yaparak en güncel filmlere de böylece ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz oyuncu adından arama yapabilir dilerseniz de türü seçerek en çok puan alanları görebilirsiniz. Idefix.com size indirimli fiyatların yanında indirim kuponu ve hediye çekinden yararlanma şansı da sunuyor. Bu fırsat kodlarına ulaşmak için ise Indirimlr.com'u yani sitemizi ziyaret etmenizde fayda var. Güncel olarak siteyi ziyaret ettiğiniz taktirde aktif halde kullanabileceğiniz kuponlara da ulaşmış oluyorsunuz. Üstelik ister DVD isterseniz de Blu-Ray seçenekleri mevcut. Özel arama motoru sayesinde ise yönetmen, oyuncu gibi kriterlere göre arama da yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları